Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Etykro

Smartfon Xiaomi

Polecane posty

Gość fabin
Świetny sprzęt za nieduże pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia 331
Trochę drogie te telefony a można kupić coś na prawdę dobrego za niższą cenę. Np taki model https://www.maxcom.pl/maxcom-smart-ms514-lte jest bardzo funkcjonalny i dostosowany do najbardziej wymagającego użytkownika. Kosztuje znacznie mniej a jest tak samo dobry, trzeba tylko dobrze szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska
Jestem posiadaczem Xiaomi bardzo funkcjonalny. Bateria trzyma naprawdę długo. Jestem bardzo zadowolona i ładny dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouaa
sama mam xiaomi i polecam. w media expert teraz jakies szkolne promocje i ja tam wlasnie kupilam za 600 zamiast 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto wydawać miliony na telefon bo zbyt duza szansa ze moze się z nim coś stać, xiaomi to dobra alternatywa w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka24a
Ja mam akurat model Redmi note 4. Nie zastanawialam sie dlugo nad zakupem bo raz moja przyjaciolka ma ten telefon i jest z niego mega zadowolona, a dwa znalazlam go duzo taniej na bestcena.pl wiec smialo mozesz zamawiac xiaomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
Xiaomi dobry telefon za fajne pieniądze. Siostra kupiła sobie jakiś czas temu w sferisie bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena4
Moj maz ma xiaomi i wiecznie narzeka. Dobrze, ze zblizaja sie jego urodziny to mu kupie iphona, bo sama mam 6s i jestem bardzo zadowolna. Na bestcena.pl maja teraz fajne ceny wiec pewnie tam zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkar
Zgadzam się w 100% Xiaomi dobry telefon za fajne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezet
Xiaomi jak na razie najlepszy telefon jaki mam nic się nie przycina filmy jak i zdjęcia bardzo dobre Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Karski
Rzeczywiście coraz więcej osób decyduje się na Smartfon od Xiaomi bo pod względem jakości wykonania oraz użytych podzespołów w rozsądnej cenie jest naprawdę dobrym wyborem. Jeżeli nie wiesz jeszcze jaki model wybrać to polecam zajrzeć do sklepu https://www.aze.com.pl bo w ofercie mają spory wybór sprzętu tego producenta w fajnych cenach. Do tego możesz liczyć na pomoc obsługi w razie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wspomnianym przedziale cenowym Xiaomi to najlepszy wybór. Ciężko znaleźć coś wydajniejszego - najkorzystniej cenowo prezentuje się model 4X dostępny na przykład w sferisie. Osobiście poczekałabym na premierę nowych modeli która nastąpi lada dzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loprez
Xiaomi są świetne, ale ja od jakiegoś czasu jestem fanem Iphone'ów, przede wszystkim systemu operacyjnego. Wiem, że płacę za świetny system operacyjny, który nigdy mnie nie zawiedzie. Oczywoście można za niższą cenę znaleźć podobny telefon pod względem parametrów to jednak iOS daje mi gwarancję poprawnego działania. A z ceną można poradzić sobie bez problemu, biorąc abonament w Play na iPhone 7, czy iny model ;] http://www.play.pl/telefony/apple/apple-iphone-7-32gb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola z Mi Note 2
ja mam Xiaomi Mi Note 2, jest rewelacyjny, zdecydowałam się na niego zamiast iPhone był o połowę tańszy a jest szybki i robi piękne zdjęcia. Kupiłam w https://xiaomioutlet.pl znalazłam ich przez Ceneo mają najlepszą cenę na niego ze wszystkich sklepów i w sumie szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sferisie kupiłam xiaomi note 4 w wersji 4/64. Bardzo fjany telefon z dużą baterią i mega wydajny przy 4gb ram i snapdragonie 625. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolik
Jestem posiadaczem Xiaomi z którego jestem zadowolony, zakupiony na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xiaomi to dobra opcja, przede wszystkim cenowo wypadają bardzo korzystnie. Do samego sprzętu i jego parametrów równiez nie można się przyczepić,stąd tez cieszą się bardzo dobrymi opiniami i popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli porównamy stosunek ceny do jakość to faktycznie ich telefony jak i ogólnie sprzęt wypadają bardzo dobrze na tle konkurencji. Sam miałem i polecam :) www.RCMPlanet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w sklepie internetowym Mobalu - Xiaomi Redmi 4x. Jestem zadowolona, szybko chodzi, bateria długo trzyma, no i robi niezłe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_i_Spolka
Ja kupilam nieco drozszy telefon, bo udalo mi sie wygrac w ankiecie media expert 750 zl na zakupy tam, wiec zwiekszyl mi sie budzet, ale poczatkowo mialam taki jak Ty, i tez obczajalam Xiaomi. Wyglada na to, ze w swojej polce cenowej nie sa zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×