Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Etykro

Smartfon Xiaomi

Polecane posty

Gość KIMKA748
oooo, chętnie sprawdze, moze akurat sie szczescie usmiechnie i wygram te ankiete :D i 750 :) i sie zakupy zwrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deriz32
Akurat jeżeli chodzi o producenta Xiaomi to mile mnie zaskoczył. Na początku myslałem że to telefon "na chwilę" jednak odkąd używam Xiaomi Mi Note 2 postrzeganie tych telefonów całkowicie sie zmieniło. Bardzo dobre podzespoły, aparat 23 Mpix, a do tego bateria o pojemności 4070 mAh. Jeżeli ktoś chce go dokładnie sprawdzić to polecam sklep www.aze.com.pl bo teraz jest dodatkowo na promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe sugeruj sie marka tylko tym co chcesz by telefon mial. To jest naistotniejsze. Na bestcena.pl znajdziesz w nizszych cenach smartfony, mnostwo modeli wiec sobie sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaniel
Gdybyś kupował na x-kom, gearbest lub aliexpress możesz dostać dodatkowy zwrot pieniędzy jaki zapłaciłeś za telefon. Xiaomi są z******te jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości i funkcjonalności. Przechodziłem przez różne modele Samsunga, LG i Huawei, ale odkąd mam Xiaomi to polecam tą markę wszystkim znajomym. Jeszcze nigdy nie miałem problemów i nie musiałem nic serwisować. Ofert na necie jest sporo, uważaj tylko na dropshipping i nie natnij się na zakup na allegro od pośrednika, który po Twoim zakupie będzie go dopiero sprowadzał z Chin, bo wtedy przepłacisz. A jak sam kupujesz na gearbest lub aliexpress, ewentualnie x-kom, bo jest pewna gwarancja w razie czego, to zarejestruj się z mojego linka i dostaniesz jeszcze zwrot pieniędzy za zakup. https://www.planetplus.pl/rejestracja/34003/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiem, że może trochę czasu minęło, ale widzę, że wątek ożył, więc się wypowiem ;) W tej cenie bardzo dobrym rozwiązaniem jest Wiko View https://pl.wikomobile.com/m1940-view-16gb#2 ostatnio go kupiłem i to co piszą o aparacie jest prawdą - naprawdę robi świetne foty, no i najważniejsze: nie zawiesza się, co dla mnie jest kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
Xiaomi redmi 4x telefon mam od ponad tygodnia i jak na razie spisuje się bardzo dobrze jak dla mnie najlepszy smartfon z tej półki cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli brałeś w media expert to polecam wypełnić ankietę na stronie bo jest 750zł do wygrania w bonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie tam każde większe zakupy elektorniczne i nic nie wygrałem. kumpel raz kupił telewizor i cyk wygrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirka
Xiaomi mają podobne parametry do iPhone'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ME jest jeszcze opcja na wygranie bonu na 750zł więc się opyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam Xiaomi, chwalę go sobie , ja akurat kupiła w sklepie bestcena.pl, spoko sklep z elektroniką, ceny mają bardzo korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w media expert niejeden Xiaomi jest i w dobrych cenach sprawdźcie na stronie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawości wszedłem do sklepu bestcena.pl , macie rację spoko jest. Wybór spoko, ceny ok, nie widziałem taniej stacjonarnie na pewno, a i Xiaomi można u nich zamówic . Dzięki , skorzystam na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
Dnia 20.09.2018 o 19:56, Gość gość napisał:

w media expert niejeden Xiaomi jest i w dobrych cenach sprawdźcie na stronie w necie

u nich to ostatnio huawei krolowaly w promkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2019 o 14:27, Gość ccc napisał:

u nich to ostatnio huawei krolowaly w promkach

A teraz? Jak to wygląda wszystko?

Dnia 20.09.2018 o 19:56, Gość gość napisał:

w media expert niejeden Xiaomi jest i w dobrych cenach sprawdźcie na stronie w necie

Polecacie ten sklep? Czy gdzieś indziej kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 12:00, doris9 napisał:

A teraz? Jak to wygląda wszystko?

Polecacie ten sklep? Czy gdzieś indziej kupujecie?

Witaj,

Rozglądasz się za produktami Xiaomi? Czego dokładnie szukasz?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Rozglądasz się za produktami Xiaomi? Czego dokładnie szukasz?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Niekoniecznie musi to być Xiaomi. Po prostu dobrego telefonu, z dobrym aparatem i sporą pamięcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:02, doris9 napisał:

Niekoniecznie musi to być Xiaomi. Po prostu dobrego telefonu, z dobrym aparatem i sporą pamięcią.

Myślę, że tutaj warto też określić budżet jaki chciałabyś przeznaczyć na tego typu zakup. Wtedy np. doradcy w sklepie będzie łatwiej dopasować coś konkretnego.

 

Dnia 29.04.2021 o 07:13, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Rozglądasz się za produktami Xiaomi? Czego dokładnie szukasz?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Czy wasi doradcy w sklepie są w stanie doradzić jaki telefon najlepiej sprawdziłby się dla starszej osoby? Osobiście nie mam o tym pojęcia, a nie chciałabym kupić bubla dziadkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 21:59, Tisaneria napisał:

Czy wasi doradcy w sklepie są w stanie doradzić jaki telefon najlepiej sprawdziłby się dla starszej osoby? Osobiście nie mam o tym pojęcia, a nie chciałabym kupić bubla dziadkom.

ale czy to ma być smartfon? wiekszosc starszych osob szuka telefonu dla seniora - bez bajerów
 

 

Dnia 30.04.2021 o 21:59, Tisaneria napisał:

Myślę, że tutaj warto też określić budżet jaki chciałabyś przeznaczyć na tego typu zakup. Wtedy np. doradcy w sklepie będzie łatwiej dopasować coś konkretnego.

cena to chyba najważniejsza wytyczna i najwiekszy ogranicznik ;d
 

 

Dnia 29.04.2021 o 18:02, doris9 napisał:

Niekoniecznie musi to być Xiaomi. Po prostu dobrego telefonu, z dobrym aparatem i sporą pamięcią.

pod słowem dobry telefon może kryć się wszystko a każdy będzie polecał to co ma 🙂 możesz kupić flagowy telefon i spełni Twoje oczekiwania które napisałaś za kwote prawie 4000zł. z drugiej strony możesz szukać mocnego sredniaka który też spełni twoje oczekiwania i wydasz 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tymek69 napisał:

ale czy to ma być smartfon? wiekszosc starszych osob szuka telefonu dla seniora - bez bajerów

taaak są takie telefony z większymi przyciskami np, taki dziadek mój ma i jest zadowolony 🙂

4 godziny temu, tymek69 napisał:

cena to chyba najważniejsza wytyczna i najwiekszy ogranicznik ;d

też prawda, lepiej od razu powiedzieć jaki ma się budżet, żeby doradca mógł w jakikolwiek sposób pomóc i zmieścić siew określonych widełkach 

4 godziny temu, tymek69 napisał:

pod słowem dobry telefon może kryć się wszystko a każdy będzie polecał to co ma 🙂 możesz kupić flagowy telefon i spełni Twoje oczekiwania które napisałaś za kwote prawie 4000zł. z drugiej strony możesz szukać mocnego sredniaka który też spełni twoje oczekiwania i wydasz 1500zł

szkoda, że te flagowce są takie drogie, ale chyba każdy tego typu sprzęt uzależniony jest od ceny jezeli chodzi o producenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:02, doris9 napisał:

Niekoniecznie musi to być Xiaomi. Po prostu dobrego telefonu, z dobrym aparatem i sporą pamięcią.

Witaj,

Jeżeli cena nie jest dla Ciebie wyznacznikiem, a chcesz spróbować produktów Xiaomi to może Xiaomi Mi10T będzie telefonem, który sprosta Twoim wymaganiom. 64Mpix aparat z 128GB. Urządzenie znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 21:59, Tisaneria napisał:

Czy wasi doradcy w sklepie są w stanie doradzić jaki telefon najlepiej sprawdziłby się dla starszej osoby? Osobiście nie mam o tym pojęcia, a nie chciałabym kupić bubla dziadkom.

Witaj,

Oczywiście, dysponujemy także zwykłymi telefonami komórkowymi jeżeli na takim urządzeniu będzie Ci zależało. Z całą pewnością nasi doradcy dopasują też smartphone do wymagań starszej osoby.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tymek69 napisał:

pod słowem dobry telefon może kryć się wszystko a każdy będzie polecał to co ma 🙂 możesz kupić flagowy telefon i spełni Twoje oczekiwania które napisałaś za kwote prawie 4000zł. z drugiej strony możesz szukać mocnego sredniaka który też spełni twoje oczekiwania i wydasz 1500zł

Witaj,

Dlatego też jeżeli nie mamy sprecyzowanych wymagań co do marki, a jedynie ustalone preferencje zakupowe warto skorzystać z doświadczenia doradcy, który dobierze telefon do oczekiwań i budżetów.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×