Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VXT186

Początek nauki na pianine

Polecane posty

Przymierzam się do tego zadania. Będę sam się uczył, głównie korzystając z dostępnych darmowych kursów. Jakie na początek pianino, bo widziałem różne, takie z mniejszą ilością klawiszy i te z dużą. Fajnie bym mógł podłączyć je do komputera bo widziałem kilka fajnych programów komputerowych do nauki gry, to może by się to jakość w całość połączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pianino zawsze powinno mieć 88 klawiszy, wszystko inne co widziałeś nie można nazwać pianinem. Może to były syntezatory, keyboardy czy klawiatury sterujące, ale nie pianino. Jeżeli chcesz je podłączyć do komputera, to rozumiem że w grą wchodzą tylko instrumenty cyfrowe. Określ budżet ile chcesz wydać, to wtedy będzie łatwiej Ci doradzić konkretny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowego pianina cyfrowego w tym budżecie nie kupisz, chyba że jakiś wynalazek, który odradzam. Więc albo trzeba dołożyć i kupić np: markowe cdp-130 casio, które kosztuje on ok. 1700 zł, albo szukać czegoś z drugiej ręki. Ewentualnie klawiatura sterująca, ale to już będzie pracowało tylko z komputerem i do tego trzeba by wtyczki VST dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem nie kupować używanego, tylko dozbierać i się udało w zasadzie to mam już prawie całą kwotę. To w tej ceni do 1700 zł te ctk130 będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×