Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Denerwuje mnie Wasze ujadanie na uchodźców. Czas obalić mity.

Polecane posty

1. Twierdzenie: Imigranci dokonują zamachów. Fakt: Imigranci nic nie dokonują. Imigrant po otrzymaniu statusu uchodźcy i obywatelstwa zaczyna być obywatelem danego kraju. Jeśli po tym fakcie zaatakuje to zaatakuje jako Niemiec, Francuz czy Szwed a nie jako imigrant. Więc mówienie, że imigranci są islamskimi zamachowcami mija się z faktami. 2. Twierdzenie: Imigranci gwałcą. Fakt: 100% tzw. gwałtów na europejskich kobietach jest sprowokowane przez same kobiety które nie potrafią dostosować się do obyczajów imigrantów. W islamie kobieta winna nakrywać włosy ponieważ pokazywanie włosów jest traktowana jak u nas pokazywanie piersi czy pośladków a wiadomo jak to działa na mężczyzn. Pytanie: Która europejska kobieta zakrywa sobie włosy w obecności muzułmanów? Odpowiedź: żadna. Nic więc dziwnego, że są gwałcone bo bez hidżabu wyglądają jakby były nagie. Mają potem to czego same chciały. Gwałty. 3. Twierdzenie: Imigranci żyją z socjalu. Fakt: Imigranci przyjechali na zaproszenie Angeli Merkel. Są więc gośćmi w Europie. Trudno od gości wymagać aby na siebie pracowali. Gości trzeba ugościć, nakarmić, przyodziać, zapewnić im rozrywki itd. My obywatele Unii Europejskiej powinniśmy liczyć się z faktem, że to właśnie na nas spada koszt utrzymania imigrantów dlatego dziwi mnie ujadanie prawaków, że nie chcą łożyć na "bandę ciapatych nierobów" (język polaczków rasistów). 4. Twierdzenie: Lewaki tuszują przestępstwa imigrantów. Fakt: Nikt nic nie tuszuje. Chodzi o nie dopuszczenie do eskalacji przemocy wobec arabskiej społeczności dlatego media nie podają informacji o narodowości przestępcy jeśli przestępca jest Arabem. Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie podyskutuję z kulturalną nierasistowską osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotrwałam jedynie drugiego punktu i się załamałam. to my w własnym kraju mamy zakrywać glowy, bo ci mają takie obyczaje? w d***e ci się poprzewracało? mam w swoim kraju udawać islamkę? jeśli te bydlo się nie ustosunkuje do naszych obyczajów, niech spierd.. do siebie. więcej nie czytam, bo aż szkoda na to czasu. a gwałt to przestępstwo i nic tego nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie specjalnie lubię Muzułmanów i w sumie mimo bolesnej historii wolę Ukraińców gdyż są bliżsi naszej kulturze. Gdyby ci Muzułmanie zaaklimatyziwali się w naszym społeczeństwie jak chociażby Wietnamczycy i nie sprawiali problemów nie miałabym nic na przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź idioto się zastanów co Ty piszesz , my się mamy we własnym kraju dostosowywać do nich ?? Wtpier////ay do Szwecji tam zrozumieją twoje utopijne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Rescator 555 zrozum że ubiór i nawet skąpe ubranie nie jest zaproszeniem do gwałtu głupku bo jak kobieta mówi nie to znaczy nie i nie ma Znaczenia ubiór gwałt to przestępstwo i jak kobieta mówi nie to znaczy nie to że jest ubrana tak czy inaczej autorze głupku to nie upoważnia nikogo by ją zgwałcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resactor ja jak jade do kraju arabskiego i widze kobiete z zaslonieta twarza to mnie to podnieca i mam ochote odbyc z nią stosunek.wiec muzulmanki powinny nie zaslaniac twarzy bo mnie to prowokuje do g****u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator jesteś idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resactor europejczyk jak widzi muzulmanke z zaslonieta twarz to ma skojarzenia z sado-maso.wiec muzulmanki powinni uszanowac praktykow sado-maso zeby nie doszlo do g***tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nikola94 dziś dotrwałam jedynie drugiego punktu i się załamałam. to my w własnym kraju mamy zakrywać glowy, bo ci mają takie obyczaje?<< Tak, tego nakazuje kultura aby uszanować zwyczaje gości. Islam jest ich religią i my jako tolerancyjne społeczeństwo UE winniśmy być tolerancyjni także w stosunku do obcych nam dotychczas obyczajów. Może nas początkowo dziwić a nawet szokować, że kilku mężczyzn arabskich może w biały dzień zgwałcić samotną kobietę ale jeśli okażemy zrozumienie dla ich kultury wtedy zrozumiemy, że tak naprawdę to kobieta swoim niedostosowaniem się ich sprowokowała. Jeśli tego nie pojmujesz to niestety nadal tkwisz w nietolerancji średniowiecza i daleko Ci do miana współczesnej świadomej Europejki nad czy ja szczerze ubolewam już jako Europejczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescstor takich jak ty to się wiesza.. jesteś smieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator to lewak, pewnie śniady lub upośledzony na punkcie islamu, który można określić jedynie jako szkodliwą ideologię, niezgodną z kulturą europejską, a nawet niezgodną z jakąkolwiek kulturą cywilizowanego świata. Uchodźców, choć tak naprawdę są to nachodźcy lub imigranci bez wykształcenia lub zdebilali poprzez swoją kulturę, czyli zdziczali, powinno się sterylizować, gazować lub wyrzucić z Europy! Wybierzcie co lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recsator555 TAK, w Twojej ocenie nie jestem europejką, bo nie chce żeby kobietom działa się krzywda? Ok, nie jestem europejką według Ciebie, ok.. nawet nie chce, jeśli mam pozwolić na to aby gwałcili niewinne kobiety i nazywać siebie przez to europejką, to nią nie jestem. JESTEM WCIĄŻ POLKĄ, I MIESZKAM W POLSCE. Ciekawe gdyby ta ich "tradycja" dotyczyła by gwałtów "Pan gwałci drugiego Pana". wtedy za wszelką cenę chroniłbyś swój tyłek, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recsator555 i Ty nie nazywaj siebie polakiem, bo raczej nim nie jesteś..Wyjedź do Islamu, tam będzie Ci się żyło lepiej, jak mniemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Miasto Namysłów woj opolskiedziś Rescator 555 zrozum że ubiór i nawet skąpe ubranie nie jest zaproszeniem do gwałtu głupku<< W islamie jest to zaproszenie do gwałtu i powinieneś nauczyć się to tolerować. Chyba że chcesz zostać nietolerancyjnym rasistą. >> gość dziś Resactor ja jak jade do kraju arabskiego i widze kobiete z zaslonieta twarza to mnie to podnieca i mam ochote odbyc z nią stosunek.wiec muzulmanki powinny nie zaslaniac twarzy bo mnie to prowokuje << To byłby chamski gwałt za który powinieneś trafić do więzienia. Nie wyobrażam sobie aby Europejczyk miał zgwałcić Arabkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor żartuje przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale arabki same prowokuja do g****u bo ubieraja sie jak sado-maso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nikola94 dziś Recsator555 TAK, w Twojej ocenie nie jestem europejką, bo nie chce żeby kobietom działa się krzywda? Ok, nie jestem europejką według Ciebie, ok.. nawet nie chce, jeśli mam pozwolić na to aby gwałcili niewinne kobiety i nazywać siebie przez to europejką, to nią nie jestem<< Owszem nie jesteś. Prawdziwa Europejka nawet gdyby została zgwałcona (na własne prowokujące życzenie) to na pewno nawet nie zgłosiłaby tego na policję. Popatrz na piękny przykład młodej 24-letniej Selin Gören, socjalistki niemieckiej. Została zgwałcona przez 3 Arabów a mimo to na policji skłamała, że okradlo ją trzech Niemców. Skłamała aby chronić dobre imię imigrantów. Nas to może dziwić ale prawdziwa tolerancja na tym właśnie polega. na tolerowaniu inności nawet jeśli ta inność nam się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recsator555 hahaha. dobre. Broniła Arabów, a nadawała na Niemców? Taka z niej była Europejka? Chyba Islamka :) Sama nie wierzę w to co piszesz.. Wyczuwam prowokację :) nie będę się zagłębiała w ten temat, bo szkoda na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panchomik92
3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nikola94 dziś Recsator555 hahaha. dobre. Broniła Arabów, a nadawała na Niemców? Taka z niej była Europejka? Chyba Islamka usmiech.gif Sama nie wierzę w to co piszesz.. Wyczuwam prowokację<<< To nie żadna prowokacja. Wyguugluj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten głupi debil lewacki pisze prawdę o Widmo totalnego zgłupienia powodowanego poprawnością polityczną krąży nad Europą. „Kulturowe ubogacanie” (przypomnijmy, że to termin ukuty przez Joannę Muchę) kobiet przez imigrantów przybiera w Europie na sile. Jednak piewcy politycznej poprawności wolą niektóre „incydenty” przemilczać, nawet jeśli to zachowanie zakrawa na całkowity rozbrat ze zdrowym rozsądkiem. Tak było w przypadku Selin Gören, 24-letniej rzecznik organizacji Solid, młodzieżówki partii Lewica (Die Linke). 24-letnia niemiecka socjalistka została zgwałcona przez imigrantów. Na policji powiedziała jednak, że okradła ją szajka złożona częściowo także z Niemców. Wszystko po to, by chronić uchodźców i walczyć z rasizmem Postawa tyleż piękna co głupia. Selin jest socjalistką i antyrasistką. Nie chciała informować o gwałcie, którego dokonali na niej imigranci, by jej przeżycia nie inspirowały przeciwników imigrantów. Niestety ofiarami tych samych bezkarnych napastników mogą paść inne ofiary. Wszystko wydarzyło się w styczniu tego roku, gdy dziewczyna w nocy do swojego mieszkania w Mannheim (Badenia-Wirtembergia) zatrzymała się na placu zabaw i przysiadła na huśtawce. Wkrótce podeszło do niej trzech imigrantów. Właśnie wtedy doszło do gwałtu. Kobieta poszła na policję, ale okłamała funkcjonariuszy. Zeznała, że została okradziona przez grupę imigrantów i Niemców. Wszyscy mieli mówić ze sobą po niemiecku. Nie wspomniała o gwałcie ani o tym, że w rzeczywistości napastnicy mówili w języku kurdyjskim lub perskim. Jak przyznała teraz w rozmowie ze „Spieglem”, nie powiedziała policjantom prawdy ze względu na swoją lewicową wrażliwość -czytamy. To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Z niemieckiej policji wyciekł tajny raport dotyczący gwałtów na basenach, których ofiarami padają dzieci. Władze potwierdziły, że jest prawdziwy. Wewnętrzny dokument skierowany do Komisariatu Kryminalnego 12 (K12), czyli jednostki zajmującej się przestępczością seksualną oraz osobami zaginionymi, podkreśla: „K12 potwierdza rosnąca liczbę gwałtów dokonywanych na basenach, która napawa nas obawami”. „Sprawcami tych przestępstw w większością są migranci” – zaznaczono w raporcie, do którego dotarł dziennik „Bild”. Władze z Duesseldorfie potwierdziły, że dokument jest autentyczny. Z problemem zmaga się także Austria, gdzie odnotowano przypadki napaści seksualnych. Kilka tygodni temu uchodźca z Iraku zgwałcił w takiej placówce w Wiedniu 10-latka. Po zatrzymaniu tłumaczył, że ataku dokonał, ponieważ nie uprawiał seksu od czterech miesięcy, a sam gwałt miał być dla niego „seksualnym pogotowiem”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy uwazaja sie za narod szlachetny, a w rzeczywistosci to w wiekszosci obludnicy. Ich wrogowie to Niemcy, Rosjanie, Zydzi, Litwini i inne narody. Oburzaja sie gdy na wyspach bija Polakow, a zabojstwo pary emerytow w Bawarii przez 3 Polakow, nigdzie nie poblikuja, to samo pobicie 2 profesorow w tramwaju w Warszawie ktorzy rozmawiali po niemiecku. Bijcie sie w piers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ReSCATor555 uwielbia lewacki SCAT do buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchodźca z Iraku zgwałcił w takiej placówce w Wiedniu 10-latka. Po zatrzymaniu tłumaczył, że ataku dokonał, ponieważ nie uprawiał seksu od czterech miesięcy, a sam gwałt miał być dla niego „seksualnym pogotowiem”. x ReSCATor555 zaraz odpisze że musimy się uczyć tolerancji wobec arabskiej pedofilii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykład rescatora pokazuje do czego prowadzi czytanie michnikowszczyzny i ogladanie tvn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to moze wziac pod swoj dach wszystkie rodziny uchodzcow jak tak ich uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Autor to moze wziac pod swoj dach wszystkie rodziny uchodzcow jak tak ich uwielbia.<< Dlaczego ja? Ja już jestem tolerancyjny a lekcje tolerancji na pewno przydały by się ksenofobom i islamofobom. Ciężar utrzymania imigrantów powinien spać w pierwszej mierze na głupich prawaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jakbys sie zachowal gdyby ciebie zerznal w doope islamuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewaki to zaraza
W mojej kulturze, muzułmanów i lewaków wiesza się, nabija na pale, przypieka podeszwy nad ogniem i gotuje we wrzącym oleju. I mam pełne prawo zrobić to z takim śmieciem jak ty a ty nie masz prawa nawet jęknąć, że coś ci nie pasuje. Ty zawszony faszysto i nazistowski ksenofobie. Ja tu jestem p********ną mniejszością więc mogę robić co chce. Tak wiec, ostrze pal a ty szykuj dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×