Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ortodonta

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Bielawy lub Dzierżoniowa mógłby polecić dobrego, taniego ortodontę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wrocławiu dr Malinowski Bio orto ul. Inżynierskama tez oddział Opole barrdzo rzetelny uczciwy w ocenianiu nie bajeruje żeby tylko kasę ściągnąć mnie wyleczył ale inni pacjenci tez maja same dobre wyniki ceny takie jak we Wrocku nie wiem czy w Dzirżoniowie jest ktos taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam możliwości dojazdu do Wrocławia mam 17 lat i brak samochodu w rodzinie. Dlatego chciałabym od do kogoś w moich okolicach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie polecić kogoś z Wrocławia kto nie jest jedynie nastawiony na wyciąganie jak najdłużej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę pomóc, ale temu kto szuka dobrego ortodonty w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym znaleźć ortodonte z okolic Dzierżoniowa. Może ktoś zna P. Danutę Seeger przyjmuje w Dzierżoniowie ale nie wiem jakie ma ceny, ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok Dzierzeniowa, bo we Wrocławiu znajduje się http://ortodontawroclaw.com.pl/ , gdzie miałem zakładany aparat ortodontyczny. Pełen profesjonalizm, dzięki któremu bez wstydu mogę się chwalić slicznym, nowym usmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile placilaś za aparat? I za wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodzę do http://properdent.pl/ - bardzo dobry gabinet ortodontyczny, noszę aparat rok, ściągam za pół roku, już widzę znaczną poprawę. :) w wielu kwestiach bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładałam aparat u http://ortodontix.pl/ . To bardzo dobry gabinet, zawsze byli w stanie odpowiedzieć na każde moje pytanie. Jestem zadowolona z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile placilas za aparat i za wizyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam w Katowicach z ortodonty http://www.ortodonta-katowice.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o ceny są różne. zależy czy to kontrol czy coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani nie znaczy zapewnie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Koleżanka miała zakładany aparat za 1700zl i po ściągnięciu zeby są idealnie proste. To że jest tańszy nie znaczy, że jest gorszy :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszenie aparatu ortodontycznego jest konieczne, aby doprowadzić zgryz do porządku. Oczywiście najpierw trzeba wyleczyć zęby! Ja nosiłam mój aparat dwa lata i teraz ząbki mam jak marzenie! Choć z czasem dr. Joanna Ślusiewicz mówi, że mogą się delikatnie rozejść. Ryzyko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to się chyba nosi aparat retencyjny, aby wada nie wracała? Po leczeniu się to stosuje, dobry ortodonta na pewno Ci to zaproponuje. Ja zęby leczę ortodontycznie w Rock Your Smile i od początku leczenia miałam mówione, że retencja będzie potrzebna, aby zęby się nie wracały do poprzedniej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety później trzeba zakładać aparat retencyjny, aby wada nie wracała, ale to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to jest aparat retencyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×