Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zegarek damski, jaki wybrać

Polecane posty

Gość gość

Hej, Piszę w takiej sprawie, ponieważ poszukuje zegarka dla siebie takiego maaax. do 500 zł bardzo podobają mi się zegarki w kolorze złotym i żeby był duży. Oczywiście zdaje sobie sprawę ile jest marek.. Najbardziej spodobał mi się zegarek Tommy Hilfiger 1781612 i ESPRIT ES107782002 tylko zastanawiam się czy np. będzie schodził kolor? Może któraś z Was ma zegarki z podobnej marki i podzieli się ze mną swoją opinią? Mam zegarek ze srebrną bransoletką, ale to Timex i nic sie z nim nie dzieje, wiadomo ma jakies zarysowania ale poza tym jest ok. Jeszcze chciałam zapytać czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe gdzie można kupować bez obaw. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Hej, chyba preferujesz inne zegarki, wnioskując po modelach, które opisałaś. Niemniej, jeżeli podoba Ci się ten zegarek, to mogę Ci go sprzedać za 370 zł. Ja mam chudą rękę i wszystkie zegarki o większych tarczach wyglądają nieszczególnie. Byłam zmuszona zrobić wymianę w sklepie Guess i wybrałam ten zegarek. Kupiony został dzisiaj za 469 zł.; ma dwa lata gwarancji; dołączyłabym paragon. Jest ponadczasowy i elegancki, ma połyskujący skórzany biały pasek i tarczę otoczoną cyrkoniami. Jeżeli jesteś zainteresowana, odpisz. Niżej podgląd. https://zapodaj.net/ed41771835434.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre firmy posiadają bardzo duży staż w produkowaniu zegarków, dlatego warto im zaufać pod niemal każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jednak poszłam za ciosem zamówiłam tutaj: http://crazytime.pl/product-pol-3093-ESPRIT-ES107782002.html chyba najtaniej mieli. wczoraj dostałam ten zegarek jest piekny :) mam nadzieje, że będzie sie dobrze sprawował, zastanawiam się tylko o rysowanie się tej bransoletki, ale może nie będzie tak źle. Narazie jestem zadowolona, (choc to 1 dzień) ale zobaczę jak będzie wyglądał za jakiś czas ;) Firma bardzo fajna, dobry kontakt ze sprzedającym, także polecam. Już wiem, że nie będą to moje jedyne zakupy u nich :) Tommy będzie za jakiś czas, narazie musze nacieszyć sie tym :) może znajdę jakiś bardziej wiosenny na gumowym pasku;) poszukam jeszcze jakiegoś męskiego, bo potrzebuje na prezent dla ojca na urodziny, mam nadzieje, że znajdę coś odpowiedniego :) pozdrawiam i przepraszam za długi czas odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo szeroki wybór znajdziesz na http://www.czaszegarkow.pl/ Są tam modele na każdą kieszeń. Ja na przykład kupiłam piękny, elegancki zegarek Michael Kors za jedyne 529 pln. To prawie o połowę mniej niż w salonie. Akurat trwa wakacyjna promocja - wybrane zegarki nawet do 75 procent taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś od Miugo? Sama wybierzesz sobie tarczę i kolor paska, a mają teraz promocję -20% na limitowane paczki z prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freelcia
Nie mam jednej sprawdzonej marki, ale często zaglądam na ofertę sklepu https://e-zegarek.pl/ dzięki czemu często udaje mi się wyszukać fajne promocje. Często zdarza się tak, że mają 24godzinne wysyłki (na wybrane modele) a ja takich okazji właśnie szukam. Tanio, szybko i wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Jak dla mnie warta uwagi jest marka Lorus, maja ładne modele i nie za wysokie ceny. Jakoś też w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oladalenik
Sama długo zastanawiałam się jaki zegarek by tu wybrać i szczerze to tak po prawdzie nie mogłam się zdecydować na żaden konkretny. Nie to, że mało który mi się podobał, bo znalazłam w sieci wiele pięknych propozycji, jednak z każdym coś było nie tak. W końcu po kilku tygodniach naprawdę mozolnych poszukiwań trafiłam na ten sklep: https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/damskie i to właśnie tu dokonałam zakupu, ale nie powiem dokładnie którego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego poszukujesz. Ja nie lubię obwieszać się, dlatego stawiam na minimalizm. Na przykład zegarek, który zakładam prawie wszędzie, a w sumie i nie zdejmuję. Jak chcesz sobie zerknąć, to wejdź na TimeTrend, mają duży wybór, może coś wpadnie w oko        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wybierz ten, któy Ci się najbardziej podoba 🙂 It's simple like this 🙂

Zgadzam się w pełni. 

Marki, które wymieniłaś są dobre, więc wydaje mi się, że wszystko powinno być ok. Ale tego tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Time Trend znalazłam świetną promocję. Kupiłam, zegarek przyszedł błyskawicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno taki żeby był prosty i klasyczny. Ja kupiłam Lacoste w Tome Trend. Jakościwo na pewno super, piękny zegarek pasuje i do takiego luźnego ubioru czy do oficjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ok. 3 lata nosiłam smartwatch samsung galaxy. Lubiłam to, że natychmiast mogę sprawdzić powiadomienia z telefonu i skorzystać z wielu innych funkcji. Ale do czasu... aż uznałam, że rezygnuję z przebodźcowania nadmiarem powiadomień i redukuję elektronikę do niezbędnego minimum. Jednocześnie zaczęło mi zależeć na eleganckim wyglądzie. Dlatego wróciłam do zgrabnego minimalistycznego zegarka, który dostałam jeszcze kilka lat przed smartwatchem. 

Jeśli chciałybyście zamówić dla siebie nowy  zegarek, polecam to miejsce:

https://westwatches.pl/pl/zegarki-damskie

 Można zamówić w dobrej cenie zegarki wielu dobrych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×