Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc rejestracja dziecka

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie odnośnie rejestracji dziecka w USC. Jestem w zwiazku nie formalnym. Chce aby dziecko mialo nazwisko mojego partnera. On mieszka za granica. Ja bede rodzic tu w Polsce. Czy on musi byc obecny przy rejestracji dziecka czy wystarczy, że on wypełni wniosek o uznaniu ojcostwa i ja go zloze do USC w dniu rejestracji dziecka ? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak musi byc obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie musi być obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być obecy. To jego urzędnik zapyta czy uznaje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madiiy
A jesli jest obcokrajowcem, musi być obecny tłumacz przysięgły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być obecny, aby potwierdzić osobiście, bo przecież matka dziecka może podrobić podpis :P A w przypadku obcokrajowca, pewnie musi być tłumacz, chyba, że on potwierdzi, że rozumie po polsku, to może nie, nie wiem, tu nie powiem na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zalatwic przez porodem w usc uznanie ojcostwa i odrazu tam bedzie ze dziecko bedzie miec nawisko ojca, wtedy oboje musicie isc do usc, a rejestracje dziecka po porodzie moze zrobic wtedy ojciec jesli bedzie to uznanie ojcostwa. Ty w dniu porodu pokazujesz ten papierek w szpitalu i dziecko po porodzie odrazu ma nazwisko ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba musi bo jak zglaszalismy dziecko przed poeodem to pani osobiscie go przy mnie pytala czy uznaje ojcostwo i mnie i jego osobno pytala jakie ma byc nazwisko. Odebrac akt moze jedno z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×