Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość msoeo2
Polska to zabita dechami dziura pelna brzydkich ludzi z mentalnoscia sredniowiecza. Polecam wycieczke do korei poludniowej, nigdy nie bedziecie chcieli wrocic do tej polskiej wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto poza PL nie wyjechał nie wie co traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augsburger
Witam wszystkich, chciałem się zapytać czy lepiej w Pl niż rok temu? Czy zarobki idą w górę? Czy standard życia się poprawia? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wroce. To nie na moje nerwy. Latam raz do roku, czasem dwa do rodzicow. I widze co widze. Uciekalm od polskiej mentalnosci I chociaz jest odrobine lepiej, to rzady sa takie, jakie sa I nie wracam do bagna rasiastow I obludnych katolikow, do wrednych pracodawcow ktorzy nei szanuja pracownika. wiem ,ze sa w Polsce normlani kulturalni ludzie, normlani pracodawcy, ale tego jest moze max 20% spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Było sie uczyc nieudacznico. Ja jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kuchnia, osiągnięcia kulturowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich dostacjami, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 25 lat nie posłałam ani grosza do PL. Nie pomagam, nie zapraszam, nie odwiedzam - koniec! Szlaban. Macie dwie ręce i jesteście wolni więc pokażcie ile jesteście warci i co potraficie. W doopie mam Polskę i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy pogardzamy wami polaczki yebane. Won z naszego pięknego kraju. Do niczego nie jesteście nam potrzebni. Budujcie sobie dobrobyt w waszych zapijaczonych PGRach z waszymi koorewkami za żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyłasz tylko o tym nie wiesz ;) dostacje ida z UE do PL :D buehehehehehehehe :D :classic_cool: pracuj ciezko bo w PL czekamy na twoją kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy pogardzamy wami angole yebane. Won z naszej pięknek UE. Do niczego nie jesteście nam potrzebni. Budujcie sobie dobrobyt w waszych zapijaczonych wiktoriańskich ruderach z waszymi islamskimi koorewkami za żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka żałosna bieda umysłowa cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieudacznicy nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od 25 lat nie posłałam ani grosza do PL. Nie pomagam, nie zapraszam, nie odwiedzam - koniec! Szlaban. Macie dwie ręce i jesteście wolni więc pokażcie ile jesteście warci i co potraficie. W doopie mam Polskę i Polaków. Zgoś Do tego zacofanego ciemnogrodu nie ma po co jechać, są ciekawsze i tańsze miejsca, ludzie tam jeżdżą tylko z sentymentu, a to jest chory ( pseudo ) kraj, nawet język PL powoli zanika, w radiu muzyki polskiej prawie nie usyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wschodnie zachlejmordy
wredny, chciwy i płytki naród, a mówią że za granicą ludzie są powierzchowni haha..... do tego McDonaldy i inne gòwno wpuścili i trują tam to bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to w twoim uk nie ma zadnych mcdonaldow i burger kingow buahah co za tępy debil :D gnij poza PL smieciu i nie wracac bo w morde zarobisz za swoje frajerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy z odrazą patrzymy na polaczków i ich kałmuckie ryje. Prawdziwi Brytyjczycy pogardzają wami. Robicie najgorszą robotę, której nie podejmie się żaden szanujący się Brytyjczyk. A do tego za bezdurno. Jedzcie do siebie macie przecież nasze montownie więc pracy wam nie braknie. Rulez Britania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem patriotką i nie uroniłabym ani kropli krwi za ten śmieszny kraik dumnie zwany PL. Dla mnie PL to nienormalność od zawsze. Tutaj jest tak jak jest (czyli chu/Jo/wo) od Mieszka I. I nigdy nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy mentalnie maja bardzo duzo wspolnego z afrykanczykami. Sa rasistami i chca byc lepsi, a pomysly i poddatnosc na manilpulacje taka sama jak u ludzi z czarnego ladu. I tak samo inteligentnych jest pewneie ze 30% - reszta to ciemnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska - siermiężny kraik, trzecioligowy, w ogonie Europy. Buraki chodzą po ulicach z wąsikiem i plecakiem. Buraki wymalowane idące na zakupy do lokalnego sklepiku. Buraki za kierownicą, którzy wyprzedzają na trzeciego, żeby 5 sekund przed toba dojechać do skrzyżowania. Buraki za ladą w sklepie i na kasie w markecie. Buraki w pracy, jako przełożeni i derektory/managery. Buraki na ambonach co męcą prostemu ludowi od wieków. Prości, szarzy ludzie. Krzywe płoty na wsi, bród, smród i ubóstwo - kostka i wymiecione tylko wokół krzyża. zasikane podworza w miastach, odpadające tynki z fasad kamienic. Mo/r/d/y ochroniarzy i innych mundurowych na lotniskach. BOże, czemuś ten kraj tak doświadczył.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tych niemieckich burdlach musi być mało klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to uczucie gdy nikt nie chce z tobą  pisać i musisz odpisywać sama sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Drpaolita napisał:

Tak samo jak u Ciebie na sortowni śmieci 

Szczerze?

Wolałabym pracować na sortowni śmieci niż jak ty wypinać tyłek Niemcom z parę groszy i słuchać uwag jakie to Polki są łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się przyznałaś co tam z Ukrainkami robiłaś więc teraz pisz co chcesz, mleko się wylało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×