Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to dziecko jest takie ladne? zdj

Polecane posty

Gość gość

Bo kolezanka caly czas sie nim chwali. Owszem wygral jakis tam konkurs w gazecie ale moim zdaniem nie jest taki piekny. Przesadza? Powiedziala mu ze jej zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki niby konkurs wygralo to dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny niemowlak, niczym się nie różni od tysięcy innych. A konkursów jest całkiem sporo, organizowanych przez producentów różnych rzeczy dla dzieci. Wygrana w nich nie świadczy o urodzie dziecka, ale o ilości znajomych i reklamowaniu się w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to czy dziecko jest piękne czy nie tylko o liczbę głosów mamusia glosowala może nawet na trzy telefony, dziadkowie, znajomi i maluszek wygrał nie ma czego zazdrościć a mama ma prawo być szczęśliwa w końcu to jej maleństwo wygrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:30 tak myslalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne zdjecie i sliczny niemowlak! Zrob sobie dziecko a nie innym zazdroscisz. Niestety bezdzietne stare panny nie rozumieja ze wszystkie dzieci sa ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny gowniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech się chwali widocznie tyle tylko ma. A dziecko jak to dziecko dla matki zawsze najpiękniejsze. A że konkurs w gazecie wygrało to ok. Nawet korona miss świata nie czyni z danej osoby najpiękniejszej kobiety dla wszystkich ludzi. To tylko wybór jury albo głosowania pewnej grupy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wg mnie to to dziecko za piękne nie jest. Każda matka swoje dziecko chwali. Moje jest dla mnie najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 8:34 - ja nie jestem bezdzietna stara panną, ale tez nie rozumiem, że wszystkie dzieci sa ładne. Większość jest zupełnie przeciętnych - jak dziecko z tematu - a sporo bardzo brzydkich. Śliczne to sa małe zwierzątka, bo jeszcze nie widziałam brzydkiego malutkiego kociaka czy szczeniaczka, a brzydkie dzieci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma racje ! Są brzydkie dzieci. Każde dziecko jest najpiękniejsze dla matki ! A to ze zdj należy do przeciętnych moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekny babelek:) naprawde uwazacie ze to dziecko jest brzydkie? Mysle ze jest z tych ladniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodziak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 'kolezanka' wie ze rozpowszechniasz zdjecie jej dziecka na kafeterii i ze z niego szydzisz? :/ zlosliwa istoto. Zebym nigdy nie trafila na takie kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie brzydkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym momencie autorka szydzi z tego dziecka? Chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewałam się pięknych loczków i prześliczny oczu, a tu zwykle dziecko, jakich są miliony. Normalne, przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejasz na forum zdjęcie dziecka koleżanki?:O:O i to pod ocenę? :O:O i baby oceniają. :O:O Patologia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny bobas. Jakim trzeba być ograniczonym aby brzydko mówić o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie glupia baba mam nadzieje ze kolezanka sie dowie jaka szuja z ciebie a bobas piekny wredna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje ze kolezanka sie dowie ze wrzucasx zdj bez jej zgody i ci rylo obije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykly pospolity niemowlak. Kazdy taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko przecietne, zdjecie tez przecietne. Moja pierwsza corka piekna, druga bardziej taka slodka, jak piekna. Ladna to ona sie zrobika dopiero jak skonczyla 2 latka. Natomiast siostrzeniec, piekne niemowle. Idealne pod reklame. Siostrzenica brzydkie niemowle, ladna kilkulatka i widac, ze bedzie piekna kobieta. Tez mysle, ze dziecko wygralo poprzez glosy rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podoba:) bardzo ladny dzieciaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydzi, bo wystawia bezbronne niemowle do oceny i mimo, ze nie mowi nic wprost, to wydzwiek postu i zamiar jest taki, ze dziecko jej sie nie podoba, nie ma w nim nic szczegolnego i inne mamuski maja to potwierdzic, zeby autorka mogla poczuc sie lepsza i dowartosciowana. Dla mnie to jest zawoalowane, a jednak szydzenie. Nie trzeba pisac wprost epitetow, zeby kogos skrzywdzic. Ja rozumiem co czytam i w tym przypadku jestem zniesmaczona. Proponuje autorce, zeby wystawila swoja twarz do oceny, zobaczymy czy ona taka wyjatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalas koleżankę, czy mozesz wrzucic zdjecie jej dziecka na forum publiczne ? Jestes pusta tepa idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladny niemowlak, miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam bo spodziewałam się jakiegoś ładnego maleństwa, w najgorszym wypadku przeciętnego, ale to dziecko jest brzydkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd to oburzenie, że ktoś uważa to dziecko za brzydkie:o tak jak i idzie się ulica i się nieraz patrzy na kogoś i myśli "brzydki" "ładna" itp. tak samo jest i z dziećmi i nie wiem co w tym złego. Ja spojrzałam i od razu jakoś mnie wręcz odrzuciło, inny powie, że to ładne dziecko, czy wszystkim musi się podobać każdy maluch?:o Poza tym chyba podoba się tym ,które same mają takie brzydkie dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×