Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego chłopaki się podśmiechują na mój widok? :(

Polecane posty

Gość gość

Co nimi może kierować? :/ mam w sąsiedztwie paru takich debili, przedział wiekowy 16-18 lat. Dziewczyny na nich lecą jak muchy do lepu, przymilają się a jak mnie zaczepiają to mnie to wkurza. Gadają do mnie rzeczy typu "może randeczka", "masz chłopaka?", "co tam"... jak nie odpowiem śmiech, jak odpowiem to też śmiech... mają ze mnie bekę czy po prostu tacy są? Wyglądam raczej jak większość dziewczyn, nie będę ukrywać mam iphone, noszę superstary, mam włosy blond do pasa. Ale jestem inna niż większość dziewczyn bo raczej siedzę w domu i się uczę, nie umiem odpowiadać na takie głupie zaczepki i jestem nieśmiała. Mam 16 lat. Po prostu mam to olewać czy co..? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz iphona i włosy blond do pasa to rób im lody, powinni być zadowoleni :-) ...nie dziękuj, drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie poyeb stulejo
gość dziś Jak masz iphona i włosy blond do pasa to rób im lody, powinni być zadowoleni usmiech.gif ...nie dziękuj, drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem czy śmieją się z mojego wyglądu czy z tego, że uciekam przed nimi bo nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, bo zachowuje się inaczej niż większość lasek z okolicy, które robią wszystko by się z nimi zadawać? Dawałam im już wiele razy do zrozumienia, że nie umówię się z żadnym z nich, ale to chyba nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiemuś fantaście się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale jakiemuś fantaście się nudzi. x Myślisz, że wymyślił by coś takiego gdyby mu się nudziło? Na prawdę mam 16 lat i to co napisałam jest prawdą, ale widać nie ma tu nikogo normalnego i ze swoim problemem powinnam poradzić sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie poyeb stulejo dziś ...sam(a) jesteś poyebem(ana), bo kto normalny napastowany chwali się że ma iphona, ułomna jest, owocem kazirodczej miłości czy co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iphone to przereklamowany smarton z podstarzałymi podzespołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to marzenie autorki tematu który jest prowo i to słabym :-D ...no i za niego faktycznie obsłużyłaby bohaterów tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×