Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka Kredyt OK opinie i koszty

Polecane posty

Gość gość

Hej, ktoś może brał pożyczkę pozabankową w kredyt ok? Jeśli tak to bardzo prosze o opinie negatywne albo pozytywne kto jakie ma, chcę wziąć teraz kredyt na święa i się zastanawiam czy będzie tam tanio bo znajoma kiedys u nich brała i mówiła że koszty są ok - a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na pożyczki pozabankowe to mają nawet dobrą ofertę ale jeszcze porównaj z innymi pożyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można porównać z innymi firmami pozabankowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pożyczki KASIASTO dostałem 10 000zł bez biku na dobrych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredytok jest ok - pozytywna opinia o kredytok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie o KredytOk znajdziecie na pewno na forach na górze macie podane to tam szukajcie na takich forach raczej niekt nie brał pożyczki w kredytOK czy innych formach bo to dyskusje na inne tematy - tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyt ok Piaseczno
A w Piasecznie ktoś brał w kredytok pożyczkę? Jaka oferta? Jakie warunki? Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie na kasisato macie dobrą ofertę do 10 000złotych - czekam na odpowiedź na mój wniosek i dam znać jaka ofertę mi przesłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia pozytywna, jak szukałem opinii to negatywne opinie o kredytok w sumie nie istniały - teraz też chyba nie ma bo jak sprawdziłem tak na szybko czy coś się zmieniło to nie widze takich opinii ani osób, które by narzekały na kredytok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KredytOK oferta
a oferta KredytOk jest ta sama co pół roku temu? Mój brat tam brał pożyczkę na święta bożego Narodzenia i oferta była bardzo dobra - pożyczka najtańsza pozabankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt ok ale w banku a nie pozabankowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki - dostałem w 20 minut w kasiasto 4000zł bez biku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca Karty Trzynastka
Polecam rewolucyjne rozwiązanie: Pożyczka na karcie kartatrzynastka.pl Będąc nowym klientem, za pierwszy miesiąc korzystania z karty nie ponosicie żadnych kosztów! W kolejnych miesiącach tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł. No i coś co jest obecnie rewolucją: jeżeli nie używasz, to nie płacisz! Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma genialna - w banku dostałem odmowę a w kredycieok dostałem kredyt bankowy i do tego jeszcze pozabankowy ! Przyszedłem po kilka tysięcy a wyszedłem z konsolidacją chwilówek i gotówką taką jaką chciałem, a do tego mam o połowę mniejsze raty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek2244
super sprawa - 10 000zł przy minumum formalnosci, splacilem zaleglosci i pojechalem ejszcze na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie super - w Krakowie dogadałem się z doradcą i załatwiłem co chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ! dostałam za darmo 3000zł w Krakowie na miesiąc, nic nie płaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileekk231
super firma tam dostałem a wszedzie mialem odmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znów ja, Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme, u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl Nigdy nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz505
Najlepszą opcją jest skorzystanie z porównywarki kredytów czy kredytów chwilówek. Dzięki temu możemy sprawdzić gdzie taka pożyczka będzie najkorzystniejsza i gdzie w miarę się je opłaca zaciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem kredyt na 20 000zł z prowizja mniejsza niż w banku, więc jak dla mnie spok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz505
O proszę. A korzystałeś z jakiejś porównywarki wcześniej, czy jak trafiłeś na taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te porównywarki, to w ogóle warto się w nie bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Kredyt OK !! Uzyskałam u nich kwotę 1000 zł bez żadnych kosztów !! Pożyczasz i oddajesz tyle samo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×