Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przeszkadza Wam, gdy ktoś chrapie?

Polecane posty

Gość gość

Czy przeszkadza Wam, gdy śpicie w pokoju lub łóżku z kimś, kto w czasie snu chrapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jest to obojętne, czy ktoś chrapie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem gratulujemy twardego snu! ;) A jeśli ktoś chrapie, to najlepiej go wysłać do laryngologa :) Chrapanie może być spowodowane paleniem papierosów i/lub nadwagą, jednak zaskakująco często okazuje się, że winna jest krzywa przegroda nosowa lub pokrewne przypadłości, a te można z powodzeniem leczyć! :) Życzymy wielu przespanych nocy, niezależnie od sąsiedztwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszkadzało do czasu gdy nie zmusiłam męża do wizyty w aptece po snoreeze a potem u laryngologa - okazało się że krzywa przegroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.21 Zapisz się już dziś do NOVA CENTRUM EDUKACYJNE W TARNOWIE !! Ostatnie wolne miejsca w naborze WIOSNA 2017! Zapraszamy do odwiedzenia Naszego Sekretariatu przy ulicy Krakowskiej 17/14 celem poznania szczegółów kształcenia i dostępnych u NAS kierunków! Ruszyliśmy z nowym naborem – Jesień 2017, mamy bogatą ofertę edukacyjną, zapraszamy. NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia38
Strasznie tego nie lubię. A najgorsze jest to, ze zawsze budziłam męża. A ostatnio on obudził mnie i powiedział, że chrapie jak stary traktor. Kurcze aż mi wstyd. Czy da rade coś z tym zrobić? Jak temu przeciwdziałać, czy da rade to jakoś wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś takie fajne coś reklamowali, ale nazwy już nie pamiętam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia38
No właśnie też pamiętam tą reklamę, ale nie pamiętam jak się nazywa. W każdym razie szukając informacji przeczytałam, że chrapanie może być objawem choroby i nie można tego lekceważyć. Więc udam się do lekarza by zrobił mi badania. Może też zapytam lekarza czy coś można z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością jest jakieś rozwiązanie tego nocnego problemu, bo przecież chyba co drugi człowiek chrapie przez sen. Daj znać co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i to jeszcze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia38
Lekarz zlecił badania i powiedział że doraźnie można brać tabletki Snoreeze ale oczywiście do czasu kiedy nie będzie wyników. Chrapanie, szczególnie nagłe to niepokojący objaw. Także tabletki kupię i będę czekać na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo za odpowiedzialną decyzję i udanie się do lekarza! :) Chrapanie da się leczyć, ale żeby robić to skutecznie, trzeba poznać jego przyczynę. Pozdrawiamy i życzymy przespanych nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkammmm
Snoreeze, pierwsze słyszę, ale chętnie wypróbuję! I nigdy jeszcze nie potkałam się z opinią, że chrapanie może być przyczyną poważnych zmian i chorób, a tu takie zaskoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia38
To dokładnie nie są tabletki tylko listki rozpuszczalne, jest też jeszcze spray. No skoro można sobie z tym radzić i są skuteczne środki to warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwsze zamykam drzwi albo tracam ta osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkammmm
No tak, wychodzenie z sypialni lub ciągłe budzenie kogoś z pewnością rozwiąże problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia38
Ale przecież takie budzenie czy wychodzenie z pokoju nie załatwi sprawy, bo po zaśnięciu problem znów wróci. Skoro są skuteczne leki przeciw chrapaniu to warto po nie sięgnąć nie zapominając o wizycie u lekarza i wykonaniu badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×