Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepszy i naturalny kosmetyk do twarzy który polecicie to...

Polecane posty

Gość gość

chodzi o wszystkie kosmetyki ktore mozna stosowac do twarzy...kremy ,plyny micelarne itd.. wazne by byly naturalne i bez chemii w skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej migdałowy i olej z pestek brzoskwiń, a do mycia woda demineralizowana (można z jakimś dodatkiem np. soku z aloesu, czy wit. C, co kto lubi), są naturalne ale nie wiem czy to Cię usatysfakcjonuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej kokosowy naturalny, nierafinowany. mocno nawilża, dobry na noc (na dzień za tłusty dla mnie). Stosuje od ponad roku, stan mojej mocno przesuszonej skóry się poprawil ale zauwazyłam ze już powoli olej coraz mniej działa. może skóra się za bardzo przyzwyczaiła, też rozglądam się powoli za czymś innym, może ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię i cenię kosmetyki tołpy. Nie wiem czy są w 100% naturalne, ale wiem, że dużej mierze tak no i dobrze działają na moją wrażliwą skórę. Z każdego ich kosmetyku który kupiłam jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a plyn micelarny jaki polecacie naturalny?albo cos czym mozna przemywac twarz i przy okazji zmywac makijaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki z tolpy wiele osób uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poczytaj o metodzie OCM (ale tak serio poczytaj, jest dużo jej odmian i różnią się samym sposobem wykonywania jak i składem olejków - właściwie każda osoba może stosować ją pod siebie i swoje potrzeby). Gotowe olejki do demakijażu też są (chyba sylveco ma jakieś). Żel intymny z rossmana też jest spoko (wersja dla wrażliwych) - moim zdaniem nadaje się do mycia dosłownie wszystkiego i biorę go na wycieczki jako 3w1. A na co dzień prócz wiadomych rzeczy myję nim twarz czasami. Magicznych działań nie ma, ale nie wysusza, ładnie oczyszcza, nawet lekko nawilża, a szkoda mi już wydawać kasy na eksperymenty z gotowymi płynami (szczególnie, że z reguły jednak stosuje własne kompozycje olejów i własne toniki/mleczka/whatever). Tylko ja mejkap stosuję od święta, więc o ile ww rzeczy zmywają go to nie wiem czy w sposób zadowalający dla kogoś kto codziennie się maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja do wszystkiego do czego się da używam olej kokosowy (głównie Laboratorium Biooil) - i do nawilżania, i do zmywania makeupu, i to włosów i ogólnie do wszystkiego do czego się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda najlepsze sa naturalne kosmetyki, ale taki naturalne naprawde bo wiekszosc producentow jedynie deklaruje naturalnosc a sklad mowi sam za siebie... rzeczywiscie olejek jako naturalny wybor jest najpewniejszy, a jesli juz ma stanowic element skladu etykiety to pozostale skladniki powinny pochodzic z ekologicznych, sprawdzonych upraw... tutaj kilka fajnych rozwiazan jesli chodzi o pielegnacje naturalnymi metodami :) http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-poznaj-alternatywne-metody-pielegnacji-ciala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka56
Zerknij na propozycje kosmetyków naturalnych na; http://www.natinati.pl/32_planeta-organica . Mają tam spory wybó kosmetyków do ciała, twarzy, włosów. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alterra fluid nawilżający z hamamelisem i lotosem. Vianek pod oczy z chmielem. Micelarka z Garniera sensitive z różową nakrętką. Do ciała i włosów Alterra sensitive (sprawdza się też idealnie do hig. intymnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam dobry krem naturalny nie wystarczy, dla mnie świetnie się sprawdzają kosmetyki WISE (kremy, szczególnie Sensitive i spraye do twarzy) http://sklep.sveaholistic.pl/category/kosmetyki-naturalne-i-ekologiczne-naturalne-kremy oprócz tego mogę polecić polska firmę Smooth - mało znaną , co dziwne, tutaj super mają szampony, które się co prawda nie pienią , ale za to dają niesamowity efekt i mają unikatowy skład :) http://www.smooth.pl/?page=products&category=3 Bardzo dobre są też kosmetyki CV - hiszpańskie i nie ma ich niestety w Polsce :( http://www.cvcosmetics.eu/ mają świetne olejki o upajajcym zapachu i także bardzo dobre kremy z certyfikatem naturalności :) Nie ma jednego najlepszego prodktu, ale wiele wartych uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam kremu od John Masters Organics- takiego na dzień z pzreciwutleniaczami on chyba jest z różą i morelą, ale nie jestem pewna. kupiłam go bo widziałamgdzieś opinie na YoyTube i u mnei sprawdził sie rewelacyjnie. No i co najważniejsze jest w 100 % z naturalnych sk aldnikó bez tego badziewia co w zwykłych kremach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 65

Raspberry żel do kąpieli w karafce od Starej Mydlarni mój numer jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Oleje migdałowy i kokosowy. Razem jako maska do włosów na noc, osobno jako płyn do demakijażu (zarówno migdałowy jak i kokosowy), do smarowania twarzy (migdałowy), całego ciała (również oba) czy też odżywka do paznokci. Do tego olej rycynowy na wzmocnienie brwi i rzęs. Reszta kosmetyków do śmieci 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Loli napisał:

Oleje migdałowy i kokosowy. Razem jako maska do włosów na noc, osobno jako płyn do demakijażu (zarówno migdałowy jak i kokosowy), do smarowania twarzy (migdałowy), całego ciała (również oba) czy też odżywka do paznokci. Do tego olej rycynowy na wzmocnienie brwi i rzęs. Reszta kosmetyków do śmieci 👍

Skończyłabym z mega pryszczami i włosami w stanie miotły 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×