Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajerwerki na weselu, czy warto?

Polecane posty

Jeśli mam być szczera, nie jestem wielką zwolenniczka tego typu atrakcji, zwłaszcza jeśli chodzi o wesele. Uważam, ze o wiele ciekawszą i jednocześnie tańszą opcja może być https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ Taki pokaz możesz wkomponować jako główny punkt programu, zrobić z niego niespodziankę dla (pewnie lekko już znudzonych) gości, czy nawet zachować go na magiczne zakończenie wesela- wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się to bardzo podoba, zawsze jest to taki podniosły moment, żaden pokaz tego nie zastąpi :) To element celebracji po prostu. Ostatnio u znajomych byliśmy i było puszczanie lampionów i takie rzymskie ognie http://tropic.eu/rzymskie-ognie-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Zimą gościom nie chce się ubierać, żeby wyjść obejrzeć i połowa ogląda przez szyby. Latem, szczególnie jak wesele wcześniej się zaczyna, trzeba czekać długo, a wtedy część gości zwyczajnie jest już pijana i mają to gdzieś. Efektowne, ale lepiej dołożyć te pieniądze do talerzyka, albo wziąć lepszy zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to spore urozmaicenie w sylwestrowej zabawie. Postawiliśmy na tego typu rozwiązanie i zaopatrzyliśmy się w fajerwerki z oferty http://www.fajerwerkigorzow.pl . Państwo młodzi jak i goście byli wniebowzięci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tak :0 w fajnej oprawie wygląda super, polecam Ci zobaczyć na www.gdziewesele.pl :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego, jak organizujesz wesele. Żeby cię nie ocenili, że zaoszczędziłaś na wódce i żarciu, żeby ognie sztuczne zafundować gościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpliwa atrakcja, teraz sztuczne ognie są przy każdej okazji. Goście niechętnie wychodzą na taki pokaz zajęci zabawą. Może nie udać się pogoda i całą atrakcję szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
"Fajerwerki"?na weselu?Chyba tylko na torcie weselnym.Wesele to nie noc sylwestrowa,nie zakończenie letnich spędów/czyt.koncertów darmowych/ z okazji pierwszego dnia lata,ostatniego dnia wakacji, dni miasta itp..gdzie zawsze na zakończenie musi się coś wystrzelić,rozświetlić i dać radość sponsorowi,że wykonał coś dla ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast znam firmę, która zajmuje się techniką sceniczną, oprawą nagłośnieniową, oświetleniową oraz obsługą eventów z wypożyczalnią www.estradawolomin.pl u nas na imprezach zawsze się zajmują wszystkim, super usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto, szkoda na to kasy. Goście niezbyt zainteresowani, już dobrze się bawią, byle jakie nie warto, a te super drogie, lepiej pieniądze przeznaczyć na weekendowy wypad do SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej siostry na ślubie był pokaz sztucznych ogni czy fajerwerków, nigdy nie wiem jaka jest różnica. W każdym razie materiały były zamawiane stąd http://tropic.eu/fajerwerki-profesjonalne i był pan, który to wszystko odpalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. W porównaniu do profesjonalnych pokazów np. na sylwestra w dużych miastach, to trochę żenada, a kosztuje sporo. Lepiej w to miejsce dołożyć do kosztów wesela, wziąć bardziej elegancki lokal, a nie remizę z fajerwerkami odpalanymi przez byle jaką ekipę. Bo dobry pokaz jest drogi, bardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wynajmiesz dobrego pirotechnika ktory zgra fajerwerki z muzyką jest to super pomysł i warty wydanie pieniędzy. Fajnych specjalistów w tej dziedzinie znajdziesz na www.gdziewesele.pl :) my korzystaliśmy z ich usługi i było bajecznie, goście którzy byli negatywnie przekonani od razu zmienili zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zainwestować w taką oprawę :) Może coś w tym stylu http://tropic.eu/fontanny? Poza tym byłam na kilku weselach i było pięknie, to tak jakby porównywać występ Maryli na Sylwestra z zespołem weselnym. Wiadomo, skala inna, ale efekt może być bardzo fajny i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto. Trzeba pokazać sąsiadom i gościom, że na weselu się nie oszczędzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że warto, jeśli znajdziesz dobrego pirotechnika to jak najbardziej :) Osobiście polecam Ci zajrzeć na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam technikę sceniczną, oprawę nagłośnieniową, oświetleniową oraz obsługą eventów www.estradawolomin.pl firma naprawdę godna polecenia, warto bliżej przyjrzeć się ofercie na podanej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to chyba przesada.. Fajerwerki kojarzą mi się bardziej ze sylwestrem a nie ze ślubem. Jest tyle innych atrakcji weselnych że można sobie odpuścić fajerwerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed remizą tak. Psy się rozszczekają, cała wieś będzie podziwiać. W mieście raczej nie, tym bardziej, że mało jest lokali, gdzie możesz pokaz zrobić. Często przeszkadzają też światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ślub będzie w plenerze, w spokojnym miejscu nad jeziorem, pokaz sztucznych ogni będzie, fajerwerki zamówimy najpewniej z firmy http://tropic.eu właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strst
A moim zdaniem fajnie jest sobie coś takiego zaplanować :) Wynajęcie ekipy, która taki pokaz zorganizuje jest dosć drogie. Jednak samodzielnie również można sobie zaplanować niewielki pokazik. Zerknijcie sobie chociażby tutaj: http://www.pirosklep.pl/ W sklepie jest sporo gotowych już zestawów pirotechnicznych. Ale równie dobrze mozecie zadzwonić do nich albo napisać, określić ile mniej więcej kasy macie do wydania. I powinni Wam taki zestaw stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam się bardzo podobało. Skorzystaliśmy z pirotechnicy.com i to co nam zaproponowali było super. Nie chcieliśmy takiego dużego pokazu, chociaż koszt wcale nie był bardzo duży (od 2000zł się zaczynały ceny), ale pogoda była niesprzyjająca w środku zimy. Mieliśmy takie wielkie snopy iskier jak jechaliśmy samochodem, piękne konfetti pod kościołem a na samym weselu na pierwszym tańcu w sali taki wielki wodospad iskier i też mniejsze wulkany. Goście zachwyceni, zdjęcia cudowne. Każdy kto mówi, że fajerwerki to przeżytek to albo nie korzystał z profesjonalnej prawdziwej firmy tylko z domorosłych pirotechników po taniości. Wiadomo, że wszystko kosztuje, ale pytanie czy wolimy wydać na coś czego nie będziemy pamiętać jak czekoladowe fontanny czy na coś co jest kreatywne i zostaje jako piękne pamiątki na zdjęciach i filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to trzeba zapłacić. I to wcale nie mało. A z fajerwerkami, czy bez, z fotobudką, czy bez zawsze te same prezenty i koperty do was trafią. Warto płacić więcej za to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad fajerwerkami na weselu to mogę wam polecić firmę www.pol-expance.pl Zajmują się nie tylko sprzedażą fajerwerków ale również organizują profesjonalne pokazy fajerwerków. Na moim weselu również byli i wykonali świetny pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast fajerwerków zdecydowanie bardziej interesująca jest fotobudka, przynajmniej potem każdy z gości ma świetną pamiątką. www.Fotobudka24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno drugiemu nie przeszkadza. Fajerwerki są bardzo fajne jako zakończenie wesela, jeśli nie planujecie całonocnej zabawy. Po takiej atrakcji jako kulminacji można się rozejść :) Jak wygląda zorganizowanie pokazu od technicznej strony piszemy na blogu: http://zrobswojslub.pl/fajerwerki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetna sprawa! My mieliśmy specjalny pokaz fajerwerków wykonany przez firme http://click.gda.pl/eventy.html - znakomicie się spawdziło! Bardzo dobra opcja, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie zorganizować pokaz fajerwerków na weselu to będziecie musieli zakupić sporo petard. Polecam wam zajrzeć na stronę www.rakietowo.pl Jest to sklep online z fajerwerkami, który ma bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że to para młoda płaci za szkody powstałe w wyniku pożaru. Latem o to nietrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×