Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet bez samochodu i pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie do was poznałam faceta ma 26 lat jeszcze studiuje kończy mgr nie ma samochodu ani pracy i mieszka z mamą w starej kamienicy. Czy dalibyście takiemu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! nigdy! 26 lat i studiuje? to chyba z tych wiecznych studentów, potem nie bedzie mogł znalezc pracy. W ogóle mezczyzna na studiach dziennych to poracha, 25 lat i zero doswiadczenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy po studiach znajdzie pracę? Czy samochód jest najważniejszy? Szukasz faceta na stałe czy tylko przelotne związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz przecież się z nim spotykać, nie musisz od razu rodziny zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30l i nie mam samochodu bo nie potrzebuje. Moja narzeczona ma prawko, ale nie posiadamy auta. Samochód to nie wszystko, są ważniejsze rzeczy. Tak jak z wykształceniemojej, nie ono świadczy o człowieku! Zobacz nasz rząd, niby "wykształceni" , a jakie głupoty gadają. Z pracą i studiami ciężko, ale gdy skończy naukę to urząd pracy na pewno mu pomoże coś znaleźć :-) Jeśli coś do niego czujesz i on też to odwzajemnia to na co czekać? Bierz się za niego bo starą panną zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy po 29 lat i samochodu tez nie mamy, ani nawet mieszkania, wynajmujemy w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym się kierowała tylko względami materialnymi to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkalem z mama do 34roku w malym mieszkaniu.do 32r studiowalem.teraz mam 37l i jestem na swoim ale nie mam prawka i samochodu.zarabiam ok 26tys/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze mieszkacie w miescie i samochod wam nie potrzebny, ale kuzwa zeby dorosly chlop nie mial prawa jazdy tylko chwali sie ze narzeczona ma. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dałabym szanse. Samochód to nie wszystko . Spotykałabym się z nim i zobaczyła ile jest wart. Czy po tych studniach będzie szukał pracy, będzie próbował coś osiągnąć czy pozostanie na garnuszku u mamy i wyrażał chęć pracy nic nie robiąc w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, facet bez prawa jazdy... To tak jak masz pomysl na biznes i kase od rodziny lub idziesz pracowac do rodzicow by pozniej odziedziczyc dobrze prosperujacy biznes, wiec nie musisz sie uczyc i zdawac matury, ale robisz to jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś ciężko uwierzyć, że można nie mieć auta mając zarobki 25tys na miesiąc kiedy taki człowiek spokojnie może mieć bmw za mln zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie podziałały na Ciebie jego feromony! :) Ty tez możesz emanować seksualnym zapachem i wabić swoją seksualnością. Zobacz: www.feromony.pl/sprawdz-promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze tak w dzisiejszych czasach się ocenia wartość człowieka. Lepiej zostaw go w spokoju szkoda by zmarnował sobie czas z kimś kto kieruje się takimi wartościami w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdd
Dnia 13.04.2017 o 17:17, Gość gość napisał:

Jakoś ciężko uwierzyć, że można nie mieć auta mając zarobki 25tys na miesiąc kiedy taki człowiek spokojnie może mieć bmw za mln zł...

Znam takich 🙂 w TikToku lub w googlu tyle płacą w Warszawie dobrym programistą około 30tys na fakturze (zostanie z tego 20 pare), a chłopy na hulajnogach jeżdżą, rowerem, uberem i ogólnie to ich to jakoś nie boli bardzo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Jak sie mieszka w duzym miescie gdzie komunikacja jest dobra, to auto jest niepotrzebne. 

Ja dla przykladu mam przystanek pod blokiem, autobus do miasta co 15 min. Miesiecznik kosztuje 100 zl na wszystkie linie. Ubieram sie , wychodze w ciemno, bo wiem ze zaraz cos pojedzie. Dojezdzam gdzies tam, przejde sie spacerkiem przez miasto i nie musze rugi raz pokonac tej samej drogi, po auto. Szukac parkingow, placic za nie, ani za paliwo. Popsuje sie autobus, nie moj problem, jakies AC/ OC nie moja sprawa. itd. Gdy musze gdzies pilnie tosa taksowki. 

Dzieki temu ze nie mam auta, jestem bogatsza o kilka tysiecy , co rok. Na samym paliwie miesiecznie 400-600zl. ( koszt dojazdu meza do pracy) czasem auto to poprostu glupota. 

Kto mysli inaczej ma bardzo ograniczone pojmowanie swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość i tylko miłość

Praca i prawo jazdy nie są potrzebne, liczy się tylko miłość i gwiazdy na niebie. Facet będzie w domu, dostępny 24 godziny na dobę. Będzie ciebie i rodzine żywił miłością, rachunki opłaci miłością, a rozrywka. Wystarczy tylko seks. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
9 minut temu, Gość Miłość i tylko miłość napisał:

Praca i prawo jazdy nie są potrzebne, liczy się tylko miłość i gwiazdy na niebie. Facet będzie w domu, dostępny 24 godziny na dobę. Będzie ciebie i rodzine żywił miłością, rachunki opłaci miłością, a rozrywka. Wystarczy tylko seks. Powodzenia! 

500+ daja, dla niej to lepiej ze bedzie caly czas w domu i pomoze przy dzieciach. Machna z piatke i zyc ,- nie umierac :D

10 minut temu, Weronika125p napisał:

To, że bez samochodu  to nic, ale że bez pracy to już poważna sprawa.

A moze to bardzo wymagajace studia , a on jest wzorowy i ma stypendium? Albo nie pracuje teraz bo brobi magistra, pracowal ze dwa mc wczesniej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Jeżeli studiuje medycynę prawo albo jakiś dobry kierunek na politechnice to ok. Jeżeli jakiś gówniany kierunek typu administracja to nie. Zresztą chyba widać czy ma łeb na karku czy leń i cwaniak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×