Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redakcja_wp

Mój facet chyba ma PMS

Polecane posty

Gość redakcja_wp

W naszym tekście przedstawiłyśmy naukowe dowody na istnienie męskiego PMS. Teraz chcemy poznać waszą opinię na ten temat i obserwacje dotyczące waszych partnerów. Zdarza wam się myśleć, że ich humorki to sprawka hormonów? A może mają jakieś irytujące nawyki, za które może odpowiadać Syndrom Męskiej Nadpobudliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćALA
Zdaża się to dość często .Traktuje mnie jak swoją własność. Nic nie mogę sama zrobić bo wszystko jest żle i niema żadnej rozmowy ciągle się dąsa Jestem załamana ,wytrzymuję już tak 30 lat dalej niedam rady POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAla Mam podobnie jak nie gorzej i też 30 lat razem. Z wiekiem pogłębiają się przywary, a partnerowi trudno wytrzymać. Czasem zyć się nie chce. Faceci na stare lata robią się okropni, zdziwaczeli, gorzej jak małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alagość
No więc co robić .Jestem już w takim wieku że chyba czas to już zmienić//Zacząć wszystko od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alagość
Też mam PMS zaczynam przekwit jest wemnie burza hormonów ale chyba on jest w tym leprzy najlepiej jakby mnie już nie było.I co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alagość
Czy nikt tu nie siedzi ale macie fajnych chopów .Zazdroszczę wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
Bo potrzebujemy zrozumienia cierpliwosci z Waszej strony.kobiety.Sam cierpię na tzw pms i żona nerwowo reaguje na moje zachowanie,Ale gdy wy kobiety macie ten syndrom to jak się nieraz zachowujecie?a my faceci chodzimy wtedy na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alagość
Facetom jest łatwiej zrozumieć i odpuścić ale ich godność im na to nie pozwala .A przecierz tyle lat razem Kochamy was a wy co/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alagość
aie cicho czyżby wszyscy byli na długim łykendzie mężowie żłopią piwo i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. a jak mi leci krew z nosa to mam męską miesiaczke. nauka górą! hip hip hura.gif zapraszam do dyskusji na temat: które podpaski najlepiej pasują do brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tampony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś redakcji nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony to do nosa chyba że ktoś się nazywa duglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby napisał gość wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo. to po starosumeryjsku ale naukowcy już to deszyfruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia dowodów archeologicznych wygląda podobnie jak promocja leków przez receptopisow. zgłaszają się anonimowi wielbiciele histori z tym co ma być wykopane i oferują wakacje w egzotycznym kraju profesorom ci oferują doktorom nadzwyczajnym zwyczajnosc za nadzór nad autochtonami uzaleznionymi od alkoholu i opium itd. w przerwie między badaniami nad kila u nieletnich kręcą reklamówki do discovery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem jakąś pani redaktor której wszystko jedno co pisze byle zgodnie z warsztatem albo stazystka która napiertalali na studiach po lewym uchu feminizmu i na koniec poprawili w prawe badaniami naukowymi. istniejevrowniez opcja że redakcja chciała się pokazać od najlepszej strony czyli znanym wszystkim brakiem zaangażowania w forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko mówiąc będą to niedługo sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bruk poleca talenty na pół etatu tylko najpierw se muszą jeszcze same grób wykopać. nie widzą w tym niż nadzwyczajnego bo myśli że lucek ojciec kłamstwa to ich ciote czny stryj od strony wnuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziwo pokladaja zaufanie w koligacjach rodziny pomimo iż ostatni kontakt z własną siostra bratem mieli na przejściu dla pieszych sygnalizując trabieniem że zbieranie złomu nie jest tradycja rodzinną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn sygnalizowali to innym zmęczonym uczciwa praca wracajacym do domu na kredyt samochodem na raty obywatelom gdyż nie godzi się mieszać z kastami niższymi szczególnie jeżeli to rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą niebawem tego pozaluja ale już mi się nie chce pisać dlaczego bo to w miarę oczywista kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo naukowe są te dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to " sprawka hormonów", wszyscy im podlegamy, jakim cudem mężczyźni mieliby być uprzywilejowanymi zwolnionymi od tego obciążenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11 2017.04.27 Bo potrzebujemy zrozumienia cierpliwosci z Waszej strony.kobiety.Sam cierpię na tzw pms i żona nerwowo reaguje na moje zachowanie x Really? Menstruujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o genezę: czy to się udziela facetom, jak w przypadku, kiedy ich kobiety są w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pms u faceta? niby skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleście pojechali po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gALAość
do nosa to pięść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×