Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majaa2

2 tygodnie spoznia sie okres

Polecane posty

2 tygodnie spoznia mi sie okres, mam 18 lat i zdaje mi sie ze jeest niregularny, doszło do stosunku ale zabezpieczaliśmy się i naprawde bym musiała miec pecha zeby byc w ciazy poniewaz bylismy ostrozni i nawet dla pewnosci sprawdzalismy czy nie przedziurawila sie no i było wszystko ok... poniewaz kiedys nam pękła.W ogole nie bolały mnie piersi dopiero od 3 dni mnie bola i to nawet mocno tak jak przec okresem do tego pojawiły sie krosty na czole a zawsze tak miałam przed okresem wiec reoche sie uspokoilam a tu przeczytałam ze bol piersi tez moze byc spowodowany ciążą. Dzisiaj bolało mnie pod brzusze i pochwa zawsze tak mam kilka minut przed okresem juz myslalam ze dostane a tu pobołał 20 minut i przestało i okresu brak.. dodam jeszcze ze czesto mam przeziebiony pecherz i bardzo bolesne mam miesiączki, musiałam brac silniejsze leki bo Nospa nie pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test i się dowiesz co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem przez stres i złą dietę okres może się spóźniać. Jeśli do tego masz kłopoty z hormonami to już w ogóle jest nieregularny. Jeśli to nie pierwszy raz to zwróć się do ginekologa i poproś o skierowanie na badania hormonalne. Bardzo ważne by sprawdzić hormony jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Brąg
Ewidentnie problemy ze zdrową dietą...tez tak miałam i długo mi to zajeło zanim odkryłam prawidzuwy problem. Brak śniadan, wszystko w biegu, a jedzenie takie zeby tylko zapchać zołądek a pozniej setki złotych na znalezienie tego problemu. moge Ci polecic cos zo mi pomogło: http://dietoholicy.pl/ tam znajdziesz odpowiedz na każdą Twoją dolegliwość. dzisiaj dziękuje ze znalazłam to miejsce bo czuje się jak nowo narodzoona i brak bólu! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×