Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gorget59

agencja pracy opinie

Polecane posty

Gość gorget59

Witajcie, od kilku miesięcy mam problem ze znalezieniem pracy, więc uznałam, ze wyjadę sobie na jakiś czas do pracy w Niemczech- jako opiekunka. Mam w tym jakieś doswiadczenie, jezyka moze nie znam super dobrze, ale mysle, ze jakos sie dogadam. Problem jest taki, ze nie chce takiego wyjazdu sobie sama organizowac, bo jeszcze mnie ktoś wykiwa... WOle polegac na agencji pracy. Polecacie jakas sprawdzona? Co nieco slyszalam np. o Ambercare24, moze pracowaliscie u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasial
dobrze kombinujesz- dobrze jest zalatwic sobie wyjazd z agencja pracy, bo samemu to mozna kiepsko na tym wyjsc... a ambercare chyba jest w porzadku firma, coś czytalam kiedys na necie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska96
Ja w czasie studiów w http://www.zpsb.pl często pracowałam przez agencje i zawsze byłam zadowolona. Nigdy nie miałam problemu, żeby grafik w pracy jakoś połączyć z grafikiem na uczelni. No i jako studentka mogłam sobie pracować np. na 1/4 etatu, bo zawsze w agencji jakoś to załatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaks
pracuje w NIemczech z ambercare24 juz prawie pol roku i moge ci z czystym sumieniem ich polecic. wspolpraca jest prosta- dostajesz umowe, warunki sa bardzo spoko (a mam porownanie, bo wczesniej wyjezdzalam z innymi agencjami) i co najwaznejsze- dobra pensja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Ambercare24- uczciwa firma i zapewnia duzo dodatkow, wysokie wynagrodzenie swoim pracownikom. Wyjezdzam do niemiec po majówce- bardzo szybko znalezli dla mnie oferte pracy, wiec nie zamierzam zwlekac z wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorget59
dzieki za pomoc, skontaktowalam sie z ambercare24 i jak dobrze pojdzie to niedlugo ruszam do niemiec. mam nadzieje, ze sobie poradze :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambercare24 to bardzo dobra agencja na wyjazdy do Niemiec. Pracuję u nich już prawie rok i nie narzekam. Obsługa jest miła i pomocna, a pracę znajdują szybko i pomagają załatwić formalnosci. Nawet z kiepską znajomoscia jezyka mozna sobie poradzic jako opiekunka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankawalczak
ja jechałam z firmą Medipe i byłam bardzo zadowolona z samej organizacji i wynagrodzenia. Jest z nimi dobry kontakt, pieniądze zawsze były na czas więc nie ma do czego się przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak medipe to sprawdzona agencja, też słyszałam o niej sporo i nigdy nie spotkałam się, żeby coś było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam niestety. Natomiast dużo ogłoszeń o pracy za granicą znajdziecie na stronach typu www.praca-niemcy.com/, www.pracabelgia.com/, www.pracaholandia.com/ albo www.pracanorwegia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowałam sie na Ambercare24 i jestem bardzo zadowolona z kolejnego już wyjazdu z tą firmą. Warunki pracy, obowiązki itd.- jasne, klarowne. Praca legalna, dostałam umowę, miałam opłacane składki, a jak już byłam w Niemczech to po kilku dniach przysłali mi ekuz. Ogolnie- polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no medipe to też popularna agencja, jeździłam z nimi i to dosyć długo, też jestem żeby jechać z nimi, wiadomo ile opiekunek tyle opinii, ale warto czytać i wybrać dobrą, bo sam wyjazd to stres, niech chociaż agencja będzie pomocna i zaufana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bardzo uważnie sprawdzić taką agencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę też potwierdzić, że wyjazd z jobconsult.pl/ to git opcja, fajnie zorganizowane zatrudnienie, można liczyć na dobry zarobek, a jednocześnie na każdym etapie pomóc ze strony agencji, z którą jest bardzo dobry kontakt więc nawet jak coś niepokojącego się dzieje to ewentualnie można liczyć na ich pomoc więc jak dla mnie to nie ma się co takiego wyjazdu obawiać. Można liczyć na dobre warunki i dobrą płacę. Jak masz uprawnienia na widlaki to warto właśnie jako operator pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2018 o 01:51, Gość gość napisał:

trzeba bardzo uważnie sprawdzić taką agencję

Najlepiej jeśli ktoś znajomy już korzystał. Trzeba mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×