Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy rozwodka z dziecmi ma szanse na milosc i szczescie?

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie, czy 30-latka po rozwodzie z dwojka dzieci ma szanse na szczesliwy zwiazek? Mam wrazenie, ze spora grupa mezczyzn nie chetnie wiaze sie z kobietami "po przejsciach", badz ze koncza znajomosc w momencie gdy dowiaduja sie, ze kobieta ta jest matka. Jestem bardzo ciekawa co maja do powiedzenia w tym temacie panowie. Jak to z Wami jest? Czy to prawda, ze unikacie takich kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem tchórzem i ani nie unikam nikogo i przed nikim się nie ukrywam. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. gardzę takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Moim zdaniem rozwód z miłością nie mają nic wspólnego ;-), czym innym jest rozwód a czym innym miłość, podobnie ma się sprawa z dziećmi. Generalnie wartościowa kobieta bez problemu znajdzie faceta, większym problemem będzie znalezienie "normalnego" faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mitem jest przeswiadczenie o automatycznym stawianiu takiej kobiety na pozycji straconej? I znow wpada mi na mysl pytanie, czy potrafilibyscie zaakceptowac i podjac sie niejako wyzwania w postaci wychowywania nie swoich dzieci/ dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci potrafia porzucic WLASNE DZIECI. wiec tym bardziej trudniej obcemu pokochac nieSWOJE. Poza tym ja bym bala sie zaufac jakiemus typowi, zeby wychowywac z nim swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takich decyzji potrzeba czasu, nie mowie ze po kilku miesiacach znajomosci kobieta i mezczyzna maja sie decydowac na wychowywanie jej dzieci razem. Moze sa tutaj jacys panowie, ktorzy wychowuja nie swoje dzieci? Jakie macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Wg danych statystycznych panów wychowujących nie swoje dzieci jest od 10 do 30 % czyli są tu tacy, chociaż raczej o tym nie wiedzą i dobrze :-D. Facet jako rodzic jest raczej partnerem i mentorem a nie pluszowym misiem do przytulania i jeśli dzieci go zaakceptuja on nie będzie miał z tym problemu. Facet jako zadaniowiec poszukuje partnera czy w kobiecie czy w dzieciach czy kolegach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz tylko liczyć na rozwodnika z dziećmi, jest w takiej samej sytuacji jak ty. Żaden sensowny facet bez zobowiązań z rozwódką się nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Nagrodę Nobla temu kto znajdzie "normalnego" kawalera po 30 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem rozwódka z trójka dzieci.poznałam kawalera po 40 z dwójką dzieci nieślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezła patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu patologia.życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Kawaler z dwójką dzieci a rozwodnik z dwójką dzieci ale różnica :-D chyba formalna :-D, mój dziadek umierajac też był kawalerem z dziećmi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chce się wziąć ze mną ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Kardynalne pytanie jak wyglądasz? Drugie jaki masz charakter? Jak przyciągniesz urodą, wyśmienitym częstym seksem, który będzie miał pierwszeństwo przed potrzebami dzieci, to szanse są. Wolny związek na stałe z kimś sensownym. X Jak masz nadwagę, nie masz powodzenia, masz roszczeniowy charakter, do tego szukasz kogoś, kto pokocha Ciebie i dzieci to niestety nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest rozwódką, to albo z charakterem, albo z urodą, albo z jednym i drugim nie jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądam przeciętnie. waga w normie.sexu ja więcej daje i biorę. Dzieci-on chciałby całą 5ke mieć przy sobie.Podła nie jestem chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta zmeczona ocenianiem jej tylko przez pryzmat urody. I nie oceniam mezczyzn ze wzgledu na przeszlosc. Bez wzgledu na to, czy kawaler czy rozwodnik staram sie zauwazyc w danym czlowieku dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak rozwódka to albo paskudna albo jędza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie kobieta po 30 ma male szanse na wartosciowego faceta, a kobieta z dziecmi tymbardziej, no chyba, ze nie jest wybredna i zadowoli sie byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj przykra ta wypowiedź! (22.50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że masz, znajdź sobie rozwodnika też z dwójką dzieci i kochaj go sobie tak jak sama byś chciała być kochana... Jaki Ty widzisz problem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kafeterianek celuje w żonatych, nie przejmują się ich wrednymi żonami i "bachorami", to też jakieś wyjście :classic_cool: ...znajdź żonatego i się kochajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonatego nie chce, sa pewne granice ktorych przekraczac nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawiczka byś chciała? Czy książę na białym koniu tylko interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdowa to tak lecz rozwodka to problem z byłym który będzie mącił w związku! !! Nawet są takie tępe że wracają do byłego gdy ten się znudzi kochanką i co wtedy z facetem który ulokuje swe uczucia do niej! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhh8hjphdy
23:44 są rozne sytuacje..czasem taka kobieta nie chce znać byłego ani nie chce zadnego kontaktu z nim bo ją np zostawił albo skrzywdził,czasem były po jakims czasie zupełnie odcina sie od kobiety i dzieci więc nie rób z siebie życiowej alfy i omegi,wszystkowiedzącego specjalisty od związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelnie pewna siebie
Ja tam bym miała wzięcie z dziecmi czy bez dzieci,jestem ładna inteligentna pewna siebie,lubie seks,umiem gotować i nie jestem pazerna na hajs..mogłabym mieć wielu nawet mając gromadke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Pewna zmień kolejność ;-) uroda przemija intelekt zostaje :-D z tendencją wzrostową ale ważne że znalazł się na podium ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×