Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie jechać w góry , żeby nie było tłoku ?

Polecane posty

Gość gość

chcemy wyrwać się z miasta , koniecznie chcemy góry wyjazd w niedziele 30.04 nad ranem powrót poniedziałek 1.05 ok 23 . ( jedziemy z łodzi) Ma być jeden nocleg . Tylko teraz pytanie gdzie jest to okres długiego weekendu majowego więc zakopane i okolice odpadają ze względu na tłumy turystów . My chcemy wyrwać się z miasta i odpocząć w ciszy i otoczeniu malowniczej przyrody . nie chcemy też marnować dnia na dojazd więc chcemy gdzieś w miarę blisko . Dobrym miejscem na taki wypad jest szczyrk wisła ale niestety majówka ... tłumy ludzi to norma ... więc może wy coś doradzicie . Szukamy miejscówki do 400 km od Łodzi gdzie są góry szlaki cisza , spokój gdzie można odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tak upierdliwie to reklamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, obejrzeliśmy mapę i zdjęcia, i to nie to, szukamy jakiegoś naprawdę ladnego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gory świętokrzyskie leżą jakies 200 km od lodzi,a sa przepiękne i nawet jest po czym sie wspinać ;) polecam. okoliczna mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za góry opawskie dziękujemy . W świętokrzyskich już byliśmy tyle razy ... Znamy tam prawie wszystko . Chcielibyśmy spróbować czegoś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałam dziękujemy i przestań spamować !!!! Myślimy o beskidzie Żywieckim co myślicie o węgierksiej górce lub korbielowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:03 ja spamuje tak? Gdyby nie ja to byście nie wiedzieli że takie góry istnieją pisze na temat chciałaś by ktoś ci polecił góry to ja polecam góry opawskie więc piszę na temat więc to nie jest spam czemu wg ciebie góry opawskie nie są piękne? Co jest w nich nie tak? Gdyby nie ja to byście nie wiedzieli że w województwie opolskim są góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś co można ciekawego zobaczyć w okolicach żywca , może znacie jakieś fajne miejsca noclegowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywiec bielsko i okolice są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Bieszczady??!! O tej porze zazwyczaj nie ma turystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz jakieś miejsco godne polecenia ? jakiś hotelik czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej porze problemu z noclegiem nie powinno być. Ja byłem w 2011 w Ustrzykach Dolnych z 10 minut spacerkiem do Centrum do Biedronki 3 minutki. W domu gdzie nocowaliśmy nie ma nikogo Duża dobrze wyposażona kuchnia czyste pokoje a w piwnicy pokój do rozrywki Rzutki Komputer mini bilard TV dla Gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennX
Poszukaj jakiejś fajnej miejscówki np na Bookaparcie:) Ja bardzo lubię wracać do Karpacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Beskid Żywiecki? Tam jest spokojnie. :) planujemy wyjechać z chłopakiem, już zarezerwowaliśmy noclegi w http://www.radoczapark.pl/ . Wygląda świetnie, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze okolice Beskidu Śląskiego nie są tak często odwiedzane, jak Tatry, a jest tam naprawdę pięknie i klimatycznie. Koniecznie trzeba odwiedzić http://www.czarciekopyto.pl/, nie spotkałam takiego miejsca nigdzie w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
jeżeli ma być cisza to ja proponuje okolice miejscowosci Kobelów tam jest mniej turystów niz w tatrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
chodziło mi o Korbielów przy samej granicy z Czechami każdy wie ze tam jest mniej turystów , bo nikt nie słyszał o takiej miejscowości a turyści pchają sie do znanych wszyskim miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostysia
Wierchomla jest fajna i spokojna :) Ja właśnie na weekend majowy byłam, miałam zarezerwowany fajny apartament na bookaparcie i miło wspominam pobyt tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resesmi
Może Głuchołazy? Tam raczej nie powinno być tłoku. Zerknij na Bookapart, tam na pewno znajdziesz jakieś fajne noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×