Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111111111

Czy to normalne zachowanie mężczyzny? Seks w czasie okresu.

Polecane posty

Gość gość111111111

Pytanie kieruję do mężczyzn i kobiet, które opowiedzą o reakcjach swoich partnerów. Spotykam się z facetem, który ciągle chce mnie lizać, nawet po odbycie, delikatnie, bez perwersji ani nacisków na seks analny. Ostatnio kochał się ze mną podczas mojej miesiączki, bo chciał skończyć w środku. Raz pod prysznicem, a raz na łóżku. Sam nalegał, mówił, że chce sprawić mi przyjemność. Czy to normalne? Myślicie, że jest napaleńcem, czy może po prostu bardzo mnie kocha? Czy rzeczy, które lubi nie są obrzydliwe dla Panów? Nie chcę, żeby myślał, że wymagam od niego takich zachowań. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereded
Ja normalnie uprawiam seks w czasie miesiączki, bo mam wtedy chcicę. Mój partner nie ma nic przeciwko. Dla mnie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdziwym życiu to kobiety nie zgadzają się na seks w czasie okresu, nawet kiedy ich faceci nie mają nic przeciwko - a na kafeterii jak zwykle na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereded
Ja, widocznie, jestem wyjątkiem. Ale nie każdy z moich facetów to rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham się z moją żoną wielokrotnie podczas okresu wyciągając penisa umoczonego we krwi. Nie jest to raczej żaden fetysz, tylko po prostu miewam ochotę wtedy na seks. Przy delikatnych *****ch (trzeba uważać, bo pochwa jest bardziej wrażliwa) nic się nie stanie. I oczywiście trzeba mieć zdrowego i czystego penisa aby nie spowodować u partnerki infekcji. Dla mnie seks podczas okresu nie jest niczym dziwnym i uważam, że może być to całkiem normalne zachowanie. Natomiast nienormalne byłoby wtedy, gdyby facet chciał się kochać tylko podczas okresu i rajcowała go krew. To byłoby już zboeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj partner bardzo lubi sex podczas okresu i ja tez , jestem wtedy bardzo napalona , nie widze w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×