Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Baltelo

Jakie są Rosjanki?

Polecane posty

Gość Baltelo

Cześć , jestem gotów poczytać wasze opinię na temat Rosjanek ponieważ chciałbym mieć Rosyjską dziewczynę , może któryś z panów się wypowie na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kvrevvki, tak samo jako ukrainki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałeś z nimi styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierowcą, na trasach tylko takie, ewentualnie bułgarki, białorusinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa agresywniejsze od Polek , mojego kumpla który mieszka w uk kilka razy pobiła a na koniec odeszła do araba, Ale tego araba też poscila kantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam rosjanki z Niemiec i są glosne kaprysne i wybuchowe , na dyskotekach chleja na umor jak faceci i dużo łatwiej idą do łóżka niż Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne tak samo jak polki , wszystko zależy od konkretnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne a jakie mają być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie z Moskwy to najbogatsze miasto, nawet od Polaków, ale gdzie indziej, jak Ukraina, Mołdawia, tam bardzo konserwatywny charakter mają, tak samo z kulturą, nie ma zgnicia liberalnego szanują tradycje często śpiewają ludowe piosenki, przeeciwienstwie do nas, gdzie to już egzotyka, przez to doceniają to co mają. o tych ugoszczą zą napisałem są bardzo gościnne, jak byś pojechał gdzieś, chętnie ugoszczą, nawet nocleg, i to bardzo tanio, jak nawet dysponujesz skromną kasą to wystarczy. Fajnie mają mają dobrą zdrową bez chemi żywność, nie to co w UE gdzie już wszędzie sama chemia, zdrowa żywność u nas kosztuje. Duży plus tam mają że mogą hektolitrami pędzić wódkę legalnie, Mołdawia wino słynie z tego. Fajki u nich kosztują 3 żyła serio. Podstawowe produkty jak chleb itd są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się ogólnie Rosjanie mają Polaków za bardzo konserwatywnych i rodzinnych ludzi , Rosjanie i rosjanki są bardzo ambitni na pierwszym miejscu edukacja i dobry zawód , dla Rosjanina brak studiow to poniżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze napisze że jest tam bardzo tani dentysta, serio za implant zapłacisz 50 zł, nawet złote zęby sobie wprawiają, u nas jeden implant 5 tysięcy. To nie ma porównania zobacz że wszyscy mają ładne zęby, państwo o to dba, Polska szkoda gadać, na ostatnim miejscu jesteśmy ceny europejskie a zarobki Bundenstanu. Warto u nich sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem że oni są bardzo konserwatywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda , Rosjanie nie są konserwatywni , to polacy stawiają na rodzinę Zone dzieci , Rosjanie mają naturę filozofow , dla nich priorytet to być kimś w oczach innych , bardzo ambitni często kosztem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się fakt pożąucają dzięci matka ojciec, ale babcia rodzina się zajmuje, są doniesienia medialne ci co nie mają rodziny pożucają to fakt. Jak tłumaczą tam zarabić pracy jest od groma i ciut ciut, tylko na nic nie starcza, na tydzień przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że mam męża Rosjanina więc wiem co mówię , moja koleżanka Rosjanka rozwiodla sie z mężem bo poświęcił się całkowicie dziennikarstwu, rosjanie to dobrzy mężczyźni ale ich rodzina mało co interesujące ,a młode rosjanki chcą studiować artystyczne kierunki rozwijać wyjechać na zachod ,w Rosji jest potwornie mała dzietnosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Szydło mówiła że w Polsce jest ich 1,5 miliona, jest ich realnie 10.milionów prawdziwie, całe miasta pusztoszeją, sami starsi zostali, nawet babcie na siłach wyjeżdżają za pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaże wam ile trzeba mieć pieniędzy aby kupić kwas Chlebowski w markecie, Mińsk czy Ukraina zobaczcie link skopiowany z telefonu komórkowego przysługiwało. https://m.youtube.com/results?q=Ukraina%20market%20p%C5%82atno%C5%9Bci%20i&sm=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo materialistyczne i się z tym niestety nie kryją , polka w twarz ci nie powie " chce to i to " Rosjanka raczej tak , miałam kolezanke Rosjanke i mogę ją opisać tak na siłę infantylnie slodziutka ,dopiero za plecami potrafi dogryzc no i bez skrępowania potrafiła do mnie powiedzieć że facet z którym była na randce nic jej nie kupił i że sknera i , że więcej się z nim nie spotka bo nie kupił jej nic , pytała często czy Polacy kupują kobietom prezenty bez okazji a jak szczerze powiedziałam , że nie - bo to prawda , to stwierdziła że jej Polacy nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujny
Witajcie.... kilka słów ode mnie. Sami oceńcie i wyciągnijcie wnioski... Raczej nie mam problemu z kobietami i ich zainteresowaniem moją osobą. Ale gdy pewnego dnia dostałem mail, postanowiłem odpowiedzieć... i tak od ok. miesiąca koresponduję z pewną Rosjanką z Czelabińska. Pisze łamaną polszczyzną, ponoć uczyła się na kursach, była też kilka dni w Warszawie i bardzo jej się Polska i Polacy podobają. No przeurocza:) Śliczna, subtelna, delikatna. W każdym mailu dostawałem kolejne zdjęcia. Po kilku listach z jej strony zaczęły padać wyznania miłości. Niewiele później - chęć przyjazdu do mnie, aby "NASZA MIŁOŚĆ nie wygasła i byśmy mogli już być razem do końca dni...." Od początku podchodziłem z dystansem, choć nie ukrywam - oczarowała mnie i momentami prawie traciłem czujność. Ekaterina (świadomie podaję takie szczegóły) miała ponoć ważny paszport i wszystkie dokumenty, aby mnie odwiedzić (ja nie bardzo paliłem się do tego, bo wszystko zaczęło dziać się zbyt szybko). Napisała, że pójdzie do biura podróży i wszystko załatwi, aby "jak najszybciej być ze mną i cieszyć się naszą wspólną, wielką miłością". Dziś dostałem e-mail.... dramatyczny!!!! Okazało się, że wizę ma nieważną, a wyrobienie nowej kosztuje tyle i tyle dolarów. Do tego podróż też okazał się bardzo droga (tu podała konkretną kwotę) i jej na to nie stać:( Była załamana, że nie będziemy mogli się zobaczyć.... Ciągu dalszego łatwo się domyśleć:) Jutro pewnie otrzymałbym info, iż jeśli chcę aby nasz miłość (hehe) dalej kwitła, musiałbym zapłacić za jej wizę i bilet (do tego bilet w obie strony, przy czym "może zwrócić bilet powrotny w biurze w Polsce, ale kupić musi w obie strony;) Uprzedzając ten ******apisałem, iż mam dla niej doskonałą wiadomość - skoro ona nie może, to... ja przyjadę do niej!!!! Poznam jej mamę i rodzinę? Czy się cieszy? Bo ja nie mogę się doczekać:PPPPP Ciekaw jestem odpowiedzi, którą zapewne dostanę jutro:) Tyle.... Nie oceniam .Oszuści są wszędzie. Trochę świata zjeździłem. Trochę doświadczeń mam. Nieważne, czy to Rosjanka, czy inna nacja. W Polsce też nie raz słyszymy o różnego rodzaju naciągaczach i naciągaczkach. Po prostu zalecam wzmożoną czujność, szczególnie przy wszelkiego rodzaju kontaktach przez net. Ot, historia, jakich wiele.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

A jak sie ona przedstawiala podaj foto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzz

Rosjanki są najpiękniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosjanki na pewno nie są naiwne żeby ciężko pracować, pracując jako pielęgniarka byłam z nimi w jednej pracy i robily zawsze tak żeby ktoś robil koło siebie sam , one nie zapitalaja ciężko jak polki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2017 o 01:30, Gość gość napisał:

Może nie z Moskwy to najbogatsze miasto, nawet od Polaków, ale gdzie indziej, jak Ukraina, Mołdawia, tam bardzo konserwatywny charakter mają, tak samo z kulturą, nie ma zgnicia liberalnego szanują tradycje często śpiewają ludowe piosenki, przeeciwienstwie do nas, gdzie to już egzotyka, przez to doceniają to co mają. o tych ugoszczą zą napisałem są bardzo gościnne, jak byś pojechał gdzieś, chętnie ugoszczą, nawet nocleg, i to bardzo tanio, jak nawet dysponujesz skromną kasą to wystarczy. Fajnie mają mają dobrą zdrową bez chemi żywność, nie to co w UE gdzie już wszędzie sama chemia, zdrowa żywność u nas kosztuje. Duży plus tam mają że mogą hektolitrami pędzić wódkę legalnie, Mołdawia wino słynie z tego. Fajki u nich kosztują 3 żyła serio. Podstawowe produkty jak chleb itd są tańsze.

"Prawdy objawione " aktualne 30 lat temu nie teraz , ja pracowałam z rosjankami i one niczym się już nie różnią od polek poza jednym aspektem Rosjanie ogólnie nie przepracowuja się, szczególnie kobiety które mają przerwę na przerwie i ciągle patrzą w telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×