Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LutowaPani26

Czy to prawda, że dzieci urodzone na początku roku są bardziej zdolne?

Polecane posty

Gość LutowaPani26

Jak wyżej. Planujemy z mężem dziecko. Tylko nie wiem, jak mam zaplanować ciążę. Zasłyszałam gdzieś, że dzieci urodzone na początku roku są zdolniejsze. Ja jestem z 26 lutego i w latach szkolnych nie zauważałam nigdy różnicy, mając znajomych od października do grudnia. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logiczne ze np szybciej zaczną mówić niż ich rówieśnicy z grudnia bo będzie miedzy nimi praktycznie rok różnicy ale to się potem zamarze wg mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne.Juz od poczecia twoje dziecko bedzie geniuszem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa ze stycznia i głupia jak but. Jej syn z grudnia i mądry, zupełnie sie w matkę nie wdał, na jego szczęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z wiosennych miesięcy są nardziej witalne i tacy też są dorośli. To nie kwestia inteligencji tylko są takie szybkie i pracowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
jestem z 9 stycznia. geniuszem nie jestem, przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa ze stycznia i leń patentowany, ma 67 lat, w życiu przepracowała lat 7 i gnije w Niemczech na socjalu od lat 20. Dostaje emeryture dla lewusów w wysokościu kilkuset Euro i syn (oraz ja) musimy ją utrzymywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege z pierwszego stycznia. W szkole bardzo przeciętny, ale pracuje na kierowniczym stanowisku. Drugi kolega z lutego najlepszy uczeń w klasie, rządny wiedzy i w ogòle. Nie wiem czy to przypadek, czy tak rzeczywiście jest. Ja z września orłem nie jestem, moja siostra z października podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec z listopada, matka z grudnia - najbardziej pracowite i aktywne osoby jakie znam, a są już po 60tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z marca i leń. Teoria z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po prostu są starsze i w teorii lepiej wypadają na tle rówieśników z tego samego rocznika, bo u małych dzieci pół roku to ocean czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×