Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wfirma opinie POTRZEBNE

Polecane posty

Fakt bardziej się opłaca skorzystać z takiej opcji, niż zatrudniać księgową. Ja nie mam póki co żadnych zastrzeżeń, jest ok, tanio, zawsze można liczyć na wsparcie ze strony specjalistów z wfirma. 

Długo szukałam programu, który jednocześnie byłby prosty, łatwy i co ważniejsze szybki w obsłudze oraz maksymalnie praktyczny. Polecam, go korzystam od kilku miesięcy i moje życie zawodowe jest trochę odciążone, sama wszystko ogarniam, udaje mi się z powodzeniem, a jak czegoś nie wiem, nie rozumiem zawsze mogę liczyć na poradę, także czuję się dość pewnie. Czy warto? Za taką cenę jak najbardziej.

Jak dla mnie bardzo dobry. Super fajna rzecza jest np to, ze jest integracja z drukarka fiskalna. jeszcze w dodatku mam możliwość drukowania wprost z systemu wfirma. 

Albo też np dzięki programowi można prowadzić magazyn online, czyli można sobie np wygenerować plik JPK czy np magazyn w systemie działa zgodnie z metodą FIFO lub FEFO. Poza tym system współpracuje też ze wszystkimi czytnikami kodów kreskowych. 

Ten system jest dla  mnie potwierdzeniem, że można sobie samemu poradzić z księgowością. A nawet jak mamy jakieś wątpliwości to można skorzystać z pomocy doradców. Faktury można wystawiać w różnych językach i walutach. Gdybym miała podsumować to duża oszczędność kasy i czasu i pewność, że wszystko mam rozliczone tak jak należy.

Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym natrafiła na jakikolwiek problem podczas obsługiwania systemu.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie - w końcu księgowość mojej firmy nie sprawia mi problemów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować