Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość Ewwwa

Bez coli i słodyczy już 12kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja długo nie mogłam schudnąć, bo się tragicznie odżywiałam. Dopiero niedawno postanowiłam zamówić sobie catering dietetyczny Warszawski Dzień Pana Gesslera i pilnuję posiłków, a jedzenie jest bardzo dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Hej dziewczyny,

osobiscie moge Wam polecic kobietki produkt, dzieki ktoremu schudlam dosyc szybko i skutecznie, a co najwazniejsze, mija juz pol roku od kiedy schudlam i zadnego efektu jojo. Sprawdzcie same na www.tracimywage.pl

Naprawde skuteczny produkt, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja uważam, że ludzie źle zaczynają...nie ma sensu zmieniać wszystkiego, kiedy nie robimy tego w zgodzie ze sobą. Na początku roku skorzystałam z diet coachingu Oli: http://aleksandralomzik.pl/. Ola pokazała mi, że w odchudzenie powinna być zaangażowana psychika - w takim przypadku efekty przychodzą łatwiej. Poza tym Ola jest bardzo ciepłą i miłą osobą, a zarazem profesjonalną. Ciesze się, że na nią trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkazadzka

Wystarczy tylko postanowić sobie coś w głowie, trzymać się tego, a efekt pojawią się szybciej, niż Wam się wydaje. Mniej cukrów, więcej warzyw i pełnowartościowych posiłków. Do tego ruch i nie ma opcji że się nie uda. Sama schudłam w taki sposób ponad 10 kg. Do tego wszystkiego jeździłam na wczasy odchudzające do hotelu Zalesie Mazury. Jak ja dałam radę to i Wy dacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja311

Najgorzej jest zacząć, więc grunt to zacisnąć zęby i trzymać się swoich postanowień. Przydatne mogą być również jakieś odżywki, które zapewnią Twojemu organizmowi odpowiednią dawkę witamin i minerałów. Sama kupuję w Elite Sport Food elitesportfood.pl już od ponad 2 lat. Wtedy też zaczęła się właśnie moja przygoda z dietą i siłownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfafs



craftarena.pl/utrata-wagi-dzieki-redukcyjnemu-jadlospisowi W ciągu 3 miesięcy 15 kg schudłem. 70% sukcesu w dobrej sylwetce, to dieta. Redukcja, redukcja i jeszcze raz redukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka47

Picie i żarcie bez umiaru i coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo.

Lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze.

Ja z autopsji bardzo polecam picie ziół Tybetańskich i więcej ruchu.

U mnie to bardzo podkręciło metabolizm.

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona ziołami Tybetańskimi.

Konkretne mocne i bardzo skuteczne działanie.

Stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już na pewno nic innego nie będziecie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKaLew

Jak schudnąć? Zależy z czego ja schudlam  z pieniędzy i odchudziłam portfel kupujac slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka7171

Aby schudnąć nie trzeba się katować głodówkami, ani zapacać się na śmierć na siłowni. Wszystko leży tak naprawdę w zbilansowanej diecie i ruchu, ale to wszystko musi być dopasowane pod Ciebie, a nie pod każdego. Każdy z nas jest inny, inne ma wymagania i inne potrzeby. Ja po ciązy bliżniaczek, nie mogłam dojść do formy przez 34 miesiące. Siłownia zero efektu, głodówka efekt jojo. Zdecydował się koniec konców na iGenesis – test DNA u Dr Dethloff bo słyszałam, ze ma doświadczenie w przywracaniu do formy matki z takimi problemami. Nie żaluje decyzji, wracam własnie do swojej, fajnej sylwetki. Na to powinen pojsc kazdy, kto chce schudnac bez efetu jojo i zdrowo, pod kontrolą fachowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zrzuciłam już 6kg w dwa miesiące z wygodną dietą, to pudełkowa dieta, sama przyjemność, bo jest smacznie i bez głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Też zamawiam ten catering, bardzo fajne efekty i co ważne jestem najedzona, mam dużo energii i nie chodzę głodna:) Posiłki sa fajnie skomponowane, urozmaicane, ja nauczyłam się jadać zdrowo, o stałych porach, mam więcej czasu dla siebie np na ćwiczenia na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Annkana napisał:

Też zamawiam ten catering, bardzo fajne efekty i co ważne jestem najedzona, mam dużo energii i nie chodzę głodna:) Posiłki sa fajnie skomponowane, urozmaicane, ja nauczyłam się jadać zdrowo, o stałych porach, mam więcej czasu dla siebie np na ćwiczenia na siłowni.

ile ci sie udało schudnąć i w jakim czasie z wygodna dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Powiem wam, że od jakiegoś czasu idzie mi lepiej z odchudzaniem. Dużo dowiedziałam się z facebooka z profilu NIEBRZUSZEK jak w ogóle podejść do odchudzania. Nie warto stosować diet i się głodzić.

Czasami warto zmotywować się czyjąś przemianą, mnie np bardzo zmotywowała przemiana tego chłopaka z profilu niebrzuszek. Warto zobaczyć co on jadł. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem stale zabiegana i u mnie rozwiązaniem była dieta pudelkowa, zamawiam wygodną dietę i po miesiącu mam 2,5kg mniej, jestem super zadowolona, tym bardziej, że wcale nie odczuwam głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

W zamawianiu cateringu fajne jest to, że jednak posiłki sa często urozmaicane, nie ma nudy no i przede wszystkim codziennie ma się co jeść a wystarczy tylko pilnować godzin zjadania posiłków, co jest dużym ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem leniem także zamówiłam sobie pudełka od wygodnadieta i schudłam. to było takie proste 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przekonałam się do cateringu dietetycznego, otrzymuje od lightdiet zdrowe posiłki. Schudłam o jeden rozmiar i to bez męczarni. Jem 5 razy dziennie o tych samych porach, dużo pije wody i staram się więcej ruszać. Sama dieta to nie wszystko ruch równiez jest wskazany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku września -6,5 kg. Razem z fit2be Pudełkowa dieta to jest..bo sama pakuję w te pudełka 😉 na szczęście proste posiłki mają i nie trzeba nie wiadomo ile czasu w kuchni spędzać.A tu jak ktoś będzie chętny to proszę na spróbowanie mojego najnowszego obiadu z dynią. 🙂 Ja będę jutro robiła 🙂

 

Składniki:

Kasza orkiszowa 40 g

Dynia hokkaido lub piżmowa 140 g

Papryka żółta 100 g

Masło bez dodatków 10 g

Mięso z piersi kurczaka 120 g

Pestki z dyni 20 g

Natka pietruszki do smaku

Lubczyk do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mam czasu na wymyślanie sobie diety, wolę sobie zamówić pudełka z wygodnej diety, juz teraz po miesiącu mam 1,5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam dietę ketogeniczną! Przez 4 miesiące na keto schudłam 20 kg 🙂 Czuję się na prawdę fantastycznie, a przede wszystkim zdrowo. Mam dużo więcej energii, chudnę i nie chodzę głodna jak na innych dietach. Niestety w internecie jest dużo nieprawdziwych informacji, na które radzę patrzeć z przymrużeniem oka. Nie jest to popularna dieta, ale można znaleźć już coraz więcej doedukowanych pod tym kątem lekarzy i dietetyków. Na początek przygody z keto polecam książkę "Dieta Keto Pod Lupą"  Jimmy Moore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z Budziszyna

A próbowałaś diety sokowej od sportfoodsoki? Z mojego doświadczenia wynika, że jest bardzo skuteczna, szkoda, że tak mało osób o niej wie, powinna być popularniejsza, bo nie dość, że jest smaczna, to jeszcze pozwala uzupełnić witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańka
Dnia 15.10.2019 o 17:08, Uroczo zjawiskowa napisał:

Ja od początku września -6,5 kg. Razem z fit2be Pudełkowa dieta to jest..bo sama pakuję w te pudełka 😉 na szczęście proste posiłki mają i nie trzeba nie wiadomo ile czasu w kuchni spędzać.A tu jak ktoś będzie chętny to proszę na spróbowanie mojego najnowszego obiadu z dynią. 🙂 Ja będę jutro robiła 🙂

 

Składniki:

Kasza orkiszowa 40 g

Dynia hokkaido lub piżmowa 140 g

Papryka żółta 100 g

Masło bez dodatków 10 g

Mięso z piersi kurczaka 120 g

Pestki z dyni 20 g

Natka pietruszki do smaku

Lubczyk do smaku

ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawdziła się dieta pudełkowa, ograniczenie kalorii do 1600 na dobę i oczywiście regularne ćwiczenia. Brzmi banalnie, ale standardowe sposoby często działają najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
2 godziny temu, Gość Tańka napisał:

ile to kosztuje?

Ja skorzystałem z opcji za bodajże 68 złotych miesięcznie.2 diety za to mam i dodatkowo treningi mi dali.Cwicze w domu to i dostęp mam do filmów z poszczególnymi ćwiczeniami które w domu mogę zrobić i całkiem nieźle mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Na pewno opcja cateringu dietetycznego jest super sprawą. Ważne żeby własnie zjadać te 5 posiłków dziennie, pilnować godzin tylko o których powinien być zjedzony posiłek. Do mnie rano wszystko przyjeżdża, zabieram posiłki do pracy, jest na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia

podam Ci najlepszy przepis. zamow catering, tylko nie zaczynaj od 1200 kalorii bo sie zaglodzisz, optymalnie zamow i po miesiacu zmiejsz kalorycznosc, i za miesiac znow. to racjonalne chudniecie bez efektu jojo. dorzuc do tego jakies spacery silke. ja tak zrobilam i zamowilam od wygodnadieta pudelka, smaczne maja te dania i rozne diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka

zamówiłam wlasnie wygodną dietę od poniedziałku - wegetariańska - cel minus 10kg, trzymajcie kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja przez dłuższy czas stosowałam dietę polegającą na oczyszczaniu. Zamówiłam na NaturalExpert.pl produkty takie jak chlorella, młody jęczmień i spirulina. Efekt gwarantowany a dodatkowo poprawiła mi się kondycja skóry i włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×