Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Zależy przede wszystkim od skali problemu i problematycznego obszaru. Sama nie mam dużych problemów z sylwetką, ale właściwie odkąd pamiętam zawsze miałam oponkę. Udało mi się w końcu zwalczyć ten problem za pomocą zabiegu lipolizy iniekcyjnej w krakowskiej klinice SCM estetic. Bardzo skuteczny zabieg, nie musiałam wspomagać się żadną dodatkową dietą czy intensywnymi ćwiczeniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty przepis jak schudnąć:

- Przestać jeść mięso czerwone. Po jego odstawieniu pozostać przy rybach (lub je wyeliminować) oraz przy warzywach, owocach, makaronie, ryżu, jajkach i mleku (najlepiej ekologicznym, może być sojowe,bez hormonów).

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest próbować nowe produkty i podmieniać to, co standardowo używa się w kuchni na lżejsze kalorycznie warianty. W moim przypadku dodatek większej ilości błonnika do diety pomógł mi trochę ruszyć z miejsca jeśli chodzi o wagę. Warto przerzucać się na roślinne opcje - np. u mnie w ostatnich czasach mąka z ciecierzycy zamiast skrobi do zagęszczania zup, sosów, mieszam ją z pełnoziarnistą mąką jak robię jakieś placuszki lub naleśniki na obiad. Można zmienić olej na którym się gotuje - więcej tłuszczów nierafinowanych, świeże produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda dieta powinna być wspomagana regularną aktywnością fizyczną. Nie mogłam schudnąć po porodzie, próbowałam ciąć kalorie do 1400 kcal na dzień a waga i tak stała w miejscu. A potem zmieniłam podejście, przestałam kurczowo trzymać się kalorii, zaczełam regularnie cwiczyć. Teraz nawet jak mam ochotę na ciastko to go zjem z przyjemnościa, a potem sobie dowalę dalszą rundkę cwiczeń 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sama od niedawna zgłębiam temat, ponieważ przy ciągłej siedzącej pracy ciężko jest utrzymać swoje ciało w formie, a przez lata udało mi się nazbierać ładnych parę kilogramów i i pozbawić się jędrności skóry.

Polecam zacząć od małych kroczków, stopniowo ograniczać spożywanie niezdrowego jedzenia, aż do osiągnięcia spożycia czegoś "złego" raz w tygodniu.
Niestety nie jestem ekspertem w temacie diety i ćwiczeń, więc w tej kwestii pomogła mi Paulina Walczewska i ułożyła świetną zbilansowaną dietę i nie chodzę głodna, do tego mam rozpisany plan treningów w domu z filmikami, więc jak tylko mam wolną chwilkę, to sobie ćwiczę. Efekty są zauważalne.

Myślę, że najważniejsze w odchudzaniu to podejść do tego z głową i nie rzucać się na głęboką wodę no i poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to niestety nie w każdym przypadku sama dieta i ćwiczenia pomogą. Przez wiele lat zmagałam się z tym problemem. Dlatego właśnie zdecydowałam się na to, żeby wspomóc się zabiegami medycyny estetycznej. W SCM estetic po konsultacji z tamtejszą ekspertką umówiłam się na serię zabiegów endermologie Alliance. Jestem dopiero w połowie, ale już widzę efekt WOW. Oprócz zmniejszenia obwodu talii, zabieg ujędrnił moją skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem, z tym że mój apetyt jest powiększony przez leki, które zażywam. Mi pomaga życie gumy, oraz smakowa herbata (lubię kupować owocowe herbatki, jednak takie z małą ilością cukru) i dosyć pomaga, i no zamienniki, jak mam ochotę na coś słodkiego to sobie coś piekę, a nie kupuje przetworzone.

Zerknij sobie również tutaj:

https://swiatsupli.pl/blog/jak-skutecznie-schudnac/

Na stronie jest wiele rad na temat tego jak skutecznie schudnąć. LIczy sie rownież i trening. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to warto zajrzeć tutaj: dietalux.wordpress.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby faktycznie uzyskać oczekiwaną zmianę potrzebny jest czas, ale również systematyczność. Bez tego cudów nie będzie. Wykluczcie kiepskie produkty z diety, słodkości, wszystko co kaloryczne. Do tego aktywność. U mnie ostatnio bawię się wioślarzem - macie w dobrej cenie w sklepie Hop-sport. Ogólnie mega wygodne rozwiązanie, które robi dużą różnicę. I tak docelowo zrobicie coś dużego - trzeba tylko chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 mama schudła z 89 kg na 69 kg w wieku 65 lat więc da się! Jest to jednak bardzo trudne, zwłaszcza zmiana przyzwyczajeń. Najdłużej "walczyłyśmy" z podajdaniem między posiłkami to prawdziwa zmora. Gdzieś na forum wyczytaliśmy że yerba hamuje apetyt . U nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea  wszystko kosztowało nie całe 40 zł  znajdziecie ich w sieci ....Yerbe mama piła  6 razy a te 2 produkty polecam jak ktoś ma problem z wiecznym podjadaniem. Drogich suplementów nie kupujcie nic nie pomagają mama fortune przez lata na to wydała i waga stała ... Wspólnie z mamą opracowałyśmy swoje sposoby i dało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas odchudzania nie można doprowadzać się do głodówek! Posiłki odpowiednio duże objętościowo wcale nie muszą być bardzo kaloryczne. Druga ważna kwestia to wszelkiego rodzaju shejki czy kapsułki na odchudzanie to strata pieniędzy ale przede wszystkim zdrowia... 

Nie powinno się uzależniać redukcji wagi od suplementów. Najlepszym rozwiązaniem jest redukcja stosując dietę bogatą we wszystkie produkty, które po prostu lubimy jeść na codzień. Wtedy nie ma problemu do "powrotów do wykluczonych produktów" a co za tym idzie nie ma efektu Jo-Jo.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×