Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Odchudzanie z Slimunox dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roammon25
Moim zdaniem to przede wszystkim oczywiście trzeba mieć dobrze dobraną dietę i jej przestrzegać. Bez tego będzie dramat. Trzeba też odstawić to, co niezdrowe. Tu polecam też zapisać się na treningi EMS, np. W http://victorybody.pl/ polecam. Takie treningi są dużo bardziej komfortowe niż trening tradycyjny, do tego też nie ma ryzyka kontuzji. Oczywiście taki regularny trening tez pozwala po prostu schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki nia
Zapraszam do fajnej grupy gdzie się wspieramy w odchudzaniu.Serdeczna atmosfera,zdrowe proste przepisy i motywacja do aktywności.W grupie raźniej.Zajrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki nia
Link niestety nie wchodzi.Grupa na FB nazywa się Jedz z glowa!Porady i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja moge polecić piperinox bo naprawdę działa przetestowalam na sobie ;) po 3 opakowaniach zakończyłam kuracje zleciało 14kg ja jestem bardzo zadowolona. Cena moze wysoka ale warto. Podaje wam link producenta gdzie zakupiłam tabletki http://nplink.net/w7Pxx1K6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żywym przykładem na to że dzięki tabletką Slimunox można na prawdę schudnąć sporo.Niewielka zmiana diety trochę ćwiczeń i tabletki.Efekt jest taki że schudłam 12 kg i po raz pierwszy nie było to wcale męczące ani długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plan jak najbardziej dobry! u mnie ciężko z motywacją i powstrzymaniem się od podjadania, ale spokojnie mam pomocnika :) fitt spray pro to moje najnowsze odkrycie i jestem z niego mega zadowolona, nie podjadam i nie ruszam słodyczy ( nigdy nie mogłam przestać ) najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Slimunox działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam wybrać się na wczasy odchudzające. Sama byłam na takich wczasach w ośrodku Zalesie Mazury. Efekty były świetne, a dobre nawyki żywieniowe i chęć do ćwiczeń pozostały mi po powrocie z wczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia123456
Też miałam ten problem.. u mnie dochodziła tarczyca.. chorowałam na hashimoto. Przez co przytyłam ponad 10 kg. wiadomo leki.. też szukałam diety. Robiłam Cardio chodakowskiej i miałam efekty. ale wszystko wróciło po pewnym czasie. I wracałam do punktu wyjścia. Stosowałam tyle diet i tyle "cudownych" kapsułek że głowa mała. W końcu znalazłam jakiś program zdrowego odżywiania. dzięki któremu już 2 miesiące trzymam wagę. Podam wam link na fb. tam jest opisana moja przemiana. Jeśli chcecie więcej informacje piszcie. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam chudnąć od czasu w którym zaczęłam kontrolować swoją aktywność. Uwierzcie, że codzienne spacery z spem mogą dużo zdziałać. Chodzę po 10000 kroków dziennie. Pomaga mi w tym moja opaska sportowa Fitgo FW11. Mierzy mi kroki w bardzo dokładny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że Foreverslim jest najskuteczniejszym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki można w ogóle kupić i zastosować. Dodatkowym atutem jest moim zdaniem to, że oparty jest na naturalnych składnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się jednoznacznie powiedzieć jak schudnąć, bo każdy jest inny, z innych powodów przytył , i czego innego potrzebuje. Jedno jest wspólne jedzenie, aby schudnąć trzeba być na ujemnym bilansie kalorycznym. To nie podlega żadnym dyskusjom, wiem doskonale że nie jest łatwo. Sama miałam problem, ciężko było mi się przestawić ale postanowiłam wspomóc się naturalnym blokerem https://fittspray.com, który dodatkowo przyspiesza proces odchudzania. Nie trzeba nie wiadomo jakich diet stosować, wystarczy niewielka zmiana a dla łakomczuchów jest rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży na plusie miałam 30 kg. Udało mi się schudnąć :) zmieniłam dietę, ograniczyłam cukier, więcej owoców i warzyw, woda do picia. Wspomagałam się również suplementami. M.in FastBurn : http://nplink.net/0lZgVom6 Oczywiście pamiętajcie dziewczyny, ze zdrowa dieta to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O też mam fitt spray. Uwielbiam go, na moje obżarstwo jedyny skuteczny, muszę przyznać że mam go od dwóch tygodni i już 2,5 kg mniej super produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka w kapsułkach GAL wspomaga odchudzanie! Ma to swoje potwierdzenie w wielu badaniach naukowych. Dajcie sobie spokój ze wszystkimi chemicznymi suplementami, bo prędzej sobie wątrobe rozwalicie, a i tak nie schudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś już czytałam o tym fitt spray, zastanawiam się czy go nie kupić. Po ciąży zostało mi parę kilo do zrzucenia, widzę po opiniach że jest skuteczny. Najbardziej ciekawi mnie samopoczucie, czujecie jakąś zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fitt spray pro, samopoczucie w sumie bez zmian. Po aplikacji czuję się lekko pobudzona ale nie utrudnia mi to ani zaśnięcia ani funkcjonowania. Często lecę po prostu na trening i jest moooc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie. Najlepszy zimnotłoczony Gal w kapsułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super opcją jest elektrostymulacja mięśni, ja zapisałam się do InTime, jestem bardzo zadowolona z efektów, mam super trenera, a na trening poświęcam tylko 20 minut tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natana kom. 575 078 383, u niego znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem czerwca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla322
10 kg już mi uciekło, pilnuję się i trzymam kolejny tydzień na diecie cambridge i nie zamienię jej na żadną inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisma
No trzeba być cierpliwym i mieć dobrze dobraną kalorykę diety…Jestem zadowolona z soków Nuja, wyciskane metodą cold press, mają dużo wartości odżywczych. Także naprawdę bardzo je sobie chwalę i lubię po nie sięgać. A przy okazji są w całkiem dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×