Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża Uk wykres z pomiaru brzucha

Polecane posty

Gość gość

Ile mierzył wasz brzuch w 38 tyg.i ile miało dziecko jak się urodzilo. Wiem ze wykres podaje szacunkowa wagę ale wychodzi na to ze moje dziecko waży juz 3600 i trochę się obawiam ze będzie duża przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem w ciazy. i dziwi mnie podejscie poloznych w uk. jak sie spytalam czy przed porodem sprawdza mi wage dziecka zeby sie nie okazalo ze bedzie za duze tak zdziwiona odpowiedziala ze oni nie robia czegos takiego. a takie wykresy sa dla mnie nie wiarygodne bo kazdy moze miec duzy brzuch a np dziecko male i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wykresy nie sa zbyt miarodajne- moja szwagierka miala chyba 3 razy taki brzuch jak ja a jej dziecko wazylo 3.5kg, ja dwa razy mialam malutka pilke i urodzilam dzieci 4.1kg i 4.2kg :) Szczesliwego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby w UK porody ok, ale zacofanie w prowadzeniu ciąży okropne. Ja miałam dużo większy brzuch od kolezanki. Jej syn 4650, mój 3350. I dużo tez nie przytylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Ja nawet nie mam prowadzonego zadnego wykresu. Tylko mierza brzuch. Na ostatnim usg po 36tyg zapytalam ile wazy, powiedzieli ze ok 2800g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża to ze np.koleżanka miała cukrzycę ciążowa i jej wywoływali poród 10 dni przed terminem bo się obawiali ze dziecko może być za duże, ale jak ktoś nie ma cukrzycy to już mają w nosie ze dziecko może mieć i 4,5 kg choć wielkość brzucha na to nie wskazuje i może porozrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajoma zapytala polozna co jesli jej dziecko bedzie duze to odpowiedziala ze to nie ma znaczenia, ze kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci i jest to naturalne ze kazde dziecko przejdzie i nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Polska przesadza, chemia, narkozy, wywoływanie, masakra!!! Wszystko sztucznie robione i hormony i hormony i chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ile mierzył ale córka jak się urodziła to ważyła 3800. To podobno standardowa waga w UK. W Polsce jest chyba 3500-3600 ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×