Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zoziza

Na jakim instrumencie warto umieć grać

Polecane posty

Gość Magda

moja znajoma mi poleciła ten sklep teraz ja polecam mają naprawdę szeroki asortyment teraz są w Będzinie Lighting Center😊

Gość Kamillo

Gitara jest super. Ja mam już dwie kupione w Riffie i dobrze się sprawują. To solidny sprzęt, więc będzie Ci służył latami. W sumie to taka jednorazowa inwestycja 😜 Później zostaje już tylko nauka, Ale to można albo samemu albo na jakich tutkach z internetu 😜     

Gość Adrian

Ja to polecam poczytac o tym artykuly, macie w google sporo albo na yt poradniki, ten najlepszy moim zdaniem ponizej

amazonkakrystyna.waw.pl/najlepsze-instrumenty-muzyczne/

Gość Agata

Ja polecam naukę gry na flecie, rewelacyjnie uspokaja i nie jest trudno się nauczyć, świetny sposób na relaks i wyciszenie! Profesjonalny flet kupiłam w sklepie Music Contept, polecam, cudowne brzmienie!

w twmacie - Na jakimkolwiek , na ktorym masz ochote cos grac.

Gość Ki_3

Kiedyś pracowałem w Riffie i tak zaczęła się moja zajawka na punkcie gitar. Wcześniej też grałem, ale raczej hobbystycznie, no ale wiecie jak jest, z czasem jak były jakieś dostawy nowych modeli, to się trochę tego skolekcjonowało. Teraz sobie życia bez gry nie wyobrażam, no a gitary to moje małe uzależnienie jeśli chodzi o zakup. Kolekcjonersko nie powiem, czasem sobie z Riffa coś zamówię 😆

Gitara jest wygodn. Latwa w transporcie i raczej lekka. Byla jest i zawsze bedzie pierwszym wyborem. Kto nie lubi gitary ?

Na razie gitara jest na pierwszym miejscu.

Gość Klaudia

Myślę że warto uczyć się gdy na różnych instrumentach, bo to bardzo rozwija no i przy okazji można się pochwalić w towarzystwie, że się umie grać 🙂 A dobre instrumenty muzyczne łatwo można kupić w internecie, jest dużo dobrych sklepów, mogę polecić na przykład Music Concept. 

Gość gość

Gram na gitarze i to ładnych parę lat 🙂 Teraz kupiłam sobie nowy sprzęt z megasceny 🙂 Dźwięki wydawane przez gitarę działają na mnie kojąco 🙂 Kiedyś chciałam grać na fortepianie no ale nie wyszło. 

No to chyba gitara? Bo całkiem łatwo i przyjemnie jest się uczyć na niej gry, a nawet w dobrych salonach muzycznych typu Riff ceny zaczynają się od ok 500 zł, co na instrument uważam jest dość rozsądne.

Gram na gitarze od ponad 10 lat i przydaje się to bardzo , szczególnie na kwarantannie i z małym dzieckiem u boku 😄

Jako, że to temat stary to  Odyn mi dopomoże w inspiracji i z humorem napiszę:

Na jakim instrumencie warto umieć grać?

Na Bałałajce.

Oj moja mała, czegoś się tak bała 

Gdy Bałałajka zagrała 

Wnet żeś uciekała 

🙂

Warto grać na jakimkolwiek instrumencie. Rozwija to pamięć werbalną, połączenia nerwowe między dwoma półkulami mózgu, poprawia zdolności manualne ,i potencjał intelektualny. (zwłaszcza u dzieci ale dorośli też odnoszą korzyści) Więc graj na czymkolwiek, wzbogacaj swoje życie i ciesz się tym.

Ja stawiam na skrzypce.😀

Ja ostatnio zafascynowany jestem ukulele. Łatwość grania naprawdę jest zadziwiająca do tego koszt samego instrumentu to wydatek ok.200-300 zł, za całkiem dobrej klasy instrument. Sam mam takie niedrogie budżetowe ukulele sopranowe Be Joe, które świetnie się sprawdza.

Graj na czym chcesz ;P. Zacząć można od gitary, potem jak się wkręcisz w komponowanie to samoistnie się zainteresujesz innymi instrumentami.

Ukulele jest fajnym i nietrudnym do nauki instrumentem. Sam niedawno kupiłem sobie takie niedrogie ukulele sopranowe Be Joe FZU-06. Świetny instrument do nauki, który sprawia wile radości i przyjemności. 

Trzeba zastanowić się jaką muzykę lubimy, czego najchętniej słuchamy, a później złapać za instrument, który tak bardzo lubimy. Tak mi się wydaje 

Poza tym można uczyć się na wielu instrumentach grać ✌️ ale od któregoś trzeba zacząć 

A ja uczę się na ukulele i nawet jakoś mi to idzie 😉 a na pewno daje dużo radości, szczególnie jak w końcu coś wyjdzie bez fałszu 🙂 No i ulukele jest mega poręczne.

ja bym chciała umiec grać na fortepianie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się