Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wg was 30 latka to już Pani w średnim wieku?

Polecane posty

Gość gość
Aha i jeszcze ten mój były napisał do swojego kolego na fb (znałam jego hasło), że "starej i ze zjabanymi pogladami na zycie to on juz nie chce), czyli mnie. Ale jednak potem mnie blagal wrecz o powrot, a ja go nie chcialam. W ogole to wygladam mlodo jak na swoj wiek, ale on zostanie sobie starym kawalerem bo ciezko mu dogodzic, zreszta mial kilka kobiet przede mna i zadna mu nie pasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
generalnie powiedzmy sobie, stare powiedzenie jest właściwe w tym ustępie, gdy widzimy kobietę , która ma rozpuszczone włosy i wygląda na LICEUM , natomiast z przodu wygląda na MUZEUM to dajmy sobie siana ! wiadomo że, w wieku MUZEUM już kobieta ma wyeksploatowaną całkowicie i żaden dobrej jakości kindybał nie zachwyci tej kobiety , złom na złom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan mą suczką,bez zobowiazań;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem nie ważne ile kobieta ma lat, ważne na ile wygląda ;) Bo co z tego, ze ma 20 jak wygląda na 30, albo co z tego, ze ma ponad 30 jak wyglada na 20. Liczy się wygląd bardziej, a nie zawsze kobieta wyglada na tyle lat co ma. Dopoki kobieta wyglada mlodo bedzie tak postrzegana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo też ogolna atrakcyjnosc kobiety, ale niestety im jest sie starsza tym trudniej mlodo wygladać, ale jest to mozliwe Może też być brzydka 20- latka z nadwaga i pryszczami i piekna 30-latka. Z tym, ze ogolnie ladnej 20 latce jest latwiej dobrze wygladac niz ladnej 30 latce, im wiecej sie ma lat tym wieksze wyzwanie zeby wizualnie dobrze sie trzymac. Wiec bardziej liczy sie wiek wizualny niz na papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
moim zdaniem szkoda, że nie ma takich wpisów kobiet na KAFE , że mam 35 lat i tryskam młodością, jestem nastawiona na młodość i pełna energii oraz empatii poznam młodego chłopca w wieku 20 lat jego ujarzmić i gwałcić co chwilę aż do mojego kobiecego zaspokojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
i co, faceci uciekli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Polska to rzeczywiscie jest zacofania i sredniowiecze mentalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę spać , bo jak to czytam to śmiać mi się chcę ,dzisiaj do mnie jakieś dziecko podchodzi i mówi ,,słuchaj mała która godzina , bo mi się telefon rozładował'' a ja ,,słuchał mały , po pierwsze to Pani bo mam 31 lat skończone'' , a On ,,aha ,to przepraszam Panią , bo Pani młodo wygląda ... '' ,,to że młodo wyglądam ,Pana nie upoważnia żeby mówić komuś na Ty .. no boshe ja sama siebie nie uważam za młodą czy starą ,uważam że wyglądam na swój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam sponsorki ani nie sponsoruję. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana młodym studentem z Łodzi to proszę o kontakt na e-mail szymon.re@interia.pl 

Podobają mi się kobiety starsze, dojrzalsze i bardziej doświadczone. Takie mi imponują, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×