Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania9293

Jaki hotel wybrać?

Polecane posty

Gość ania9293

Szukam taniego hotelu na majówkę, może być ze spa lub basenem, chodzi mi o jakieś fajne atrakcyjne oferty, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaratownika744
Polecam wyszukać hotel na stronie http://trivage.pl/ Zawsze z mężem szukamy hoteli na tej stronie bo jest naprawdę bardzo duża oferta, mają wszystkie hotele w całej Polsce i można łatwo porównać ceny hoteli. Są także hotele z basenem i spa. Polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam fajny hotel ze spa w Polanicy Zdroju, nazywa się Bukowy Park, można tam naprawdę odpocząć i się zrelaksować :) mają dużo różnych zabiegów spa a dodatkowo jest bardzo smaczna kuchnia, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorria
Ja swojej kwatery szukałam na Bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem wybieramy się na urlop do http://www.radoczapark.pl/ . Okolica jest piękna, hotel super - wiem, że to będzie bardzo udany wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam z pracy na konferencji w pięknym hotelu hotelremes http://www.hotelremes.pl/ . Bardzo przypadł mi do gustu bo od jakiegoś czasu szukamy hotelu na wyjazd weekendowy. Z tego co widziałam jest tam spa, dwupoziomowy klub, fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie też ofertę hotelu verde montana w kudowie zdroju. Maja tam wlaśnie basen jeśli ci na nim zależy. W lecie otwierają także basen w ogrodzie, taki odkryty. Jest sala zabaw dla dzieci, więc można jechać na rodzinne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam taki, żeby w razie zepsucia się pogody było co robić. W trzygwiazdkowych hotelach już są stoły do bilarda, kręgielnie i inne atrakcje. No i oczywiście ważne jest, żeby hotel miał chociaż małą restaurację z dobrym jedzeniem :) Jeśli czyta to jakiś hotelarz i chciałby kubić stół bilardowy, to duży wybór znajdzie tutaj http://www.stoly-bilardowe.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówka już za nami, ale wakacje nadal trwają! Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaplanowali letniego urlopu, polecamy Muszynę. To malownicza miejscowość w Beskidzie Sądeckim, idealna dla miłośników gór. Hotel Klimek przygotował atrakcyjną cenowo ofertę, ze SPA, basenem i saunami. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czeka wiele ciekawych wycieczek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam województwo łódzkie okolice Zgierza. Znajduję się tam fajny ośrodek sportowy Malika z wieloma atrakcjami. Blisko jest sympatyczny Hotel Diament. W zajeździe serwują przepyszne jedzenie. http://hotel-diament.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakwaterowanie w ekspresowym tempie, jedzenie wyśmienite w dużych ilościach, zawsze uśmiechnięta obsługa i dobra cena to dewizy www.hotel-uroczysko.com.pl. Zatrzymuję się tam przy każdej delegacji służbowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam świetne miejsce noclegowe w Krakowie www.centrumkrakow.pl. Są to apartamenty w bardzo dobrych cenach. Wygoda i odrobina luksusu w sercu Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie przytulne i ciepłe miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej www.podmiedza.pl, gdzie klimat iście domowy, pyszne jedzenie i super obsługa. Wracamy tam wielokrotnie z rodzinką i zawsze jesteśmy witani uśmiechem i serdecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam noclegi w Ustroniu w www.zajazdnakepie.pl. Bardzo przyjemne miejsce z dobrym jedzeniem i super sympatyczną obsługą w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo Bristol... http://bristolbusko.pl ... to najpiękniejszy i najbardziej ekskluzywny hotel w jakim byłam w ostatnim czasie. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie na stronę biura podroży damar http://damar.com.pl Tam na pewno wybierzesz jakiś fajny hotel z basenem. Mają cały wybór pieknych hoteli. Ja tegoroczne wakacje spędzilam właśnie z nimi w Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność być gościem wyjątkowego hotelu w okolicach Szczecina www.hotel-wenus.pl. Miejsce wyjątkowe, ciepłe i przytulne. Obsługa serdeczna, komfort wypoczynku bardzo wysoki, dobre jedzenie i dogodna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretszen
Ja zazwyczaj szukam sobie hoteli na Bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo solidny i godny polecenia hotel, jak już wspomniano, to www.hotel-uroczysko.com.pl na taką uroczystą chwilę. Pokoje o wysokim standardzie, a na dogodnych warunkach cenowych. W ofercie posiadają Spa, bardzo dobre jedzenie i sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Nowogardu warto skorzystać z noclegu u www.willa-zbyszko.pl. Bardzo przyjazne miejsce z ciepłą i życzliwą obsługą. Niebanalny wystrój wnętrza, a także wyśmienite jedzenie. Cenowo bardzo konkurencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byłam w hotelu Wilga w katowicach i moge polecic.. ceny bardzo konkurencyjne jak za to co oferuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak obsługa w tym hotelu Wilga? Niedlugo bedziemy z chlopakiem w Katowicach i tak sie wlasnie zastanawiam czy aby sie tam nie zatrzymac na dwie noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannaax
Ja spałam w weekend w hotelu Iska w kato i warunki mieliśmy dobre. Obsługa hotelu sympatyczna , uśmiechnięci i rozmowni. W pokoju było czysto i pachnąco. Jak za taką cenę to 0 zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeśli chodzi o noclegi to szukam ich na stronach rezerwacyjnych typu Bookapart lub Booking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BookingMinus50
Jak niedrogo ogarnąć nocleg? Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com. Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskra lub Wilga w Katowicach.. niedaleko lotniska , schludnie, w pokojach zawsze czysto a cena nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karkonosze są piękne o każdej porze roku. Ja preferuję jesienne wędrówki. Od długiego czasu zatrzymuję się w willi www.karpacz-noclegi.com.pl. W bardzo miłej atmosferze z przepysznym jedzeniem wypoczywam pomiędzy wypadami na górskie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio spalam w hotelu Wilga przy lotnisku w Katowicach i moge polecic to miejsce.. nie jest to 5 gwiazdek ale przeciez nie placimy jak za 5 gwiazdek a zdecydowanie mniej..mielismy pokoj 2 osobowy - w pokoju pachnaco, czysto - widac bylo ze dbaja o porzadek. To samo tyczy sie reszty hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będziecie w Katowicach to najlepszą opcją jest hotel Wilga niedaleko lotniska. Dobra lokalizacja więc niema problemu z dojazdem a druga sprawa to ceny jak za to co oferują. Sama byłam zdziwiona bo wszędzie czyściutko , pachnąco i schludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×