Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wstyd pracować z sklepie?

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego? Ja pracuję i bardzo to lubię. Mam kontakt z klientami, dwie zmiany, więc czasem mam wolne poranki, a czasem wieczory i pierwsza wiem o promocjach :) Poza tym praca jest akurat dla mnie bardziej męcząca fizycznie niż psychicznie, więc w wolnym czasie mam dużo chęci do nauki czy na swoje hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakim i zalezy ile ma sie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wiek ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dokładnie tak jak 22:48 - tez pracuje w sklepie i widze więcej plusow niż minusow, mam wolne dni w tygodniu i czas by zalatwiac sprawy, nie musze gnać do urzędu po pracy, nie wyobrażam sobie siedzieć 8h od 9 do 17 przed komputerem w korpo. Jednak fakt, że na dłuższą mete to zbyt ciezka fizycznie praca (w sklepie) , a i jestem po studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek i sklep ma znaacEnie..pani kolo emerytury w miesnym czy rybnym???alboalkohole i kolo 40??nie chcialabym tak skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale czemu skończyć? Może ktoś lubi pracę w sklepie tak jak osoby wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako kasjerka w supermarkecie, mam 42 lata i bardzo lubię to, co robię. Mamy zgrany zespół, poznałam tam swoją przyjaciółkę. Sklep jest ogromny, mamy różne działy i w przerwach robię zakupy do domu. Od sprzątania i wykładania towaru mamy oddzielnych pracowników. Klienci czasem zagadują, można nawiązać jakiś kontakt i wcale nie są tacy niemili jak niektórzy mówią :) Nie uważam, że źle skończyłam, bo sama wybrałam taką pracę, nie ukrywam, że ze względu na zarobki. Najlepszy pakiet socjalny i bliżej średniej niż najniższej krajowej. Podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z taką ortografią i stylem pisania, to skończysz gorzej kochanieńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od sklepu. Ja pracuje w duzym markecie i to tylko dlatego ze za cos trzeba zyc. U nas akurat tak ze mobbing od kierowniczki, zmiany po 9 lub 12 godzin. Zmieniany grafik kilkanascie razy w miesiacu tak ze nie mozna nic zaplanowac. Za malo personelu bo wiekszej ilosci ludzi nie mozna ponoc zatrudnic . no i wyplata na reke za przepracowanych od 160 do 200 godzin 1500 na reke. Smiech na sali normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondiex ja uważam, że tylko kraść. To drugie to zupełnie uczciwa wymiana. A co do pracy w sklepie, zupełnie w porządku zawód. Ma swoje plusy, nawet dużo jak Panie wyżej wymieniły. Zresztą chyba nikogo nie określa zawód? Ludzie składają się z o wiele większej ilości rzeczy. Z charakteru, tego jak traktują bliskich i słabszych, z pasji i zainteresowań. Dlaczego więc jakaś praca ma być wstydem? Tam się głównie zarabia na życie i realizowanie siebie po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 Carrefour?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×