Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupilam szafe do samodzielnego montazu i nie moge jej zwrocic

Polecane posty

Gość gość

wczoraj przyszedl dlugo wyczekiwany element.Zaczelismy skladac a co sie okazuje 1 bok szafy prawy jest za szeroki o cale 3,5 cm.Ja juz nerwicy dostaje.maz w pracy a ja siedze i mysle co tu zrobic z ta szafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyślij bok o te 3,5cm i po sprawie. W końcu to szafka do samodzielnego montażu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamuj bok, a nie cała szafę lub oddaj męża na gwarancję bo termin ważności mu się kończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myslalam ze takie cyrki wyjda z ta szafa.A co ja moige zrobic?Skad wziac taki bok do sklepu juz nie zwroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafe zamowilam 17 lutego.Czac oczekiwania 3 tyg.Za 1 razem lustro pekniete.Trzeba czekac tydzien.Po tyg. przywiezli meble po rozpakowaniu wyszlo ze 1 bok szafy jest pekniety.I znow zwrot.Po 6 tyg. dostalam ten bok.A teraz okazuje sie ze prawy bok jest za szeroki o 3,5 cm.A my juz szafe prawie zlozylimy.Korpus zlozony.I co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako klient masz prawo do zwrotu i reklamacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet po takim czasie od zakupu.I w sytuacji kiedy czesc szafy juz jest zlozona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj numer telefonu to pogadamy i wytłumacze Tobie co i jak. Masz prawo do zwrotu nawet w chwili gdy jest częściowo złożona, towar nie spełnia Twoich oczekiwań, w dodatku jest "niekompletny" (za duży bok) i można by dalej wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesez cos napisac wiecej. na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ja na szafe czekalam 7tyg.gdzie mi obiecali 4 a pozniej dzwonilam prosilam kiedy bedzie chamska obsluga jak tylko kase wplacilam, w transporcie zniszczyli jeden element na poprawe czekalam kolejne 4tyg.z laska naprawili bo postraszylam lokalnymi mediami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na szafe czekalam od 17 kutego.Dopiero wczoraj tj.27 kwietnia otrzymalam brakujace elemnt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×