Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

photozoom11

czy lekarz może nie wykryć ciąży ?

Polecane posty

Witam . Może to głupio zabrzmi ale wczoraj byłam u ginekologa ponieważ miesiączka spóźnia mi się 8 tydzień i miewam dziwne samopoczucie towarzyszące ciąży . Lekarz po badaniu usg dopochwowym powiedział że na ciążę to nie wygląda ale dla pewności dostałam skierowanie na beta hcg . Czy któraś z pań tutaj miała podobny przypadek że lekarz omylnie stwierdził brak ciąży , a później się jednak okazało że jednak doszło do zapłodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja tak miałam ale byłam wtedy w 7 tygodniu ciazy. Lekarz stwierdził ze ciazy nie ma a inny lekarz tydzień pozniej, ze jest. Teraz jestem w 34 Tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo wcześniej ciąży może się tak zdarzyć ale napewno nie juz w 8tc (chyba , że miesiączki były bardzo nieregularne i do zapłodnienia doszło dużo później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
A jak najwczesniej lekarz moze wykryc ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy miałaś ostatni okres? jak długie masz cykle i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni okres miałam 12 lutego cykle mam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam właśnie w 8 tygodniu ciąży. Test sikany wyszedł pozytywnie. Zrobiłam betę prywatnie, wyszła w zakresie właśnie dla ósmego tygodnia. Poszłam do lekarki. Zrobiła USG. Stwierdziła, że nie widzi żadnej ciąży. Dwa dni później poszłam do innego lekarza, który pokazał mi na USG bijące serduszko malucha. Stwierdził, że to ósmy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zwykly test ciazowy jest negatywny to nie jestes w ciazy. Nie ma mozliwosci ciazy bez HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie lekarz wykrył zarodek w czasie usg dopochwowego już w 5 tc. Ale powiedział, że to tylko mały, pusty zarodek, z którego może nic nie wyjść. Tydzień później byłam na wizycie u innej pani doktor i już biło serce w 6tc. Mniej więcej od 7-8tc miałam objawy typowo ciążowe. Budziły mnie poranne wymioty, a przez resztę dnia czułam się słabo jak na kacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieregularne cykle czyli...?co ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×