Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie kobiety ,które uległy presji w kwestii posiadania męża i dziecka?

Polecane posty

Gość gość

znacie takie kobiety? chodzi mi o takie ktore kiedy tykal zegar biologiczny i zblizala sie 30stka,albo bylo juz po, to natychmiast szukaly jakiegos faceta ,żeby sie z nim ozenic i zrobic dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość Polek taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak myslicie? A MOZE TO PRAWDZIWE UCZUCIE AKURAT?A WY ZAKLADACIE ZE TO PRESJA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to taki kraj, że w końcu każda będzie robiła to pod presją. Nawet te, które mają powołanie do bycia matką i żoną. Od zawsze tak było. Jest presja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę piszesz czy co? Takie masz nudne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, może dlatego, że np. pewna koleżanka tydzień po rozstaniu z facetem, płakała, że nie zdąży już wyjść za mąż i mieć dziecka i pytała wszystkich z naszego działu, czy nie mają wolnych kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość moich znajomych i koleżanek. Głównie ich własne matki cisnęły w kwestii rozmnażania. Dwie zadeklarowane bezdzietne uległy takiej presji, urodziły i cóż, matkami sa tylko z nazwy. Matka i teściowa nie rwa sie do pomocy, w dupie to maja, a to one najbardziej cisneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tego boję, że własnie koło 40stki zaczną mi wmawiać, że muszę, że trzeba, że to ostatni dzwonek, że będe żałować, że będę nieszczęśliwa, że na starość samotna a ja to łyknę. A potem będzie prawdziwie grecka tragedia - bo dziecko jednak i się kocha i można żałować, ze się urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka jak skończyła trzydziechę, to stwierdziła, że wszystkie koleżanki i kuzynki już rozmnożone, to ona też chcę 'dzidziusia'. Zrobiła go sobie z jakimś żonatym oblechem i teraz jej matka dzieciaka wychowuje, bo ją to podobno przerosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie znam... może dlatego, że nie mieszkam w Polsce i tu normalnym jest, że każdy żyje wg swego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ale uwazam ze to nic zlego......znam również kobiety ktore pod presja bycia fit i na fali Chodakowskiej katuja sie treningami, dietami bo mysla ze jsk sa wysuszone to sa idealne, znam kobiety ktore maja ciezkie kredyty do splacsnia bo trzeba koniecznie miec dom z ogrodem tak jak kolezanki.....oj znam mase ludzi ktorzy sa bezwolni, nie eiwrza e Boga tylko w ludzi i troche wygina im mozgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 znam, dzieci już dorosłe i dopiero teraz te kobiety odżyły.. jedną z nich jest moja mama. .. patrząc na nie obiecałam sobie, że nigdy w życiu nie zrobię nic przeciwko własnym planom i pragnieniom, bo nie chcę, żeby moje życie było taką tragedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:27 popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ale młodsza. Miała ustalony termin ślubu jakoś na 3 miesiące przed okazało się ze nazyczony ja zdradza i ta druga bardzo szybko po rozstaniu zaszła w. ciążę. Ona jakby podświadomie chciała nadgonic. Zaraz była z innym i to w ciąży przetrwali ale ona sama po fakcie stwirdzila że spieszyla Sieny nie być gorsza od byłego nazyczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co to jest "nazyczony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co mi się często literówki zdarzają ,bo pisze na telefonie.... serio nie można sie domyślić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stabilizacja po polsku Mezus _bylw jaki..aby byl Kredycik Dzidzius 2 najchetniej i koniecznie do 30 bo potem juz trumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×