Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY TO MOZLIWE ,że 16stoletnie dzieci uprawiają juz seks??powiedzcie ze nie..

Polecane posty

Gość gość

pytam z ciekawosci bo zobaczylam przypadkiem jak syn steczkowskiej leon ,który ma 16 LAT zostal przylapany na fotach z dziewczyną..on ja obsciskuje i masuje po tylku jak jakiś dorosly facet.. zobaczcie na te jego dziewczyne..oni naprawde wygladają jak dorosli ludzie ...a maja 16 lat...mam dziwne przeczucia ,że juz uprawiają seks....straszne.. http://www.pudelek.pl/artykul/96028/syn_steczkowskiej_na_wakacjach_z_dziewczyna_zdjecia/ jak pomysle ze moja córka w tym samym wieku to robi to sie boje..nie chce by wpadła i zmarnowala sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE SĄDZĘ. RACZEJ SIĘ TYLKO CAŁUJĄ I TULĄ DO SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co robilas jak mialas 16 lat? Oni robia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 to wg ciebie wcześnie??? Miałam koleżanki, które zaczynały w 6 klasie podstawówki, a to było 20 lat temu...Obudź się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę, a z jakiej planety się urwałaś, niunia ? :D To nie sa już dzieci tylko młodzież - jak widać mocno już dojrzała w kwestii rozwoju fizycznego z mega popędem seksualnym - zwłaszcza chłopak. A ty co w tym wieku robiłaś, jaka byłaś ? Ręce na kołdrze i do kościółka popeyrdalałaś co niedziela ? :D Serio ? To coś nie bardzo z toba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prawnie osoba, która ukończyła 15 lat nie jest uznawana w kwestii seksu za nieletnią, to chyba możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku ma sie najlepsze orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie pompował pewnie jakiś wioskowy dewiant po uprzednim zadadku w postaci swiniaka i 3 kwintali przenicy dewoto! He judzie rydzyka ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak było od zarania dziejów, więc nie wiem skąd to zdziwienie :P Jedne uprawiają, inne nie. To zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat w wieku 16 lat nie uprawialam seksu. nie każda dziewczyna w tym wieku to sciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 latkowie juz sie bzykaja. U mnie taka kuedys w c zaszla. Mialam kolezanke i w 2 klasie sredniej szkoly juz urodzila albo w c byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ja akurat w wieku 16 lat nie uprawialam seksu. nie każda dziewczyna w tym wieku to sciera. " To ile mialas lat kiedy zaczelas uprawiac seks i stalaś się wreszcie "scierą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam uprawiać seks w wieku 30 lat, więc nie pytajcie "a Ty co robiłaś w wieku 16 lat", bo nie jest tak, że w tym wieku każdy to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak chodziłam do podstawówki. Miałam 13 lat wtedy najpopularniejsza dziewczyna w klasie już miała chłopaka. Wtedy ja się czułam dziwnie i myślałam że to jest jakaś norma i że dziewczyna w takim wieku powinna w takim razie już kogoś mieć. Potem jak miałam 14 lat to tu już kilka popularniejszych dziewczyn w klasie miało chłopców, jak nie w swoim wieku to starszych. Jedna pobiła rekord i mając 14 lat chodziła z 18-latkiem. Wtedy tak na nie patrzyłam i myślałam sobie że to jest normalne. Dopiero jak byłam dorosła to do mnie dotarło jaka to była patologia. Człowiek jak jest młody to jest podatny na wpływy otoczenia a gazetki dla młodzieży piszące o seksie tylko pogarszają sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś musisz byc straszne brzydka:o dobrze ze wreszcie znalazlas desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, choć ja straciłam dziewictwo, gdy miałam 17. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:43 nie stałam się sciera. seks zaczęłam uprawiać w wieku 21lat-z facetem za którego wyszłam za maz więc nie dawalam na prawo i lewo byle komu. rozumiesz różnicy między seksem w poważnym związku a puszczaniem się z byle kolesiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K*******nki poczuły nadepnięcie na odcisk więc zaatakowały autorke. Najlepszą obroną jest atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21 - a pojmujesz tępa ściero, że niekoniecznie istnieją na świecie tylko dwie opcje: grzanie się w wieku lat 20+ z mężem albo ze wszystkim co się rusza będąc poniżej 20. roku życia ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steczkowska widząc te floty pewnie się zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ten seks to po slubie czy przed slubem?Bo jesli przed to...;o mialas 21 lat i uprawialas seks, i mowisz ze nie bylas scierą, a 16 latka jest scierą, moze leon bedzie jej przyszym mezem:D ty tego nie wiesz, a wyzywasz, a jakby miala 21 lat i z nim spala to juz ok? a 20 tez ok? 19? 18? kiedy konczy sie sciera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiecie ze ona sie puszcza z byle kolesiami? tępe umysły, takie wiejskie, takie schematyczne, takie plytkie:o puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa bo w wieku 16lat to byłaś w poważnym związku... no tak kafeteria-16lat i poważny związek, 18-planowana ciąża, willa z basenem etc. a w rzeczywistości kotarka u teściów i zasiłki z OPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu robicie za takie wyluzowane a jakby wasze corki lat 16 puszczaly sie to byscie inaczej spiewaly. A jak nie chodzi o was to mordy szeroko otwieracie. Poraz kolejny kafeteria pokazala ze jednak to prawda ze k/u/rwa k/u/r/wie łba nie urwie. Tak strasznie bronicie puszajacych sie małolat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość, że willa z basenem to jeszcze pewnie stado służących, jak w telenowelach latynoskich. Ktoś musi przecież ugotować i posprzątać, żeby mieć czas na rozważanie cudzych spraw na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sporo znajomych którzy w tym wieku zaczęli chodzić z sobą a teraz są małżeństwem. To chyba nie chodzi o to kiedy ssię zacznie ,ale z kim i jak .....bo jeżeli jest para i się kochają ,szanują to dlaczego nie.Ale wiem ze są dziewczyny które co dyskoteka to inny koleś a to akurat jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys sie nie puszczala to dzieci bys nie miala:D i na macierzynskim forum nie siedziala. Kazda z was musiala sie puscic;) nie wierze, ze tu same dziewice przed slubem byly:D puszczalyscie sie przed slubem!!! czy z przyszlym mezem czy nie, jedna c/h/o/l/e/r/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa córki sie puszczaja :o a synusiowie? nic ? o nich nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wieku 15 zrobilam to pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 nie wciskaj kitu, to jest rzadkość i to wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×