Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, dlaczego jesteście w związkach

Polecane posty

Gość gość

bez miłości? Takie niedzielne pytanie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przywiazania z wygody dla prestizu/kasy dla dzieci z powodu kredytu ze strachu przed samotnoscia dla zapomnienia dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiazke piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgh8hggh
Bo są dzieci ,zobowiązania finansowe,bo cięzko sie żyje samotnej kobiecie,niektóre z nich są katoliczkami i sie nie rozwiodą,inne boją sie reakcji rodziny i otoczenia,jeszcze inne są z przyzwyczajenia albo dla kasy ,z wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmmySoue
Chciałam odejsc od męża bo był podły dla mnie ,nie kocham Go ale cięzko zachorował,nowotwór..jestem z Nim bo rodziny nie ma,zostałam Mu tylko ja...jest mi strasznie trudno zajmowac sie kims do kogo nic nie czuje,patrzeć jak mi życie ucieka ale przyzwoitosc i moralnosc nakazują mi zostać...byc może znajde sobie przyjaciela na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat w związku małżeńskim z miłości od 12 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem dlaczego w takich tematach, gdzie pytania kierowane sa jasno do kobiet , wypowiadaja sie faceci i tona dodatek pisza co chca, co im fiut na mysl podsunie, zalosne prawictwo na tym kafe:O trudniace sie jedynie wypisaniem bzdur na babskim forum, ZALOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne prawiczoki wtracaja sie w kazdy babski temat i kazde pytanie kierowane do kobiet:O te zalosne prawictwo nie ma wlasnego zycia, kolegow tylko siedzi nocami, dniami na babskim forum i zasmieca je. ogarnijcie sie, bo do mezczyzn wam daleko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×