Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kosmetyki naturalne i produkty ekologiczne

Polecane posty

Gość gość

Hej Kochani! Zapraszam Was do reaktywowanego sklepu z kosmetykami naturalnymi i produktami ekologicznymi. W ofercie są takie marki jak: Biolaven, Organic Shop, Bioline, Alepia, Dizao, Couleur Caramel i wiele innych. Można kupić zarówno pyszną, mleczną czekoladkę bez glutenu jak również mieloną kawę :) www.naturaorganika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaiłam się że kupuję http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ i wcale nie chcę ich zmieniać skoro dobrze działają, nie uczulają i co najważniejsze są bez szkodliwej dla skóry chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola799
W ostatnim czasie takie kosmetyki naturalne i ekologiczne sprawdzają się pod wieloma względami. Produkty takie do cery wybierane są coraz częściej. Ja używam linii kosmetyków Eldan: http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/demakijaz.html . Kosmetyki do demakijażu podbiły od początku moje serce, ponieważ super usuwają makijaż, są delikatne i fajne. Można je kupić w toniku, mleczku z wyciągiem olejków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaopatruję w produkty ekologiczne od www.rownowaga-ochrona.pl . Wiem, że wszystko, co kupuję tam jest oferowane przez profesjonalistkę, dla której życie w równowadze to pasja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam produkty Alteya Organics powstające z ekologicznych , własnych upraw róży damasceńskiej i lawendy, nie są rozcieńczane w wodzie, dzięki czemu mają dużą wartość biologiczną. Posiadają rygorystyczny certyfikat USDA Organic, są w 100 % naturalne , nie zawierają sztucznych konserwantów, zapachów i barwników. Uwodzą naturalnymi aromatami prosto z natury. Dostępne w dobrych cenach w sklepie www.bioflavia-eko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Niestety mało jest kosmetyków w pełni naturalnych. Właśnie dlatego ja tak bardzo cenię sobie kosmetyki z http://bodhicosmetics.pl/ Wiem, że jeśli je kupuję, to w środku na pewno dostaję tylko składniki korzystnie wpływające na mój organizm. Każdy powinien kierować się takim myśleniem. Niestety nie każdy jeszcze je ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kosmetyki naturalne to zdecydowanie te oparte na kolagenie, zamawiam ze stronki www.lagenko.pl i nie zawiodłam się, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wszelkie, ekologiczne produkty to zaopatruje się w nie za sprawą https://www.rownowaga-ochrona.pl . Sklepik jest prowadzony przez profesjonalistkę, dla której ekologia jest pasją – uwazam, iż takim osobom z pewnoscia można zaufac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie naturalny kolagen- jego działanie jest bardzo skuteczne i nie podrażnia cery, a takie kosmetyki zamawiam na www.Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki!!! W pełni zgadzam się z kwestią, że najlepsze są kosmetyki w pełni naturalne :) Chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z asortymentem i zrobienia zakupów w moim sklepie internetowym www.biostragan24.pl. Znajdziecie w nim wiele naturalnych kosmetyków, m.in. olejki, szampony, kremy itp. Oprócz kosmetyków w moim sklepie jest żywność naturalna. Co najważniejsze wszystko jest w atrakcyjnych cenach :) Pamiętajcie, że o piękne ciało należy dbać od zewnątrz jak i od wewnątrz. Robienie zakupów w moim sklepie to same korzyści: - darmowa dostawa od 199zł; - liczne promocje; - przy zakupach powyżej 69zł wpisując hasło kuponu: LATO do 30.09.2018r. otrzymacie aż 7% rabat na całe zakupy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Babuszkę agrafię to kupuję albo od nich ze strony (polskiej) albo z Firmy Relax, bo ceny są niskie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmader

A kojarzycie Annabelle Minerals? Mam ich podkłady kryjące i nie wyobrażam sobie lepszych. Warto sprawdzić ich stronę bo są dla mnie jednymi z najlepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2019 o 21:13, Gość majmader napisał:

A kojarzycie Annabelle Minerals? Mam ich podkłady kryjące i nie wyobrażam sobie lepszych. Warto sprawdzić ich stronę bo są dla mnie jednymi z najlepszych na rynku.

Ciężko nie kojarzyć jak ktoś niemal na każdym forum o tym postuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wam serdecznie polecić nowo otwarty sklep z kosmetykami naturalnymi - www.PurestBeauty.pl

Produkty bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach. Tylko polskie marki aby wspierać nasz rodzimy rynek, który obfituje w kosmetyczne perełki - wszystkim znana Mydlarnia 4 Cztery Szpaki, cudowne Ministerstwo Dobrego Mydła, niesamowita Manufaktura Natura, wegańska Auna czy Herbs&Hydro.

Kompletne opisy produktów, darmowa dostawa, ekologiczne pakowanie zamówienia oraz w specjalna zakładka 'specyfikacja' gdzie znajdziecie aktualne daty ważności posiadanych produktów!

Na powitanie 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji rabat ten nie zniknie, nawet wzrośnie przy robieniu kolejnych zakupów do 15%!

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn to mogę polecić te od Masveri. Mój mąż najbardziej lubi ich olejek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×