Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DO JAKIEGO KRAJU PO BREXICIE

Polecane posty

Gość gość

jakie macie plany? Tereska zapowiedziała że po brexicie nastąpi zrównanie praw imigrantów spoza UE z tymi co przyjechali z UE - więc żadnych zasiłków przez pierwsze 5 lat, płatne szkoły i służba zdrowia dacie radę płacić za prywatne szkoły dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Polski. Tu mamy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego kraju? Oczywiście do naszego wspaniałego UK. Z całą pewnością nie do PL bo tam jest jak było czyli głód, nędza i ubóstwo. No chyba że jesteś ku/rwą, złodziejem, księdzem dobrodziejem lub politykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehehehe taki wspanialy uk a nawet nie potraficie wymyslec zlewu z jednym kurkiem tylko dwa wstawiacie:D nawet w czyms takiem geby nie da sie umyc ja prdl:D i dlatego my w PL musimy wam mowic jak montowac zlew z jednym kurkiem. Co za dno! A jakosc jedzenia to macie na poziomie zambezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanada :) Wiza czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie do Etiopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowych będą nadal przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johanesburg Afryka
Tylko Afryka Południowa, tam jest raj i piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne szkoly dla dzieci? Jak to dobrze ze nie mam i nigdy nie bede chciala bachorow. Oprocz samych problemow to ile to kosztuje. Haha, bingol zaraz napisze ze nie nie chce tylko nikt nie chce ze mna. Haha. No i niech tak bedzie. Ufff. Lepiej byc samemu niz uzerac sie z kims i dodatkowo wachac gowna z pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowych mieszkaniach i domach montuja jeden kurek no ale skad taka patologia mieszkajaca na pokoiku z 10 kumplami moze to wiedziec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nawet te stare domy to palace przy starych domach w polaczkowie. Rudery grozace zawaleniem ale jednak polaczki tam mieszkaja. Co za patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat Prywatne szkoly dla dzieci? Jak to dobrze ze nie mam i nigdy nie bede chciala bachorow. Oprocz samych problemow to ile to kosztuje. Haha, bingol zaraz napisze ze nie nie chce tylko nikt nie chce ze mna. Haha. No i niech tak bedzie. Ufff. Lepiej byc samemu niz uzerac sie z kims i dodatkowo wachac gowna z pieluch. Jak najbardziej rozumiem, ze nie chcesz miec dzieci, ale poziom Twojej wypowiedzi wrecz powala ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie to ze nie chcesz dzieci tylko z takim tłustym pasztetem zaden facet by nie chciał:D pewnie od tych fast foodow w uk sadło ci sie wylewa bokami jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palace to sa w PL. Przeciez w uk to co chwila jakas rudera bez tynku u was sie wali pokazywali nawet w polskiej tv niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy dobrze wiemy, że nie ma wspanialszego kraju na świecie niż GB. Jeżeli stąd wyjeżdżamy to tylko dlatego, że jesteśmy najbogatsi i stać nas żeby mieszkać tam gdzie chcemy. Brittania rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska uczciwosc to wymordowanie indian w ameryce i kilku milionow ludzi w afryce. Haha. Nie jestescie juz w Europie po brexicie. Gnij w dompopodobnej ruderze z grzybem i dwoma kurkami. PL to potega a nasza wawa zajmie miejsce londynu. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebać Indian. Britania rulez i to my Brytyjczycy jesteśmy najbogatsi. Nasza królowa jest najbogatsza a wartość jej fortuny przekracza roczny polski BNP. Wy polaczki stoicie w kolejce razem z ciapatymi bardzo daleko za nami. Na samym końcu nie ma nic a potem jest PL. Buahahaha! Białe, europejskie murzyny z pensjami jak w Zimbabwe! (To też nasza była kolonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatyzacja szkolnictwa nie bardzo mnie interesuje bo dzieci nie mam, ale z tą prywatną służbą zdrowia to jakaś plotka. Imigranci spoza EU mają takie same prawa do darmowej służby zdrowia jak każdy ponieważ pochodzenie na ma z tym nic wspólnego. Każdy kto jest legalnie zatrudniony płaci podatki na NHS i automatycznie dostaje NI number. W ten sposób automatycznie jesteś wpisywany w bazę danych i masz te same standardy darmowej służby zdrowia co dla wszustkich. Co do zasiłków to uważam że jest to bardzo dobra decyzja, W ogóle żadnej obcokrajowcy nigdy w żadnym kraju nie powinni nic dostawac. A przenosić się dalej- póki co nie potrzebuje, nawet po Brexicie. Jestem tu od 8lat, pracuje dla NHSu więc o jakieś zwolnienia też się nie martwie. Zobaczymy jak to bedzie. Każdy wie że najgorzej na Brexicie wyjdą sami Anglicy ponieważ wszystkie restrykcje jeżeli chodzi o podróże będą dotyczyć tylko ich. Ten cały Brexit to jak zwykle wyolbrzymiony w polskich mediach. Zamiast posłuchać faktycznych wywiadów w Panią Minister ludzi patrzą na wycinki źle przetłumaczone na polski. Nic dziwnego że jakieś nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedale ty bachora miec nie bedziesz bo ci nie stanie przy kobiecie cwelu :D i dobrze niech te twoje chu/jowe geny wygina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Yebać Indian x ooooo rasista z uk nadaje:D widac jaka smietanka w uk gnije haha trzeba go zglosic na dyzurnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pensjami jak w zimbabwe? Ciekawe:) widac ze ktos ma żał ze mu w Polsce nie wyszło i mysli ze pensje u nas stoja w miejscu :D otoz tak wlasnie jest w uk. Znajoma mi mowila ze jej obnizyli pensje o 300f bo fima zamyka sie po brexicie a koledze w PL podniesli o 500zł jak zagrozil ze odejdzie. Haha i co teraz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, podnieśli mu z 1.500 na dwa tysiące. Buahahaha! I dalej zarabiacie tyle co w Zimbabwe. Za trzydzieści/czterdzieści lat będziecie zarabiali tyle co my dzisiaj. Tylko, że my Brytyjczycy będziemy wtedy zarabiać 1000% więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś buahahaha cwelu 2k to jest od dawna minimalna w PL wiec nie mogli z 1500:D widac jakie przygłupy twojego typu wyjechaly bez znajomosci ekonomi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pensjami jak w zimbabwe? Ciekaweusmiech.gif widac ze ktos ma żał ze mu w Polsce nie wyszło i mysli ze pensje u nas stoja w miejscu smiech.gif otoz tak wlasnie jest w uk. Znajoma mi mowila ze jej obnizyli pensje o 300f bo fima zamyka sie po brexicie a koledze w PL podniesli o 500zł jak zagrozil ze odejdzie. Haha i co teraz ? jjjj i 500 zł go zatrzymało? haha to niewielkie wymagania ma ten kolega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to najbardziej zadłużony naród na świecie. Wszystko sprzedane a reszta jedzie na kredytach których ich wnuki jeszcze nie spłacą. Siedzicie w kieszeni zachodu z tymi montowniami gdzie płacą wam murzyńskie pensje. Przecież wy nic swojego nie macie. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo 500zl, takie luksusy w Polsce :D ja po roku pierwszej pracy w UK dostałam podwyżkę 3k, za 2 lata o kolejne 6k, a potem ostatnia podwyżka to o 15k. Funtów. 500zl bym sobie tyłek wytarła co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dostalas ale chyba w simsach buahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w simsach tylko to normalka jak się ma wykształcenie i normalną pracę :) jak byłam po studiach to jak mi znajomy powiedział że właśnie dostał 15k podwyżki (gdzie ja na start w pierwszej pracy miałam ledwo 20k to myślałam że padnę. Teraz to normalne jest. Wiem że większość Polaków za granicą nie ma porządnego wykształcenia, nie zna języka i wtedy się dziwi tak jak ty, ale to nie moja sprawa. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×