Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna rak, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat mężczyzny raka, a konkretnie jego zachowania, gdy podoba mu się kobieta? Czy łatwo to zauważyć, czy może kryje się z tym? Mam do czynienia z takim jednym - kręci się, zagaduje mnie, uśmiecha, sprawia wrażenie zainteresowanego (słowa, gesty, spojrzenia) i... nieśmiałego. Nie wiem jak rozumieć te jego zachowania... Czuję, że mu się podobam. Na początku znajomości był zestresowany moją obecnością, to było widać. Teraz nie jest, ale nadal woli patrzeć niż działać. Obserwujemy się nawzajem (na początku znajomości bardziej intensywnie, teraz trochę mniej), przelotem rozmawiamy. Widać, że się przyciągamy, ale w pracy nie wypada nam pewnych zachowań dlatego jest sztywno i oficjalnie. To trwa już jakiś czas. Na początku odniosłam wrażenie, że to jawny podryw, ale teraz już sama nie wiem. Czasami nie rozmawiamy kilka dni, bo się mijamy, bo nie ma ku temu pretekstu. Ale widać, że kiedy zamienimy choć parę słów i uśmiechamy się do siebie, jest jakoś lepiej, przyjemniej - zupełnie, jakby to było nam bardzo potrzebne. Czasami jesteśmy jak magnesy, a czasami on nie robi nic. Piszę "on", bo zauważyłam, że jest lepiej, kiedy to on próbuje podrywać. Kiedy ja wykażę cień zainteresowania, to jest jakoś dziwnie. To nie jest typ mężczyzny, któremu kobieta może się narzucać, więc tego nie robię. Ale są takie dni, że nie mogę wytrzymać bez jego obecności, dlatego jeśli mogę, to próbuję chociaż się uśmiechać, gdy go widzę albo szukam pretekstu do spotkania. Staram się to robić dyskretnie, niepozornie, bo nie lubię robić nic na siłę i nie umiem się narzucać. On też stosował wobec mnie taką taktykę na początku znajomości, więc na pewno to widzi. Tak się czaimy, ale ja uważam, że jakby chciał, to by coś z tym zrobił. Nie wiem tylko czy jest sens czekać na konkretny gest, bo może się nie doczekam? Nawet trudno lepiej się poznać, bo widzimy się tylko w pracy. Mało było sytuacji, że mogliśmy spokojnie porozmawiać o czymś innym niż praca. W znaki zodiaku trochę wierzę, bo już nieraz w życiu przekonałam się, że coś w tym jest i pewne cechy charakteru są charakterystyczne dla ludzi urodzonych w danym okresie. Tak samo zachowania. Stąd moje pytanie - głównie do tych, którzy myślą podobnie, że coś w tym jest. Czy możecie wypowiedzieć się odnośnie takiego zachowania, czy jest w nim coś wskazującego na uczucie, czy tylko mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem rakiem. On wiele o Tobie myśli ale boi się zadziałać. Obawia się że go odrzucisz. Lepiej mu mieć Twój wyidealizowany obraz i szansę, że coś z Tego może być, niż się jej pozbawić. Twój uśmiech mu wystarcza. To marzyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj zaprosic go do domu ale tez pod pretekstem, moze zeby cos naprawil, pomógł coś przy komputerze, a może nawet przy okazji "zaorać działkę" :) , no wiesz jak to jest gadu gadu i cały chuuj w doopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak dokładnie okazujesz to zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zona i dzieci zdrowe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21 46
o jakie zdrowie ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli o żonie i córce.Piszesz o W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woytek ma suke i szczenie? to niech s*******la kure.wski stalker. zdychaj ty i twa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś go na kawę i po problemie. Ludzie to lubią się tak czaić miesiącami, bo im korona z głowy spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: a nie umiesz poznać kogoś poza pracą? znaki zodiaku nic nie mówią o człowieku bowiem on jest bardziej od tych znaków złożony :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten temat i post jest żywcem ściągnięty z tego o skorpionie tylko znak zodiaku jest zmieniony :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza praca nie mam nikogo znajomych nie bywam :D woytek i tak ci poderzne gardlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×