Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy szumiaca maskotka rzeczywiście pomaga usypiać dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was ma taką maskotkę dla dziecka? Czy rzeczywiście ona pomaga dziecku zasnąć? Ja mam taką ale moje dziecko się denerwuje jak ją włączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre dzieci nie lubią szumów i piszczą i płaczą przy włączonym odkurzaczu czy szumisiu. Córka siostry piszczała przy takich dźwiękach, moja córka je lubiła ale bardziej podobało jej sie jak maz włączał jej na telefonie szumiaca sucharke i położył obok łóżeczka. Na youtube jest pełno nawet i 2 godzinnych nagranych takich dźwięków i nie ma sensu kupować szumisia. Dziecko kilku miesiecieczne nie przytuli sie nawet do misia a chodzi tylko o dźwięk którego nie wszystkie dzieci lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek i tak dostał te zabawkę od mojej siostry ale jakoś nie zbyt ja lubi. Woli odkurzacz ale nie będę włączała odkurzacza caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam o kupnie szumisia ale jak zobaczyłam na allegro czy olx ile jest ofert używanych praktycznie nowych misiów to zrezygnowałam bo najwidoczniej nie sprawdzają się za bardzo. Spróbuję właśnie z telefonem w razie potrzeby a przytulankę można kupić zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×