Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DGE

Gdy się będę z nią pieprzył co zrobić by się za szybko nie spuścić?

Polecane posty

Gość DGE

Taka znajoma jeszcze z czasów Technikum chcę bym uprawiał z nią seks. Jest atrakcyjna ma długie czarne włosy i długie nogi jest smukłej budowy a teraz lubi chodzić w pończochach. Co zrobić bym się nacieszył i sobie dobrze poużywał? Obawiam się że gdy zobaczę ją rozebraną w pończochach to długo nie wytrzymam. Ona mnie bardzo komplementowała, a jej brat do mnie coś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co brata też zaprosisz? Strzep sobie przed akcją jak nie wiesz co zrobić, albo powiedz jej żeby sama ci to zrobiła większość reaguje podnieceniem i chęcią do takiej zabawy bo lubią wiedzieć jak działają na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśl o krześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Jej brata nie będzie :( Boje się że nawalę. Ale z niej sztuka :) Jakby na mnie siadła to bym zemdlał. Może wziąć jakiś środek żebym długo wytrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Podobno włożenie dwóch baterii R20 w o***t przedłuża stosunek o godzinę. Wziąć je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Podszyw dowcipniś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się bardzo boisz to przyjadę do ciebie, we dwóch będzie ci raźniej nie będziesz się bał, a i koleżanka będzie bardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Obawiam się że za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś na Madagaskarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
woj. lubelskie ok. 70 km od Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym kierunku wyjeżdżając z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Na Rzeszów, a przed Janowem Lubelskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To blisko, mogę przyjechać jak się skontaktujemy? GG mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Ej sory nie obraź się. Pisałem do niej czy mógłbym jeszcze z kimś przyjechać. Ona odpisała że nigdy w życiu i co ja sobie myślę i czy mnie przypadkiem nie pogięło. Strzeliła focha i napisała żebym spadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niej za jakieś dwa dni i powiedz że we dwóch lepiej się nią zajmiemy bo ty się boisz że nie dasz rady napisz jej że będziemy się nią zajmowac tak że przejdzie ja fala rozkoszy na wskroś. Teraz jest obrażona więc jesli nie wiesz jak postępować z kobiecym fohem to nie pisz do niej wcale, po dwóch dniach napisz to co ci powiedziałem. Daj maila do siebie albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Dobra nie gwarantuje ale spróbuje. Odpisze tu. Nie mam nic z tych rzeczy. Zapisz sobie tę stronę w zakładkach czy gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to twoj pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Niestety tak ale nie ma co zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się stało że się z nią umówiłeś ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Sama napisała do mnie że była już z dwoma gościami ale mówiła że jeden i drugi okazali się palantami. Pytała mnie czy już to robiłem bo już się kiedyś mnie pytała. Napisała że nie zamierza narazie tracić czasu na palantów i mi zaproponowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Rocznikowo jest z tego samego roku co ja. 24 lata. Ale była w równoległej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chce cie ludzic, lepiej zebys wiedzial to juz teraz, poprawi to twoja pewnosc siebie. Jak zobaczysz ja w ponczochach, odstawiona i gotowa do seksu, wiedzac ze zaraz je zeszmacisz to mozesz dojsc zanim jeszcze w nia wejdziesz, a moze nawet ci nie stanac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Możliwe. Przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej bedzie jak jej powiesz, serio. Nie zgrywaj kozaka. Pierwszy raz zawsze jest taki sobie. My faceci chcielibysmy od razu sponiewierac partnerke, ale miej tez swoj wlasny rozum i poczucie rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Rozumiem. Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz jest najlepszy. Sam się zdziwisz ile spermy z siebie wylejesz za pierwszym razem a więcej się taka ilość nie powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywała się do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Nic się nie odzywała. Ja do niej napisałem niestety nie da rady :(. Napisała że ona nie jest dziwką i z pierwszym lepszym tego nie robi. Trudno. Sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owiń gorącym ręcznikiem a potem do lodówki podobno pomaga . A tak na poważnie jak ona na ciebie tak działa to ty ledwo wejdziesz w nią i zlejesz się . Musiał byś częściej uprawiać z nią seks to by się ustabilizowało a jak walniesz ze dwa trzy browary to będzie prosić byś przestał bo ją piczka już boli . Sprawdzone w praktyce z tymi browarami . No ale na pierwszy raz nie wypada przyjść pod wpływem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGE
Słyszałem z tym piwem. Bardziej wytrzymały jestem wieczorem. Skąd wiem, chyba domyślasz się dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×