Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie spia wasze 1,5 roczne dzieci

Polecane posty

Gość gość

Z wami czy w swoih lozeczkach,moj synek drze sie jak go klade spac w nocy do jego lozeczka,jak zasnie wczesniej i go polozentam tonjest w porzadku,ale czasem jaknsie obudzi to placze wiec biore go do mnie i meza i odrazu spi,nie da sie go polozyc w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to jeszcze nie jest jego czas. Teraz potrzebuje waszego ciepła i miłości a za pare miesięcy bardziej polubi własne łóżeczko jeśli stopniowo co jakiś czas będziesz go tam wkładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim łóżeczku spała od początku, tylko najpierw była to taka "dostawka" do naszego łóżka żeby łatwo było karmić, a jak karmić piersią skończyłam (miała ok. roku) to śpi w swoim pokoju. Na początku bywało różnie, ale bez jakichś dramatów. Jak płakała to któreś z nas szło do niej na chwilkę, uspokoić, podać wody etc. Ale nie braliśmy jej do łóżka, właśnie po to, żeby do tego nie przyzwyczajać już. Jako 1,5 roczniak już dosyć ładnie sama sypiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee u siebie w łóżeczku. Synek zawsze spał w łóżeczku swoim z tym ze do roku może 1.5 spismy wszyscy w jednym pokoju później spał w swoim lozeczkku w swoim pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka jakieś 3 miesiące spała z nami w łóżku w sypialni. Jak kolki skończyły się odłożyliśmy ją do łóżeczka i to w osobnym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u siebie od początku. Dla mnie to niewyobrazalne, aby dziecko spalo z rodzicami bo to pozniej sie przeciega i potrem mamy miliard tematow na kafe i na jakichkolwiek forach z zalami, ze dziecko kilkuletnie nie raczy spac w swoim lozku bo nie nauczone i nie chche. Dzieciaki dyktuja warunki rodzicom., Chore czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś chora :) Ja mam dwóch synów. 4,5-letni i 3-miesięczny. Starszy śpi z nami w łóżku, młodszy w łóżeczku obok. I będziemy tak spać póki dzieciom się nie odwidzi. Amen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrze sie podrze w koncu przestanie bo to jest wymuszanie nauczyl sie. Mam 2 dzieci kazde w swoich lozeczkach od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do 18 roku życia tych dzieci czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mzna spac z dziecmi w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj macie racje zeby uczyc dziecko samodzielnie spac.Moj syn ma 12 lat i spi ze mna.Coz bledy mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można :D Nasza 4latka śpi z nami. Powiedzieliśmy z mężem,ze drugie dziecko będzie spało w łóżeczku. I co? ! i nic he śpi z nami. W 4! w łóżku. Jednak dobrze nam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka ma syna 6 letniego i spi z nim w lozku, rok temu sie rozwiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój półtoraroczny synek zasypia różnie. Czasem od razu w łóżeczku, a czasem ze mną w moim łóżku i go przenoszę. Nad ranem zwykle się budzi i przychodzi do nas. Kładzie się między mną i mężem i tak jeszcze dosypiamy we trójkę. Drzemkę przesypia sam u siebie bez problemu. Wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 roczniak śpi w swoim łóżeczku. Przez pierwsze 5 miesięcy spał w kołysce u nas w sypialni. Potem przenieśliśmy go do jego pokoju do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty go za późno zaczęłaś uczyć spać osobno. To się robi z kilkumiesięcznymi dziećmi które nie są już karmione piersią z nocy, a nie kilkulatkami. Powinien jako kilkumiesięczne dziecko być w stanie sam zasnąć w łóżeczku, a nie na rękach ani w małżeńskim łóżku. Dziecko które ma już 1,5 roku zazwyczaj (jeśli warunki lokalowe na to pozwalają) nie śpi już nawet w sypialni rodziców, tylko w osobnym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwo ci powiedziec moj ma 15m-cy od poczatku spal osobno ale w poblizu naszego lozka. Najpierw bo karmienie a pozniej bo niby je tylko raz ale potrafi sie budzic co godz i plakac. Co z tego ze ma swoj pokoj jak ja nie bylabym w stanie biegac miedzy pokojami co godz bo ile sama bym naspala,czasem wymiekam i nad ranem bierzemy go do siebie zeby tylko pospac w spokoju. Moj to w ogole malo spi noc z pobudkami a zasypia 9-9.30 i spi do max 7, a w dzien ma 1 drzemke jak przespi godz to jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomnialam napisac ze ladnie sam zasypua u siebie tylko w nocy cos spac nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ma roczek i niestety... kończy się zawsze tak, że śpi z nami. Zaczynam myśleć, że to może wina łóżeczka albo materacyka... Chcę spróbować i zmienić na takie typu kołyska, coś w tym stylu: http://atbmeble.pl/kategoria-produktu/meble/lozeczka-niemowlece-120x60/ Jest trochę głębsze, więc może jak dziecko nie będzie nas widzieć, to nie będzie płakać. A może to zły trop? Co myślicie? Chcę już oduczyć maluszka spania z rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojla
Na początku bywało różnie, ale bez jakichś dramatów. Jak płakała to któreś z nas szło do niej na chwilkę, uspokoić, podać wody etc. Ale nie braliśmy jej do łóżka, właśnie po to, żeby do tego nie przyzwyczajać już. Jako 1,5 roczniak już dosyć ładnie sama sypiała, pomogły materace sypialniane dla dzieci. Jeśli któraś z was szuka, to polecam tutaj: http://www.fimex.pl/kategoria/materace-sypialniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×