Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta ma gorzej niz facet

mam 30 lat i jestem samotna cale zycie

Polecane posty

Gość kobieta ma gorzej niz facet

nikt mnie nigdy nie zaprosil na randke, nikt mnie nigdy nie podrywal, nikomu sie nigdy nie podobalam, nikt mnie nigdy nie zaczepial, nie calowal, faceci mijaja mnie obojetnie albo ze wstretem:( nawet sie kolegowac nie chca:( mam za to sporo kolezanek (oczywiscie ladniejszych ode mnie) ktore maja brzydkich facetow i gdzie tu sprawiedliwosc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes brzydka to tak jest i nie marudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ma gorzej niz facet
facet jak jest brzydki to znajdzie kobiete, a facec***atrza tylko na wyglad i nawet jak kobieta jest fajna, dobra, kochajacy, porzadna a brzydka to nie ma szans na milosc ani partnera. facect zawsze wybierze ladna i glupia, wredna, podla a potem narzeka zamiast brzydsza a dobra, wierna i porzadna by miec dobre malzenstwo i kochajaca rodzine. kobiety patrza na charakter mezczyzny a faceci tylko na seks i by sie moc chwalic kobieta przed kolegami. to jest niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz miałam kiedyś taką koleżankę przeciętna z wyglądu ale ze sporą nadwagą. Wiadomo miss świata nie była a miała wielu facetów, niektórzy byli naprawdę przystojni. No ale jak? No a tak że nadrabiała charakterem, ogólnie była wyluzowana, towarzyska, z poczuciem humoru. Także musisz być albo ładna albo mieć ciekawą osobowość bo bez tego nie jesteś atrakcyjna i nikt nie będzie chciał cie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
U mnie też z tym cienko. Co prawda jakieś powodzenie kiedyś miałam, ale i tak nikt odpowiedni mnie nie chciał na poważnie. A teraz to jestem gruba, dobiegam 30-ki, to na co mam liczyć? Trzeba pogodzić się z brakiem powodzenia, faceta, związku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechciana 28 dziś Nie jojcz tak :P. Ja właśnie buduję związek z piękną grubaską lat 39 :), a miałem do wyboru kilka "szczupłych". W dojrzałym wieku, mężczyzna zwraca również uwagę na dobry charakter i jakieś osiągnięcia życiowe kobiety. Przyznaję, że nawet najpiękniejsza trzydziestoparolatka, mieszkająca u mamy i zarabiająca najniższą krajową nie potrafiłaby mnie zachęcić do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyznaję, że nawet najpiękniejsza trzydziestoparolatka, mieszkająca u mamy i zarabiająca najniższą krajową nie potrafiłaby mnie zachęcić do związku. " A niby dlaczego? Bo mnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
" gość dziś niechciana 28 dziś Nie jojcz tak jezyk.gif ." -będę jojczyć. A ty nie jesteś ten misio lubiący puszyste? Ja poza tym piękna nie jestem, tylko po prostu ładna, nie mam wielkich cyców tylko średnie, pracę jakąś mam ale wiele nie zarabiam. Nie mam nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zKafeterii dziś Jak jesteś desperatem, który chce całe życie robić na kogoś, to droga wolna :P. Ja mam wybór, więc sam sobie stryczka na szyję nie założę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak jesteś desperatem, który chce całe życie robić na kogoś, to droga wolna :P Ja mam wybór, więc sam sobie stryczka na szyję nie założę :D " Życie jest sztuką kompromisów. Jeśli przekreślasz kogoś tylko dlatego, że średnio lub jeszcze słabiej radzi sobie w życiu, to zwiąż się z zaradną prostytutka z roksy. Wtedy ona będzie robić na Ciebie ale nie przez całe życie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechciana 28 dziś Nie samym cycem człowiek żyje :P. Ludzi musi coś ze sobą łączyć. Nie wiem, co ty masz do zaoferowania, ale wiem, że kobieta po 20-stu latach pracy powinna coś osiągnąć (nawet niekoniecznie materialnie). Jeżeli po 20-stu latach nie posiada niczego, to raczej nie ma szans, by uległo to zmianie. Są niestety kobiety, którym dobrze żyje się na utrzymaniu rodziców, więc niech nadal na nim pozostaną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24lata i też nigdy nikogo nie miałam. Nawet się nie całowałam...i raczej się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zKafeterii dziś Rozumiem, że prostytutki z Roksy są ci bardzo dobrze znane :P. Dla mnie związek z kobietą nie sprowadza się wyłącznie do seksu. Musisz być bardzo ograniczony, skoro wg ciebie kobieta może osiągnąć sukces tylko w pracy prostytutki :P. Zapewniam cię prawiczku-desperacie, że istnieje mnóstwo kobiet, które przed czterdziestką zapracowały na własne lokum i szacunek społeczny. Taka kobieta jest dla mnie interesująca. Kobieta, która pomimo możliwości nie osiągnęła niczego na żadnym polu jest zwyczajnie żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie fote to powiemy coś więcej a i kandydat się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - frajer materialista. Zapracowałeś na własne lokum? Czy może masz kredyt frankowy tępy leszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapracowałem nawet na dwa mieszkania :). W jednym mam swoją pracownię i biuro, a w drugim głównie mieszkam :). Masz jeszcze jakieś pytania przegrywie :P ? x Nikt nie uważa mnie za materialistę (sprawdź sobie w słowniku, co to słowo oznacza). Ja zwyczajnie doświadczyłem już wegetowania z "ofiarą losu" i nie mam ochoty powtarzać tego doświadczenia po raz drugi. Wolę inteligentną, rozgarniętą kobietę :), z którą miło spędzę czas w teatrze, kinie, czy operze :). Pewnie cię prymitywie zaskoczę, ale taka kobieta najczęściej potrafi też doskonale gotować, a przynajmniej zadbać o to, by dom był miejscem do którego człowiek ma ochotę codziennie wracać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 a możesz mi napisać prymitywny idioto skąd 30 latka pracująca za 1500zl ma kupić własne mieszkanie i się od matki wyprowadzić? Te wszystkie 30 łatki z własnym m to dostały je od rodziców albo odziedziczyły po babci mieszkania, tępy po\yebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna zaciągnąć dożywotni kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich jak ja to zrobiłem i mam dwa mieszkania po 20m2 każde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 może i zapracowales na dwa mieszkania ale jako człowiek jesteś kompletnym dnem i chamem. I watpie ze jakas inteligentna by chciała takiego buca jak ty, nic kultury nie masz i wyżej s\rasz niż doope masz. A tych mieszkań i tak do grobu nie wezmiesz frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydcy mężczyźni mają gorzej, bo kobiety patrzą na wygląd, a mężczyźni na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadnym dnem! Jestem wybitnym osobnikiem, szanowanym w moim mieście. Nawet sekretarka się uśmiecha gdy ja klepie po pośladkach na dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy moi znajomi co maja własne mieszkanie to albo rodzice im pomogli albo dostali mieszkanie po babci. I teraz taki frajer pisze ze 30 latka bez mieszkania to zero bo urodziła się w biednej rodzinie i nikt jej nie kupił mieszkania, po ciotkach tez mieszkania nie dostała i co ona jest gorsza od 30 latki z bogatej rodziny której rodzice pomogli i kupili mieszkanie i jest uważana za zaradna... Ja pier co za frajer, obys się udlawil tymi mieszkaniami palancie a i tak zdechniesz i do grobu ich nie wezmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie muszę narzekać na brak interesujących kobiet w moim otoczeniu :). Mieszkania to nie grobowce, ale zapewniam cię nieudaczniku życiowy, że komfort w domu i dobrze urządzona pracownia pozwalają żyć dużo przyjemniej :). Jak myślisz, czyje zdanie jest dla mnie ważniejsze: anonimowego nieudacznika z Kafe, czy realnych ludzi na których mogę polegać (i vice versa :) ) ? Aha... Na większe mieszkanie wziąłem niewielki kredyt, który spłaciłem w ciągu trzech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam sama 3,5 roku od 2 lat moze 1,5 roku poszlam na dno. Przytyłam, zdziwaczałam, odizolowałam się od innych i przestalam dbac o siebie. Próbuje wrocic na dobry tor ale jest ciezko. Bylam mega mega mega MEGA!! Debilka... :O przez jakies 2 lata mialam ponad 10 adoratorow, ktorzy biegali za mna miesiacami...a mnie zawsze cos nie pasowało...a to za mlody..a to za stary...a to za niski..a to za wysoki...i zostalam sama..skapciałam i juz mnie nikt nie chce...moi adoratorzy po miesiacach odmów znaleźli sobie inne..sporo juz ma dzieci i zony..albo narzeczone...a ja sama jak idiotka..teraz zaluje i mysle, że moje szansy zmarnowalam wszystkie :/ mam 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Ty przynajmniej miałaś adoratorów i jest nadzieja, że jak weźmiesz się za siebie, to będziesz miała powtórkę z rozrywki. A autorka tematu nie ma takich perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...I teraz... pisze ze 30 latka bez mieszkania to zero bo urodziła się w biednej rodzinie... x Widzę, że prymitywy mają poważny problem, ze zrozumieniem czytanego tekstu :(. ...W dojrzałym wieku, mężczyzna zwraca również uwagę na dobry charakter i jakieś osiągnięcia życiowe kobiety... ... kobieta po 20-stu latach pracy powinna coś osiągnąć (nawet niekoniecznie materialnie). Jeżeli po 20-stu latach nie posiada niczego, to raczej nie ma szans, by uległo to zmianie... x Gdzie biedny matole widzisz tu coś o konieczności kupienia sobie mieszkania ? Napisałem ...Kobieta, która pomimo możliwości nie osiągnęła niczego na żadnym polu jest zwyczajnie żałosna... I taka jest niestety prawda. Piszę też wyraźnie o trzydziestoparolatce, a nie 30-stce. Te kilka lat dają sporą różnicę. Jak zdrowy człowiek przez 20 lat pracuje za najniższą krajową, na najgorszej możliwej posadzie, mieszka z rodzicami i nic nie robi, by to zmienić, to musi być ograniczonym intelektualnie odpadem i związanie się z kimś takim zniszczy każdego normalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś poyebem. Powinni o tobie nakręcic "Chłopaków do wzięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latka ma mieć 20 lat pracy? Ty jesteś jakims kompletnym debilem, weź leki i spieprzaj stad chory psychicznie frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie ty chamie jesteś odpadem ograniczonym umysłowo bo nie znasz człowieka a go ponizasz tylko dlatego bo w wieku 30 lat nie ma mieszkania. Nic sobą nie prezentujesz prostaku oprócz chamstwa i poczucia wyższości, a i tak go\wnem jesteś, bo osoba na poziomie nikogo nie krytkuje i nie poniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby taka 30 latka zaczęła robotę w tajskim burdelu to miałaby już 26 lat pracy za sobą ale ty sie nie znasz bo ciągle jesteś na garnuszku rodziców zacofana larwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×