Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostalem 300 zl alimentow na pelnoletnie dzecko

Polecane posty

Gość gość
17:50 zarobione doopą, wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 17 49 Tak tak ja wszystkiemu jestem winny z nim sie nie da rozmawiac pozatym nie rozmawiamy na temat temat jest odnosnie wysokosci alimentow i sposobow ich obnirzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 17.50 mozesz mi tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 No uczy sie zaocznie ? to o jakim braku chęc****ertolisz? Nie rozmawia z tobą bo jestes tępy, nie umiesz pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 Nie mam czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 54 Po pierwsze uczy sie tylko po to zeby miec prawo do alimentow .Po drugie uczac sie zaocznie moze pracowac a nawet powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychologa. Cierpisz na typowy meski problem. Nie potrafiłeś z synem zbudować dobrych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Odciąłeś się od niego, być może chciałeś ukryć przed nim fakt, że jesteś nieudacznikiem, że nie jesteś dobrym przykładem. Nieważne, dziecko i tak cię kocha bezwarunkowo, jesteś dla niego wzorem. Na pewno kiedyś ci będzie wdzięczne, może nie od razu, może zadałeś mu zbyt wiele krzywd, nie dałeś mu miłosci i wsparcia ale z czasem cię doceni. Musisz tylko przyznać przed smym sobą że dałeś d**y na całej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat, nie mam dzieci i nie zamierzam mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odwołanie masz dwa tygodnie licząc od dnia otrzymania wyroku. O jakim misia u mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sedza powiedzal ze 3 tygodnie .Pozatym nie mam zamiaru sie odwolywac uwazam ze ma nieslusznie przysadzona ale sprawa adwokat by mnie kosztowal wiecej niz to wszystko warte tak ze niech ma te 300 zl i sie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie kochasz syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 Ja moich rodziców nie kocham, nie lubie ich, to buraki i wiesniaki, wiec o jakiej bezwarunkowej miłośc***iszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie prawie nie zdarza, dziecko, niestety w przeciwieństwie do rodziców zawsze ich kocha, nawet jak są potworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzeci jak i rodzice jedno drugiego moze nienawidzec ja nienawidze swojego syna a on mnie i niech tak zostanie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka że on cię nienawidzi ale chciałby kochać a ty przeciwnie. Nienawidzisz go ale nie chcesz kochać. Zrobiłaś sobie dziecko z nieodpowiednim partnerem i niestety nie wyskrobałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×