Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uhyhh

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość uhyhh

Witajcie moja mama ostatnio narzeka że strasznie ją bolą oczy w sumie to pracuje cały czas przy komputerze więc z tond te jej problemy macie jakieś dobre sprawdzone krople??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralowaed
Moja mama używa już od jakiegoś czasu hialeye i sobie chwali. Na pewno mniej ją boli, ale była z tym u okulisty i lekarz jej te krople poleciła także może pierwsze nie się mama uda do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn bólu oczu może być wiele. Tylko okulista jest w stanie je określić i zaproponować odpowiednie leczenie. Same krople nawilżające dostępne w aptece bez recepty mogą okazać się niewystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam hialeye i dobrze nawilżają, ale robie też kilka innych rzeczy, żeby je troche nawilżyć. Przede wszystkim robie kilka krótkich przerw w pracy przed komputerem i intensywanie mrugam przez minute, robię też okłady z rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie wybrala do okulisty, krople moga nie wystarczyc. ja miewalam problemy z bolem oczu sie okazlo ze mam zle dobrane szkla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne krople po których mi lepiej to starazolin. po kilku kroplach czuje takie zimno i ulgę. pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranciszkaDulska
starazolin nie używałam więc się nie wypowiadam . Ja uzywam Thealoz duo oraz mam Posorutin ( w oku krew mi wylewa ) ,ale te krople sa na recepte. A jeżeli pojawiają się jakies inne jeszcze problemy to warto wybrać się po prostu do lekarza okulisty ;) Ja chodzę ze swoimi problemami do Dzięgielewska Instytutu Oka w W-wie . Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta oraz kompetencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×