Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zazdrościcie ludziom takich rzeczy? Szczerze

Polecane posty

Gość gość

I tak jesteście tutaj aninimowi, wiec liczę na szczere odpowiedzi. Czy zazdrościcie im np. tego, że mają faceta czy męża, a wy nie, albo mają pracę, a wy nie macie lub macie gorszą? Albo tego, że mają wieksze powodzenie, są łądniejsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
A ja nie zazdroszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
niczego nikomu nie zazdroszcze. Dlatego , ze zdaje sobie sprawe , że wielu rzeczy ludzie mogliby mi zazdrościć .. Na przyklad faktu , ze nie musze wstawać o 6 00 rano do pracy tylko zawsze budze sie w okolicy 8 : 40 - 9 :10 , Nikomu niczego nie zazdroszcze , bo wiem ze w życiu nie można miec wszystkiego.. W jednej rzeczy trace , a w innej zyskuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościmy i życzymy im wobec tego wszystkiego co najgorsze. Bo dlaczego niby ktoś ma mieć wszystko co najlepsze a drugi nic. Niech ten pierwszy też sobie pocierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
gdy na przyklad ktos siedzi sobie jak ostatni frajer w pracy to ja moge sobie odpalić counter strike albo iśc na grilla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
bo w życiu chodzi o to ,że co jest dobre dla ciebie nie musi byc dobre dla mnie ciebie podnieca siedzienie jak frajer w robocie 8 godzin , mnie kręci rozrywka i zabawa w robocie bym się męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze lepszej pracyy i urody. Ale ich drugie połówki mam w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chodzi mi o taka zawisc, ze chcialibyscie kogoś nie wiem zabić :P albo świadcząca o tym, że jestescie zlymi ludzmi, ale taka zwyczajna ludzka zawisc, takie uklucie, że ktos ma czegos czego nie macie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
niestety nie mam zadnego ukłucia .. Bo ja nie płacze za tym by isc do pracy .. Naprawde ciesze sie ze nie pracuje ,, Wiem ze praca to kupa g****a z przewagą kupypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
a co do dziewczyny , to mnie nie interesują dziewczyny .. Wole swoje towarzystwo hehe przeciez miałem kontakt z dziewcznyami i gdybym mial wybierać miedzy .. Isc na kawe z dziewczyną czy isc pograc w coutner strike to wolałbym coutner strike global offensive Zycie jest brutalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
DZiewczyna musiałby mnie przekonać ,ze jest lepsza od moich zajęć to wtedy bym tęsknił a skoro nie ma za czym tęsknić to mam w czterech literach fakt ze jestem sam.. JAk do tej pory dziewczyny zawsze przegrywały starcia z moją dzieną rutyną tzn, / Nie były w stanie mnie przekonać ze moje zycie z nimi byłoby lepsze niz obecnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×