Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochamdrania

Czy on wróci? Czy on ma jakies uczucia do mnie?

Polecane posty

Gość Kochamdrania

Witam. Rozstalam sie z facetem...zaczne moze od początku... mam dziecko i poznalam faceta... nasz zwiazek byl jak z bajki... wiadomo jakoes kłótnie drobne byly ale ogolnie bylo nam dobrze razem... planowalismy slub wspone zycie itd... corka soe do niego przyzwyczaila... ale... facet zapewnial mnie ze nas kocha ze chce z nami byc ze jest szczesliwy ale nastepnego dnia twierdzi ze niechce mnie znac i mnie nie kocha i soe rozchodzimy... bylo to dla mnoe zaskoczenie i bylam poprostu w szoku ze z dnia na dzien mu sie odwidziao... corka szala za nim byla barfzo przywiazana do niego i to mnie najbardziej boli.... bo od poczatku mnie zapewnial ze chce byc z nami i nie przeszkadza mu ze mam dziecko...stwierdzil ze nie mozemy soe dogadac ale to nie jest powod gdyz nasz zwiazek opieral sie na szczerosci milosci i szczesciu i dogadac zemy się mogli zawsze... jak bylam po rzeczy jego matka gadala ze mna jakis dziwnym tonem i cos mi soe zdaje ze mogla zamieszac... chociaz moj partner zawsze twierdzil ze starzy sa za mna... od momentu gdy powoedzial ze koniec nie odzywa sie...ale mowil mi te rzeczy z lzami w oczach ... staralam sie zawsze by bulo dobrze on tez byl zawsze szczesliwy i okazywal mi swoja milosc... jestem juz powazna osoba i mam corke i naprawde myslalam ze moje zycie nabiera wiecej kolorow ze wkoncu bedziemy mieli rodzine tak jak planowalismy...chcialabym soe dowiedziec co sadzicie na ten temat? Moze ktoras z was byla w takiej sytuacji? Czy on wroci? I czy mogl soe tak z dnia na dzien odkochac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe żeby tak z dnia na dzień przestał coś do ciebie czuć. Może był jakiś powód tego rozstania.http://www.jellybearhair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mial przygode i wuyszla z tego ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×