Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiety z wiekiem są coraz brzydsze, a mężczyźni atrakcyjniejsi?

Polecane posty

Gość gość

Wszędzie tak zawsze słyszałam i nie powiem, z bólem serca przyznawałam, że na takich panów po trzydziestce, czterdziestce całkiem przyjemnie się patrzyło w telewizji. Teraz, gdy mam 26 lat i zaczepiają mnie tacy na ulicy, to po prostu, szczerze mówiąc, rzygać mi się chce. Najgorsze chyba są włosy; albo siwe, albo ich prawie nie ma, ale twarz też jest odpychająca. Na ekranie to jeszcze jako tako wygląda, a nawet jak widzę po prostu, że taki koleś sobie idzie, ale jeśli wyraża zainwestowanie mną, to od razu odczuwam mieszaninę obrzydzenia, oburzenia i śmiechu, że taki koleś może myśleć, że ma u mnie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare dziady to oblechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest właśnie odwrotnie.Jak byłam młodsza to nikomu się nie podobałam a teraz im starsza(mam 28) to i młodziaki mnie podrywają nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię starszych.Ale warunek.Nie mogą być grubi i zakolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety potrafia sie trzymac po 40,kosmetyczka,fryzjer,makijaz a faceci niestety ale po 40 to siwi,lysi,zmarchy o brzuszyskach nie wspominajac.80 % tak wyglada facetow w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
Nie od dziś wiadomo, że samotnym kobietom 25+ odbija, stąd nienawiść w stosunku do facetów, bo podświadomie wiesz, że nawet taki 50 latek by Cię już nie bardzo chciał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialam 20 lat faceci nie zauwazali mnie, jak mialam 25 to paru bylo w podobnym wieku, ktorym sie podobalam, byli to chlopcy niedojrzali nastawieni na imprezy i zabawe, a teraz mam 30 lat mam najwieksze powodzenie wsrod mezczyzn. Mezczyzni mi mowia, ze jestem atrakcyjna, ze bylabym fajna zona, ze oni szukaja takich kobiet jak ja, ze jestem fajna kobieta, ze sama sie temu dziwie. :D jak mialam 20 lat to nikt mi nigdy tak nie powiedzial, nigdy zaden chloptas nie powiedzial, ze jestem ladna. Teraz podobam sie starszym i mlodszym, wielu mezczyn mnie podrywa, a wczesniej tego nie byo. Jak bylam 20 stka wydawalo mi sie, ze po 30 stce juz nikogo nie poznam i jak nie znajde nikogo do 30stki umre samotnie, a jest wrecz przeciwnie. o dziwo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@miły_pan, ależ ja właśnie mówię o tym, że tacy mnie jak najbardziej chcą i to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
gość dziś : a zaszły w Tobie jakieś zmiany, że tak się Tobą zaczęli interesować? Jakoś mocniej schudłaś, magicznie przytyłaś w biuście, wyładniałaś, zmieniłaś styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladni sa 20letni, mlode twarze, swietna umiesniona sylwetka ale sa strasznie dziecinni i tępi, niedojrzali do zycia i zwiazku, mega glupi, niewychowani, tylko by sie bawili i popisywali przed soba ze starszymi juz lepiej w tym temacie, natomiast ich wyglad zniecheca do patrzenia na nich, do seksu, do spania z nimi, nie wzbudza pozadania, nic nie wzbudza co najwyzej odraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37l i mlode siksy same mnie prowokują.a jestem łysiejący z brzuchem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 47 lat i na lysiejacego z brzucholem bym nie spojrzała. Fuuuujjjj...wez sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20, a do czego Cię niby prowokują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 lat i małolaty mnie podrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
Ale tacy ludzie każdą zaczepiają. A czy zaczepiają by się umowić na randki czy na seks, przecież wiadomo, że chodzi im tylko o to drugie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 do wszystkiego.zazwyczaj chcą mnie na męża i ojca dzieci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*19:23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 Chyba nie jesteś niewzruszony wobec tych,,prowokacji" i dałeś się już usidlić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechciana 28 dziś gość dziś : a zaszły w Tobie jakieś zmiany, że tak się Tobą zaczęli interesować? Jakoś mocniej schudłaś, magicznie przytyłaś w biuście, wyładniałaś, zmieniłaś styl? x czy wyladnialam ? nie sadze, jak zapytasz faceta 20letniego to ci odpowie, ze kobiety 30letnie sa brzydkie , stare i wstretne, a mnie zaczeli podrywac wlasnie teraz:D majac 30 lat Mysle, ze to kwestia zaakceptowania siebie, pokazywania swojej kobiecosci, checi bycia atrakcyjna, zadbana, elegancka kobieta, wczesniej bylam zwykla dziewczyna, teraz jestem elegancka kobieta. Zaczelam sie kobieco ubierac, wczesniej uczac sie nie pracowalam, nie bylo mnie stac na lepszy ciuch czy kosmetyki, choc mialam mlodsza twarz, teraz widze pierwsze zmarszczki, a mezczynom sie bardziej podobam. Czy schudlam ? ok 3 kg nic drastycznego. Nie wiem co konkretnie zawazylo. Moze dojrzali mezczyzni po prostu wola dojrzale kobiety, a zdaniem malolatow nie powinnymy sie przejmowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@miły_pan, nie, nie zaczepiają każdej, bo moich koleżanek nikt nie zaczepia, dziewczyn z tematów na kafe też nikt. A do mnie co chwilę taki podlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy kobiety z wiekiem są coraz brzydsze, a mężczyźni atrakcyjniejsi?" x Niestety tak. Oczywiście nie ma sensu porównywanie menela do zadbanej kobiety w tym samym wieku. Ale facet musi zdecydowanie mniej zrobić w kierunku zadbania o siebie niż kobieta. I nie jest to moja opinia, tak dla jasności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy się starzeje bez wyjątku, tylko że niektórym udaje się ładnie zestarzeć i tu nie ważne czy mężczyzna czy kobieta. Wiadomo zresztą, że od kobiety wymaga się więcej jeśli chodzi o wygląd, tak było od wieków i nie zanosi sie na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, kobieca skóra jest piękna, gdy gładka, a jest cienka, delikatna, więc szybko się starzeje i niszczy, a u faceta dopiero właśnie z wiekiem gruba skóra robi się coraz grubsza, twardnieje, zmarszczki nie przeszkadzają tylko nadają charakteru, siwe włosy również nie. Oznaki starości u zadbanego, przystojnego faceta to jak sygnał dla kobiety - on już ma doświadczenie, ustawił się w życiu, jest zamożny, jest fajnym kandydatem na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cale zycie bylam wstretna i paskudna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od osoby, znam małżeństwa gdzie z wiekiem przystojny facet zbrzydł a jego żona wypiękniała. jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Mało_stanowczy: Niestety tak. Oczywiście nie ma sensu porównywanie menela do zadbanej kobiety w tym samym wieku. Nie pisałam o menelach. Podchodzą do mnie tacy bogaci i zadbani i są obleśni przez swój wiek. "Ale facet musi zdecydowanie mniej zrobić w kierunku zadbania o siebie niż kobieta. I nie jest to moja opinia, tak dla jasności" A czyja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 20;07 "u faceta dopiero właśnie z wiekiem gruba skóra robi się coraz grubsza, twardnieje, zmarszczki nie przeszkadzają tylko nadają charakteru, siwe włosy również nie. Oznaki starości u zadbanego, przystojnego faceta to jak sygnał dla kobiety - on już ma doświadczenie, ustawił się w życiu, jest zamożny, jest fajnym kandydatem na faceta." Tak sobie wmawiaj! :D Dla mnie tacy faceci, gdy do mnie podchodzą, są sygnałem tego, że nie umieją w życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Mało_stanowczy, to nie jest kwestia wiedzy, tylko opinii, a do opinii na temat wyglądu odpowiedni jest każdy wiek. Ja też byłam kiedyś przekonana, że tak jest, ale konfrontacja ze starymi dziadami uświadomiła mi, że to, na szczęście, tylko propaganda patriarchatu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×