Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość Edyta

Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam Vici Clinic. Zdecydowałam się na zabiegi u nich z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywał przemiły pan Bartosz. Efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

A jakie macie zdanie o Der-Med w Krakowie.Jak wykonują depilację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Ja robiłam ponad 10 lat temu depilację laserową bikini i nie wspominam tego najlepiej 😬😬, dzisiaj chodzę na depilację całych nóg i mogę powiedzieć, że postęp jest ogromny. Nic nie boli, szybko, całe nogi 40 minut, korzystam z najnowszego lasera diodowo-aleksandrytowego Diolaze , nie ukrywam że skuszona promocją 2 plus 1 gratis udałam się do gabinetu i ku mojemu zaskoczeniu po 3 zabiegach nie mam już 60% włosów, no i nic nie boli. Powiem szczerze byłam w szoku po pierwszym zabiegu. Te osoby, które teraz zaczynają przygodę z depilacją mają na prawdę komfort. Depilację robię na Śląsku w Chorzowie, chociaż tam nie mieszkam, ale opłaca się dojeżdżać, bo jest super cena na zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldamarta
Dnia 18.10.2019 o 23:09, Gość dajanka napisał:

W Wawie gdzie najlepiej się wybrać na depilację? Mieszkam tu od niedawna, także jestem zielona kompletnie.

 

Na Wąwozowej 8 znajdziesz klinikę Elite, tam robiła  depilację i mogę polecić. Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Według mnie warto zainwestować w depilację laserową ponieważ daje pewne efekty. Ja pozbyłam się kłopotu w Krakowie w Ego Med Spa, mają tam nowoczesny laser diodowy. Po kilku spotkaniach włoski już wcale nie odrastają a ja mam o wiele więcej czasu wieczorami dla siebie. Polecam z własnego doświadczenia, depilacja jest bezbolesna i szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim zakresie polecam klinikę medycyny estetycznej Gold Clinic, ja właśnie u nich byłam na depilacji laserowej. Efekt gładkich nóg potwierdza, że to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrastające szybko włoski to problem chyba większości kobiet w tym również był mój. Postanowiłam zadziałać skuteczniej i wykonać depilację laserową w Nuvu Estetic w Krakowie. Jestem już po kilku zabiegach i różnica jest ogromna. W końcu nie muszę się martwić o gładką skórę i mój wygląd w bieliźnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas depilacji laserowej w Estetiqomed w Toruniu usunięto mi włosy na nogach, żałuję… że tak późno się na to zdecydowałam ;) Wystarczyły cztery zabiegi x 20 min, żeby nogi były gładkie, bez włosków, a na szczęście nie ma żadnych problemów jak w przypadku depilatora i wrastających włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×